Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Mile panie
Witajcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pozdrowienia dziękuję...Bardzo pan miły... ******************* W przyjaźni więcej się mieści, niż miłość w sobie zawiera. Bo przyjaźń wszystko oddaje, a miłość tylko zabiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile panie
Dobranoc mile panie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Kochani ja pogaszę tylko światła👄 Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Ale ze mnie gapa , przeoczyłam , toż Granatek już światła pogasiła.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Pozdrawiam i na kawkę zapraszam.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka Jeżowska - Od rana mam dobry humor E-jo, e-jo Jupi-ja-jej, jupi-ja-jej E-jo, e-jo Jupi-ja-jej, jupi-ja-jej! Od rana mam dobry humor Do przechodniów na ulicy śmieję się I choćby deszcz z nieba lunął To radości nie przesłoni żaden cień Od rana mam dobry humor Z równowagi nic dziś nie wyprowadzi mnie Nie martwi mnie byle głupstwo Wszystko mówi mi, że to będzie dobry dzień Pewna jestem że Nie najgorszy idzie dzień Nie najgorszy idzie dzień pełen nadziei Pewna jestem że To przeczucie spełni się Dobry sen zawodzi rzadko mnie Od rana mam dobry humor Sympatycznych nieznajomych mijam w drzwiach Chcę cieszyć się tak jak umiem Tym, dniem, który mógłby cały tydzień trwać Pewna jestem że ... E-jo, e-jo... Pewna jestem że... Od rana mam dobry humor...(tak jak w pierwszej zwrotce) E-jo, e-jo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
A na kawę nie poczekała, pewnie już pila ... A ja musiałam ja zaparzyć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Uf!!!! Jak gorąco, dlatego mrożoną stawiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiada się jeden z upalnych dni , pozasłaniałam okna , na balkonie rozłożyłam duża Parasol słoneczna:) Byłam już w sklepie po owoce i bułki wzięłam tez pól kilowego loda wiśniowego...I będę siedziała w domu , bo dziś nie ma sensu na dworze się smalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrola & Szurpik - Lato z komarami Najpierw długo miało przyjść, Potem długo miało być, Wyczekane, wymarzone, wyśpiewane, A gdy nadszedł wreszcie ten, Wytęskniony pierwszy dzień Nie wiedziałem jeszcze jakie będzie dalej. Siedem minut spóźnił się Pociąg, który zawiózł mnie, A gdy namiot stanął wreszcie nad jeziorem, Zrozumiałem wtedy, że: Coś mnie gryzie, coś mnie je, Nie zważając na pogodę i na porę. Lato - z komarami, Lato - swędzące bez przerwy, Lato - znaczone bąblami, Lato - komary i nerwy Miał być spokój, miał być las I my razem pierwszy raz Na wakacjach pod namiotem całkiem sami, Pasmem szczęścia miały być Nasze noce, nasze dni, Zagubione gdzieś pomiędzy jeziorami. A tu witamina "b", owadozol i-te-de, I sielanka wkrótce stała się koszmarem, I zwijałem namiot swój, Wokół mnie komarów rój Pobzykiwał turystyczne pieśni stare. Lato - z komarami,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPECJALNY UNINY TEST IQ
Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ >> http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUZ DZIS JAKIE MASZ IQ, NIZ DOWIEDZIEC SIE OD KOGOS INNEGO JUTRO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
dzień dobry!! U mnie pięknie świeci słoneczko i tak gorąco , ze nie ma czym oddychać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Byłam zaganiana trochę przez ostatnie dni... więc wpadłam się przywitać i nadrabiać czytanie...Teraz jest troszkę spokojniej w oazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) 🌻 Szmaragdowe Jezioro Nad moim jeziorem gdzie tafla jak zwierciadło gładka przejrzysta szmaragdowym odcieniem błyszczy Nie zmąconą ciszą słów Otulone kręgiem trzcin A żadna nie szepnie Cisza dookoła I powietrze jakby zamarło Aura tajemniczości unosząca się wszędzie Przenika wierzbę stojącą opodal Czekam Wtem wszystko prysło Jak bańka mydlana Aura gdzieś uleciała Trzciny zaczęły szeptać piosenki Wierzba swym zwyczajem opowiada historie Wiatr tańczy ze słowami I tylko jezioro wciąż nie wzruszone Gładkie jak zwirciadło Szmaragdem lśniące 🌻 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=451523 🌻 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=451655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
🖐️ Pewne małżeństwo wybrało się na wczasy. Po drodze zatrzymali się na noc w hotelu. Z samego rana chcieli opuścić hotel i poprosili rachunek za dobę hotelową. Ku ich zdziwieniu zobaczyli, że rachunek opiewa na zawrotna sumę 3000 zł. - Dlaczego tak dużo, przecież spędziliśmy tu tylko kilka godzin? - pyta mąż. - To jest standardowa stawka za nocleg - odpowiada recepcjonista. Małżeństwo żąda spotkania z dyrektorem. Dyrektor spokojnie wysłuch*je zażaleń i stwierdza: - Proszę państwa, prowadzimy luksusowy hotel, jest on wyposażony w kilka basenów, wielką salę konferencyjną, saunę i solarium. Wszystko to było do Państwa dyspozycji. - Ale my z tego nie skorzystaliśmy! - Ale mogli Państwo! I za to proszę zapłacić. Mężczyzna wreszcie wyciąga z portfela 300 złotych i wręcza dyrektorowi. - Przepraszam, ale tu jest tylko 300 zł. - Zgadza się. - Obciążyłem Państwa rachunkiem opiewającym na 3000. - Pozostałe 2700 za przespanie się z moją żoną - mówi mężczyzna. - Ale ja nie spałem z Pana żoną! - krzyczy oburzony dyrektor. - Cóż, była do Pana dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×