Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Gość madaska
U mnie tez świeci słoneczko,ale jakoś tak zimno jest, juz nawet kozaczki cieniutkie na nóżki pezyodziałam................. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-P heh... Magdasia gdybym napisal ze nick komiczny rowniez nalezy do mnie a moze i gwiazdor ... nie oceniaj ludzi na podstawie tego co tytaj wypisuja ;P ja to robie hmm dla zabawy :) dla zabawy dokladam do ognia ... ale raczej kiepski opal mokry ... wiesz z przymrozeniem oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Ciebie Madasia :P to juz wiemy ze nie masz faceta ... :P napisz cos wiecej tak tresciwie bo nie chce mi sie przegladac calego topicku ;) pracujesz uczysz sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim w ten piękny słoneczny dzień, który naznaczony jest tylko piętnem niskiej temperatury... która to zniechęca piękne kobiety do prezentowania swych wdzięków i zmusza do okrywania się jakimiś podłymi materiami :P cześć Cartoon Network - co powiesz na temat dzisiejszej daty? :P dobra na podryw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
no a reszta gdzie??????????????? o czym sobie dzisiaj pogadamy???????????????????????? może macie jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
cześć chłopaki szubrawiec tak jestem sama, ale nie szukam na siłę kogoś by zapełnić pustkę............................ mam 32 lata,pracuję, jestem niezależna,mam autko, mieszkanie i cieszę sie zyciem, dlatego irutują mnie twoje wypowiedzi na temat -kto tu przesiaduje na kaffe........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madaska - ja wg zawistnych bab piszących tutaj jestem niskim, grubawym onanistą, (wariantywnie pryszczatym nastolatkiem) bezrobotnym, mieszkającym z matką... i jeszcze jakies tam inne charakterystyki tego typu (nie pamietam wszystkich :P ) wiec spoko i tak masz dobrze - o Tobie nie zakładaja całych tematów... :D ps jakie masz auto? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaska ;-) to niech przestana irytowac to co napisalem niestety jest prawdziwe oczywiscie nie w 100% :) Co do Twojej osoby .. co to ma za znaczenie ze masz samochod i prace ... ze tak powiem hmm to ma byc jakies usprawiedliwienie ? wydaje mi sie ze to normalne w tym wieku ze czlowiek finansowo jest ustatkowany. Komiczne tak jestes okreslany ale glownie przez meskich pomaranczowych podszywaczy dziwne ze taki obserwator jak Ty tego nie zauwazyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
opelka Astrę 1.8 , napisz coś o sobie komiczne 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko przez męskich - to sie da wyczuc kiedy pisze facet, a kiedy kobieta... zreszta jakies maile tez mi przysyłają (doslownie wykazujące obsesje na moim punkcie) - np jedna przysłała mi chyba ze 40 cytatow moich wypowiedzi - każdy z jej osobistym komentarzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zmykam a wy sobie tutaj romansujcie i tak nic z tego nie wyjdzie :P bo bagno to kiepskie miejsce na amory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli napisze cos o sobie, to zaraz kolejne tematy powstaną :P dlatego podam tylko to co napisalem - mam 34 lata, jestem prawnikiem... o czym ludzie sobie przypominaja tylko w topikach o rozwodach i alimentach - wtedy wszyscy robią sie bardzo grzeczni :P Ps samochod tez mam, ale dosc charakterystyczny, dlatego nie napisze jaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
a do czegoś on ma mi być potrzebny?????????? wiem że waritów tu jest pełno,a co do mojego samochodu,mieszkania to nie ma to znaczenia tuttaj ale mylisz sie w jednym,duzo ludzi w moim wieku nie posiada tego, a ja jestem dumna z siebie, bo sama do tego doszłam dzięki pracy i uporowi i wbrew byłemu mężowi, który twierdził że bez niego zginę i dzieci będą przy nim...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
komiczne to przykre,że ludzie tak mogą być bezduszni a juz wykorzystywanie innych do własnych celów wchodzi wszystkim w nawyk,to tak jakby nam się to należało jak kromka chleba za pracę.... Szubrawiec tu nie chodzi o jakieś romanse, poprostu jestem sama w biurze i czasami lubie z kims pogadać, nie oceniaj mnie tak z góry, nie należysz do osób umiejacych normalnie rozmawiać,takie odnoszę wrażenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
