Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Gość pomarancza.....1
dobra dosyć żartów z (p)okazywaniem rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz pomarancza :P juz Ci pisalem lubie dym robic. :P narobilem i pojde gdzie indziej... bez podszywaczy to to forum by zdechlo ... a tak zyje i ma sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO NIE MOJE, TO NIE JA PISALAM \" Madasia niestety musze stanac w obronie SZUbrawca. Ma racje. Daj na luz.\" pODSZYWAJACY SIE DEBIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I DWA TEKSTY WYZEJ TO TEZ NIE JA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
pewnie brylantyna to tez szu potem sie okaze ze gwiazdor to tez szu madasia rowniez a nastepnie i ja zaczne wierzyc ze jestem szu:O :D:D:D niezly teatrzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Sama sie o to Madasia prosilas. Nie umiesz dyskutowac normalnie przeciez obie o tym doskonale wiemy A jezeli kogos od debili wyzywasz to co sie dziwisz \" TO TEZ NIE JA!@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
szu odkad tu jestem coraz bardziej przekonuje sie ze jestes tą osobą którą mam na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;/ debilem... to juz wiemy Moze sie znamy moze nie ... nie mam pojecia :) w kazdym razie dobrze sie bawie dzisiaj. Dzieki brylantyna dzieki madasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie ma to jak samemu ze sobą się bawić i jeszcze mieć z tego radoche,pustaków i skrzywieńców mnóstwo miedzy nami............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ;) juz skonczylem. Mozecie wrocic do swoich polukrowanych tekstow z wisienka na szczycie. Milego dnia. Ide gdzie indziej bajzel robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
debilem hmm...akurat nie to mialam na myśli a dziewczeta no faktycznie dosyć "prawidłowo" reaguja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazło sie dziecko internetowe, hahahhahahahhahah A brylantyne dobrze znamy, wiec poszywanie i tak nic Ci nie da. A poza tym, ja nie wiem chlopwie, Ty nie masz co z soba robic chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh no wrecz przywiazalem sie do was :P powiem Ci ze tak w tym momencie na te glupoty i robienie sobie badz co badz jaj trwonie moj cenny czas... :) I autorko tekstu powyzej jak nic mozesz otworzyc biuro detektywistyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
jak cos z tej wypowiedzi bylo do mnie to....nie chcialabym byc w Twojej skorze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
czy sie znamy?hmm...mozliwe:classic_cool: poki co pare procent na "tak" nalecialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×