Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Ja was lubie
"Czyż nie lepszy byłby nasz świat, Gdyby słyszeć od spotkanych osób: Wiem o tobie coś dobrego, I widzianym być w ten właśnie sposób? Czyż nie byłoby cudownie, Gdyby dłoń napotkanego Niosła z sobą zapewnienie: Wiem o tobie coś dobrego? Czyż nie byłoby szczęśliwiej, Gdyby dobro, które jest w nas Było rzeczą, tą jedyną, Pamiętaną w każdy czas? Czyż nic słodsze dni byłyby, Gdyby sławić dobroć znaną? Wszak jej tyle jest na świecie, Nawet w wadach, jakie mamy. Czy nie warto by spróbować Tak o innych myśleć sobie: Ty znasz jakieś dobro we mnie, Ja znam jakieś dobro w tobie? " - Anonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Jesienny Swing Już żółte liście złotymi smugi, W korowód słońca jeden za drugim, Niczym papugi fruną z drzew I strumień rześki, jeszcze cieplutki, Płynie powoli, a w nim dwie łódki: Wrzesień, Październik ścigają się Pogodny wietrzyk jak gdyby wstążką, Owija wkoło korony drzew, A nad stodołą stary, lecz rześki, