Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość zapominaja
👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Moi Mili A ja sobie dzisiaj yrobila spacerek po sklepach. Nakupilam roynych ciuszkow moim panienkom.Beda sie cieszyc.Do tej pory to gryebalam w ciucholandzie, ale dzisiaj jakos wypuscilam sie do miasta.Pryeveny takie ze hej.Mlodej kupilam plaszczyk / taki prochowiec za 30 zlociszy , po kilka swetrow po 9 zl / w pryeliczeniu.. Juz sie nie moge doczekac jak zobacze jak piszcza z radosci.Oczywiscie bedzie bura ze oszczedzam na jedzeniu , ale i tak za chwile zapomna i beda sie cieszyc jak male dziewczynki. O polakach .Podchodze do mojego pojazdu / roweru,pod nogami spaceruje golabek i mowie do niego , uciekaj, a tu z laweczki odzywa sie 100 letnia tleniona matrona ... ty k .. takich jak ty to zabic , co ci stworyenie boze pryeszkadza.Zebys tak zdechla.. itd.Ponieway wydawalo mi sie ze powiedzialam do golabka cicho , raczej milo, a pryenajmniej nie mialam zamiaru powiedziec nic zlego, staralam sie uspokoic Pania.. a ona nakreca sie dalej ... przestala dyskutowac i wsoadam na rower a baba do mnie zebys tak kolka polamala i zeby sobie wybila .... No to ja juz nic nie rozumiem. O i mowimy o zdziczeniu mlodziezy. O niemcach / w kolejnym sklepie znowu do mnie podchodzi ekspedientka i pzta co ja szukam.Odpowiadm zgodnie z prawda ze nie wiem,/ mam juz dwie reklmowki firmowe z zakupami. Ale nie wytryzmalam i podchodze do niej i pztam . Dlaczego mnie pzta co ja chce ... z rozmowy taka konkluzja . Mowie ze jestem Polka a Niemcy to mowia o Polakach zle .. O ona mi mowi ze nic podobnego, to jest wszystko polityka , a dla normalnych ludzi /niemcow jestesmy klientami / normalnymi ludzmi ,a one sa serwisem i po prostu chca pomoc. A potem mowi mi wzxedzie sa zli ludzie ,i mam nie wirzyc ze niemncy sa tacy wspaniali. Ona pracuje w sklepie i to Niemcy najwiecej kradna , a Polacy nie slyszala. HURRA!!!! Wiecej takich opinii. Patrye na te Niemcy i pojac nie moge jak to jest. Wojne wywolali, wojne przegrali. a u nich taki dobrobyt. Zreszta Niemcow chyba jest tak naprawde niewielu. Nie uwieryzcie , ale tu gdzie jestem jest zatryesienie ... ROSJAN. Rosyjska mowa wszedzie.Oni sa dwujeyczni.Ale pokolenie strasze mowi po rosyjsku. Najwiecej ich jest z Kazachstanu, ale Rosjan nie kazachow.I znowu nic nie royumiem . Przeciez z ZSRR nie mozna bylo nosa wysciubic, a tu cale Rodziny , Babcie po 80 i nowe pokolenie , rowniez malych dzieci .....Ta rese nazywaja tu Deutsch/Russisch , czyli niemieccy rosjanie..... Oczywiscie mnostwo Turkow.Kobiety w chustach na kazdym kroku. Ale to tey Niemcy, chociaz godnie z ich religia jestesmy my gologlowe niewierni i mozna nas zabic........ Islam w Niemczech ma sie dobrze !!!!!! Oni trzymaja ryzd niemiecki za pryeslowiowa gebe i wcale nie zachowuja sie jak goscie w innym kraju , I na koniec smutna dla mnie wiadomosc. Moj laptop zginal.POnoc firma go wyslala i nie wiadomo gdzie jest. A moje pieniayki, no coz jak laptop sie znajdzie to mi oddadza..... buuuu..... A ja chcialam Laptopa ...... mial byc prezentem za skonczenie studoiw dla mojej starszej, bo ona po 2 fakultetach wlasnie stwierdzila ze idzie na studia podyplomowe .......NIE MA PRACY .Albo jedzie do GB. O matko co za bogaty kraj. Pryez piec lat placili jej na obu kierunkach stypendia naukowe , publikowali prace, a teraz taka glowa ma jechac na zmywak. Ja nie mowie ze ma zarabiac srednia krajowa, bo taki absolwent tak naprawde nie wiele umie, ale ... ci mlodzi ludzie powinni byc jakos zagospodarowywani ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Tu jak zwykle milo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Dzieki Grazko ! to bardzo ciekawe co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani witam!!! Wszystkich pozdrawiam...👄 Widze Grazynko , ze ci już pilno do dzieci... Tęsknisz biedulko... Juz niedlugo czas zleci i wpadniecie sobie w ramiona... A ja wzięłam się dziś za porządki Sprzątam i piorę... Moze wpadnę później:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Och Saro , ja tey dzis rak nie czuje ....Babski los.... Kaska ... konstruktywna nuda... to jest cos .... Zapominaja /// caluski dla Listeczka , Granata ... glowa do gory .. i dla wszystkich WBW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wczoraj zdarzyło się nam to niekochanie, słowa rozdarły nas tak, jak wodę kamień. Wiemy już, że sens naszych rozmów skończył się, było tak jak zwykle jest. Samotne serca biją w nas, i choć pragniemy siebie tak, zachłannie, zachłannie. Zgubieni na rozstaju dróg, nie potrafimy wierzyć w cud, bo tak łatwiej, tak łatwiej. Dzisiaj udało się nam, to nie spotkanie, znów udajemy ten stan, to kołysanie. Nie wierzę, że sens naszych rozmów skończył się, będzie tak, jak zwykle jest. Samotne serca... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 http://pawlosxd.wrzuta.pl/audio/aC9jlBHbkV/pin_-_niekochanie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
