Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Kompot z wiśni i ciasto z wiśniami wam już postawiłam:-D jakbym wyczula , ze otworze stronkę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semerylka
chętnie się Jannko poczęstuję:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semerylka
Dziewczyny!!! jaka u nas burza w nocy była , ze ja jeszcze jestem ciężko przestraszona:-D Talie grzmoty i błyski o matko kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semerylka
całuje was i życzę miłego tygodnia:-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro:) # 24 czerwca - Pełnia czerwcowa ? burza gotowa. # Chrzest Jana w deszczowej wodzie trzyma zbiory w przeszkodzie. # Do świętego Jana o deszcz prosic trzeba, pózniej baba zapaską napędzi go z nieba. # Do świętego Jana woła o deszcz kania, a po świętym Janie chodzą w deszczu konie. # Gdy Jan Chrzciciel skropi, mokre będą kopy. # Gdy Jan z deszczem przybywa, to słota bywa także i we żniwa. # Gdy święty Jan łąkę kosi, lada baba deszcz uprosi. # Gdy się Jan Chrzciciel w dżdżystej kąpie wodzie, deszcze żniwom bywają wtenczas na przeszkodzie. # Gdy się święty Jan rozczuli, w Nawiedziny (02.07) się utuli. # Jak święty Jan się obwieści, takich będzie dni czterdzieści. # Jak się Janek rozbeczy, a Maryś (02.07) go nie utuli, to będzie beczał do świętej Urszuli (21.10). # Jak się Janek rozczuli, a Magdalena (22.07) go nie utuli, to będzie płakał do świętej Urszuli (21.10). # Jak się święty Jan rozpada, to też pada nie lada. # Jutro święty Janek, puścmy na wodę wianek. # Już Jan ochrzcił wszystkie wody, umyjcie się dla ochłody. # Już przed świętym Janem, zajmij się swym sianem. # Kiedy z Janem przyjdą deszcze, to sześc niedziel kropi jeszcze. # Na świętego Jana bywa Wisła wezbrana. # Na święty Jan, jagód dzban. # Przed świętym Janem o deszcz prosic - potem sam się będzie rosic. # Przed świętym Janem o deszcz prosic nam potrzeba, gdyż po świętym Janie bez próśb dają go z nieba. # Przed świętym Janem najdłuższy dzień panem. # Zbieraj rumianek, bo święty Janek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka56
wpadłam na minutkę , by pozdrowić Was wszystkich serdecznie👄❤️ Jutro głośne imieniny , jesteśmy zaproszeni do znajomych :) Alibabki - Kwiat Jednej Nocy Zakwita raz, tylko raz, biały kwiat. Przez jedną noc pachnie tak, ach! Przez taką noc Królowa Jednej Nocy ogląda świat. A światło dnia zdmuchuje płomień kwiatu na wiele lat. Zapala się tylko na parę chwil, Gdy cały świat wokół śpi, ach! A pachnie tak jak piołun i wanilia - kwiat, biały kwiat. Przez taka noc Królowa Jednej Nocy ogląda świat. Ten dziwny kwiat sekret mój dobrze zna: Raz kocham na wiele lat, ach! Oczami snu spojrzymy zakochani na cały świat. I nie wie nikt dla kogo zakwitniemy, ja i ten kwiat. Mój sekret zna biały kwiat, Mój sekret zna biały kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka 56
Co jest grane?. hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
witam wbw Saro 56 . poobserwuj siebie czy wiecej pijesz , masz praqnienie ? to wazne przy podwyzszonym cukrye !!! WEz pod uwage rowniey pogode , jesli pijesz wiecej ze wzgledu na upaly to w poryzdku , ale jesli masz pryemoyne pragnienie to koniecznie cukier !!!!!zbadaj ale popros o badanie cykliczne.... w jakims odcinku czasu . Moye masz diabetyka w swoim otoczeniu , pozycz glukometr. tak dla pewnisci. Moze tez masz klopoty zwiazane z wiekiem*menopauza.takie objawy sa typowe.sprawdz poziom hormonow.Staraj sie tey tegularnie mieryzc cisnienie. najlepiej 3 razy dziennie. ha ha ... zapisuj , to daje pewien obraz ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Na lekcji biologii pani pyta Jasia... - Co wiesz o jaskółkach? - To bardzo mądre ptaki, odlatują gdy tylko rozpoczyna się rok szkolny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Co porabiacie , ze takie puchy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Szukamy kwiatu paproci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
ja go znalazłem.:-D ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
To pokaż :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Nie mogę m mam go w kieszeni:-D ;) ALE PARZY:-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Głupi jesteś i już:P:P he he he....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Jak mowie prawdę to się jeszcze złości:-D Złośnica jedna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Kasiu; KASKO; KASIENKO:-D NAPISZ DO MNIE SLOWENKO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Nie chcesz , nie pisz, twoja strata... ha ha ha ! Dałbym CI Kwiat paproci potrzymać:-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Juz się do ciebie nie odzywam😠😠 😠😠😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
A Wam zostawiam gumki do żucia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×