Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość 50+5
No to pa kolego :-D tu dziewczynek nie brakuje całuj miłości nie żałuj:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Brathanki - A on tak całował mnie A on tak całował, tak całował ją Że się o swe życie bała A on tak całował, tak całował ją, Że o życiu zapomniała A on tak całował, tak całował ją Że się o swe życie bała A on tak całował, tak całował ja, że o życiu zapomniała Nasz autokar toczył się Nasz autokar z kaszlem w tłokach Nasz autokar toczył się Już doby dwie Nasz autobus czyli my Nasz autobus stary łobuz Nasz autobus czyli my I doby trzy Do Ankary modliłam się Do Ankary broniłam się Lecz Ankara znudziła mnie Wiec w Ankarze zgodziłam się Czwartej nocy grozy szczyt Zgrzytnął silnik niczym pilnik Czwartej nocy grozy szczyt Bo huk i zgrzyt Dnia piątego nowy wóz Bo ten stary stracił smary Dnia piątego nowy wóz Nas dalej wiózł Do Bosforu męczyłam go Do Bosforu niszczyłam go A w Bosforze zbudziłam się A w Bosforze zgodziłam się Pan przewodnik krzyczał, że Turek na Polki łasy I że w kwestii polskich córek Głowę traci każdy Turek Pan przewodnik ryczał , że nas Turek weźmie w jasyr Lecz choć Turek kocha czule Czulej kocha Tyndel Jurek Jurek tak całował, tak całował mnie Że się o swe życie bałam Jurek tak całował , tak całował mnie Że o życiu zapomniałam Znak mu jakiś chciałam dać Mały znaczek by wybaczył Znak mu jakiś chciałam dać Że pragnę spać Po tygodniu miałam wszak Po tygodniu z sercem w ogniu Po tygodniu miałam wszak Snu wielki brak Do Stambułu wierzyłam mu Do Stambułu mówiłam mu Do Stambułu broniłam mu A w Stambule znudziłam się A w Stambule zgodziłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Fircyku.:-D Całus to nie grzech Pobierz mp3 Całus to nie grzech dodał(a): tuptuś czytano: 3541 razy [ Pokaż znajomemu ] [ Zgłoś błąd ] [ brak tłumaczeń ] Kryje w sobie to juz od dawna wiem ze tego chcesz tak jak ja. Myslisz "za wczesnie", lecz to nie prawda chec na calowanie zawsze sie ma. Calus to nie grzech nic ci sie nie stanie usta przeciez sa by calowac je. Moze wlasnie dzisiaj wstyd swoj przelamiesz. Calus to nie grzech wiec pocaluj mnie. Mama w twoim wieku tez to robila chociaz dzis zaprzecza dobrze wie. Taka jest natura nic sie nie zmienila wiec sie nie opieraj i pocaluj mnie. Calus to nie grzech nic ci sie nie stanie usta przeciez sa by calowac je. Moze wlasnie dzisiaj wstyd swoj przelamiesz. Calus to nie grzech wiec pocaluj mnie.|5x hi hi hi hi hi :-D A teraz spadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
No to dzióbka daj , dziobka daj moja Rosalinko:-D👄 ha ha ha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Ale zacięty mecz...kurde. !!!!!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️koleżanki koledzy:) Mieliście racje , dziś już lepiej się czułam i wyglądam lepiej:) po swojemu sobie fryzurkę zrobiłam , oko podmalowałam ubrałam nowa kieckę uśmiechnęłam się do swego odbicia w lustrze od ucha do ucha ...(teraz już mogę) I pomaszerowałam z Jaskiem pod rękę do kościoła... W drodze powrotnej spotkaliśmy znajomych i usłyszałam blogi komplement... Znajoma: Oh!!! jak ty się dobrze się trzymasz ... Jasiek : Widziały gały co brały... Myślałam , ze pęknę z dumy.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz leci na POLNI :) Program duże dzieci a ja zawsze go oglądam ... Polubiłam tych mądrych dzieciaków i można się naśmiać ... Wiec pożegnam was wszystkich życząc miłych snów i słonecznej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semerylka
Pozdrawiam Oazę i jej bywalców👄 czytałam wasze wpisy jestescie wszyscy super👄 Spijcie słodko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semerylka
WIOSENKO👄milo się ciebie czyta.... Cos nie ma starszej, może ja pogaszę światła???... Tak, bo już dochodzi północ:-D wszędzie ciemno dobranoc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc !!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO - DANUTA RINN, BOGDAN CZYŻEWSKI Wszystkiego najlepszego, radości, szczęścia moc, słoneczka wesołego, snów pięknych co noc. Śpiewając idź przez życie, rozkwitaj jak ten kwiat przy dobrym apetycie i zdrowiu sto lat. Pieniądze szczęścia nie dają być może lecz kufereczek stóweczek daj Boże. Wakacji w Złotym Brzegu, podróży morskich też. Wszystkiego najlepszego, wszystkiego czego chcesz. Ludzie nienawidzą się nawzajem taki już nie dobryjest ten świat. Dla mnie w restauracji czy trawaju każdy człowiek jest jak brat. Życzliwości w piersiach tyle ma się że, aż ona kipi wprost. Nawet kiedy w lustro spojrzę czasem myślę sobie - miły gość. Wszystkiego najlepszego, radości, szczęścia moc, słoneczka wesołego snów pięknych co noc. Roboty nie za wiele choćby przeleciała czas w tygodniu trzy niedziele to norma w sam raz. Pieniądze szczęścia nie dają być może lecz kufereczek stóweczek daj Boże. Segmentu rodzinnego i czterech kółek też. Wszystkiego najlepszego, wszystkiego, czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Wesołku !!! Dlaczego jeszcze nie spisz.?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
O już pewnie zasnął:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Spij wesołku i wy spijcie i ja zaraz się położę:-D Wyobraźcie sobie , ze ja zjadłam dziś już kubeczek jagódek:-D Smaczne były tylko troszkę kwaśne, musiałam dodać ździebko cukru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
O matko kochana już pora duchów !!!!BUUUUUUUUUUUUUUUUuuuu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pozdrowienia od Złotej... Milo, ze pomyślała o nas...I życzę jej wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
......_/|_ . .....>,"< _____ ,+.*`,+.*`,+. __,+.*`,+.*`,+. _,+.*`,+.*`,+. +.*`,+.*`,+. +.*`,+.*`,+. _,+.*`,+.*`,+. __,+.*`,+.*`,+. _____ ,+.*`,+.*`,+. . .. ........._/|_ ..... . ......>,"< ........ . .............._/|_ . .................... . >,"< …..,*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+ ..,*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+., *+Zgaś światełko,wejdź do łóżka, .,* .*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+ *+niech przytuli Cię poduszka..,*+., .,*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+., *+Zamknij oczy,pomyśl sobie, .,*+ .,*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+ *+że to samo właśnie robię..,*+., .,*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+ ….,*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+.,*+ . Każda gwiazdka na niebie" + . " + . " +' +' . + . " . +. " .+. +. +. +. +"."+ +' . + . " + + jest jednym buziaczkiem dla Ciebie !. (´`•.¸(``•.¸ ¸.•`´)¸.•`´) «´¨ •.¸¸*Dobranoc*.¸¸.•´¨`» ( ¸.•`´(¸.•`´ ``•.¸)``•.¸)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
$$$$$$$ DZIEŃ DOBRY ____$______ $$$$$$$ ____$$$$_______ $$$$ _____$$$$$$$____ $$$ _______$$$$$$$__ $$$ __________$$$$__ $$ ___________$$$__ $ ___________ $$ ___________ $ ___________ $_$$$$$$ _________ $$$$$$$$$$$$$$ __ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __ $$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$ __ $$______$$$$$$$$$$$____$__$$ __ $$____________________$$__$$ ___ $$___________________$$__$$ ___ $$__________________$$__$$ ____ $$________________$$$$$$ _____ $$$____________$$$$ ______ $$$$________$$$$$ _______ $$$$$$$$$$$$$$$ ________ $$$$$$$$$$$$$ $$________ $$$$$$$$$________$$ $$$$$_____________________$$$$ _$$$$$$_______________$$$$$$$ __ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$ Uśmiech jest czymś co nic nie kosztuje a wiele daje. Wzbogaca tych którzy go otrzymują, nie zubożając tych którzy go dają. Trwa tylko chwilę ... a pamięta się go czasem przez całe życie ... Więc uśmiechajmy się jak najczęściej !!! Pozdrawiam z uśmiechem. Miłego dnia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
kawusia wypita ? czekam na cos dobrego .... moze ciacho .. o serniczek na zimno ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×