szubrawie przeprosiny przyjete :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie po prostu nie opłaca sie szybko pracowac... siedze nad jakimis tam umowami - jesli szybko je skoncze, to bede musial wziąć sie za inne, ale wiecej kasy z tego nie będzie :) dlatego pracuje tak, zeby nie wyglądało na to, ze nic nie robie, ale nie śpiesze sie zanadto, bo nie ma to sensu... Ja mysle, że Szubrawiec jest spoko, tylko jeszcze bardziej niz ja lubi być złośliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z innego topicu 17:34 Gerronimo Panowie, najważniejsze jest pozytywne nastawienie i nie załamywanie się porażkami. Ja mam 26 lat, a tak mniej więcej od 4 lat zacząłem zmieniać swoje postępowanie w stosunku do kobiet i od razu przyszły efekty. Na moim przykładzie napiszę na co zwracają uwagę kobiety. - przede wszystkim trzeba być sobą i być szczerym. Jeśli udajesz kogoś kim nie jesteś to porażka pewna. - bądź kulturalny i miły, ale nie właź dziewczynie w tyłek. Tzn. nie leć na każde jej zawołanie, nie zgadzaj się z wszystkim co ona mówi. Ja np. mam taki trick, że bardzo często neguje (w zabawny sposób) to co dziewczyna do mnie mówi. I co ciekawe im się to podoba. - poczucie humoru - bardzo ważna sprawa. Jak uda Ci się rozbawić kobietę, to masz później z górki. - rozmawiaj z nią o uczuciach i odczuciach. Kobiety to lubią, bo jak wiadomo kierują się w życiu głownie uczuciami. - nie przechwalaj się. To najgorsze co można zrobić. Ja mam podobnie jak Draak. Mam pasje takie typowo męskie, ale jeśli kobieta sama nie zapyta czym się interesuję to nie powiem. A jak nawet zapyta, to mówię to okrężną drogą, tak żeby nie było od razu wszystko jasne. Np. jak dziewczyna zapyta Cię co porabiasz w życiu, to nie mów jej od razu całego życiorysu. Powiedz np. \"lubię góry, fascynują mnie, lubię spędzać tam czas.\" I wystarczy na początek. - słuchaj tego co kobieta mówi. Daj jej się wygadać i nawet jak gada bez sensu i jest to nudne, to chociaż udawaj że słuchasz. Będzie miała wrażenie że ją rozumiesz. - nie poruszaj tematu byłych kobiet. A jak sama zapyta, to odpowiedz wymijająco. - pytaj kobietę o jej marzenia, o tym co ją fascynuje, co dla niej znaczy miłość itd. Powodujesz wtedy że się przed Tobą otwiera. No i to tak ogólnie. A jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to nie musisz być pięknisiem. Liczy się to żebyś był zadbany, czysty i nie wyglądał na randce jakbyś ledwo co z kopalni wyszedł. No ale to chyba oczywiste. I jeszcze taka może drobnostka, ale ważna - zawsze płać za kobietę na randce. Przynajmniej na początku. One zwracają uwagę na takie drobiazgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geronimo ma rację
jeszcze tylko trzeba dodać że kobiety nie lubią takich lamusów jak Komiczne siedzących 24/7 na Kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
Cartoon Network witaj mialo być o 9 hihihihihihihihih :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy - niektorzy od razu wiedza jak postepowac z kobietami (byc moze nabywaja te wiedze w procesie wychowawczym) -u innych bierze sie z doświadczen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
zgadzam sie z tymi stwierdzeniami ale jedno mi sie nie podoba,jeżeli kobieta nudzi, to dlaczego on nie może jej tego powiedzieć,tak byłoby prościej,umiejetne urwanie zbednego klepania to chyba sukces dla mężczyzny, ale trzeba troche wysiłku zeby umieć zmienić delikatnie jej pokazać ze to nie to i zmienić temat, nie którzy tego nie potrafią, nas nie boli to że nie chcecie o czymś rozmawiać, boli nas to że produkujemy sie 1/2 h wy przytakujecie głową a za chwilę i tak nie wiecie o czym mówiłyśmy............ wiele jest takich rzeczy, tylko trzeba zrozumieć jedna i drugą stronę,a większość tego nie robi..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
Cartoon Network zostaw te bajki wariacie...... hahahahahahahahahahahahahahahhaaaaaa :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×