╔════((¯`•»(`•.ﻹ.•´)«•´¯))═══╗ ♥» ▬▬ «•*•» ZANIM NOC NASTANIE «•*•»▬▬ « ♥ ║ (¯`v´¯) Życzę spokojnych słów szeptanych ║ `•.¸.•´ tam gdzie z Tobą drzemią marzenia. ║ ¸.•´,Bo przyjaźń jest cicha ║(¸¸.•¨¯`•»serce je słyszy pośród ciszy… ♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•» ▬▬ « ♥ ╚═════════════════════╝ ( `v´ )D*O*B*R*A*N*O*C `·.¸.·´ ¸.·´ ¸.·´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸' TEGO Grazka 54 ŻYCZY :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieamiala
Moi kochani! Witajcie w wrotach oazy po urlopach, lato zleci i będziemy znowu częściej się słyszały:) Pamiętacie , ze wszystko zaczęło się jesienią:-D Dokradnie było to: 16:24 za niecałe 3 miesiączki w oazie będzie święto 1 rocznica jej powstania:) Ale Bedzie bal , moze wroca nasze dziewczyny: ZLOTA ALISARIA WANILIA WYBAUSZONA Izabelka Szept wirtualny,,, nasze oazowe słoneczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieamiala
Zapomniałam o Jacku 48; to miły i wesoły chłopak... Pozdrawiam wymienionych nieobecnych o całuję serdecznie, Jacku,Twoja Bożenkę tez👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieamiala
A wam tym co jeszcze nie wyjechali życzę Pilego dnia na lonie matki przyrody:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieamiala
Buziaczki dla WBW[usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta [usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta [usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ]][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ]][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ][usta ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieamiala
ha ha ha ! Ale jestem gapa.:-D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieamiala
i tak bywa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieamiala
Staff Leopold A gdy ujrzymy sie znowu... Kiedyś po długich latach ujrzymy się znowu. Łódź moja będzie w przystań wracała z połowu Pereł, po które rozkaz twój na burz szaleństwo Wyprawił mnie. Żądałaś, by niebezpieczeństwo Było próbą miłości mej, a twym okupem. W zachód różowy łódź ma wracać będzie z łupem. Gdy na wód senność zaczną od skał padać cienie, A morze będzie ciche jak moje znużenie. Wiosło złożę i zwinę żagiel, jak tęsknotę U progu ukojenia. Fale miekkie, złote Nieść mnie będą spokojnie, jak blade godziny, Na których szczęście płynie w wspomnienia krainy. Na brzegu czekać będziesz. A gdy dotknę ziemi, Milczenie będzie naszym powitaniem. Niemi Popatrzymy na skarbów morzu wzięty przepych Zgasłym spojrzeniem oczu od bujnych łez ślepych. Pójdziem, a ty nie spytasz o moje przygody, Gdy na twojego domu wchodzić będziem schody. Aż kiedy w twym ogrodzie pod ciemnymi drzewy Usiądziem chłodząc skronie letnimi powiewy, Choć nie wyrzeknę słowa brzmiącego wyrzutem, Uczujesz nagle w sercu boleśnie ukłutem Żal obłędny, szalony lęk, jak zawrót głowy, Żeś pierwszy lot mych tęsknot na mozół jałowy Skazała, na tych marnych nam skarbów szukania, I przeklniesz dzień, gdym słuchał twego rozkazania, Choć nie zgadniesz, że jutro opuszczę twe progi: Bom, błądząc, nad cię błędne swe pokochał drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzis1 Lipiec... Głośne imieniny... Marian, Klarysa, Halina... Zawsze w tym dniu myślę o swoim chłopaku którego kochałam całym sercem... To już dobre 20 lat jak go nie widziałam , ale jak zwykle w takim dniu wyciągam z pudelka jego fotkę do której co roku się uśmiecham serdecznie gdy wracają wspomnienia... Z fotki patrzą na mnie jego oczy jak promień złociste... Lata płyną a wspomnienia na wieki zostają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy już spakowani wszystko zapięty na ostatni guzik ... Nie wiem dlaczego ,ale ja się nie ciesze... Janusz pytał mnie wczoraj dlaczego chodzę taka smutna , a ja naprawdę nie wiem co mu odpowiedzieć... Moze to jakiś dołek? Wpadnę wieczorkiem się pożegnać👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Wiosenko👄 Pienne masz wspomnienia... zawsze tak ciekawie piszesz❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
I kawka mrożona... dla wszystkich kolegów i koleżanek... >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Całym serduchem zapraszam WBW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Cześć dziewczyny.:) Na lody to ja pierwsza .:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×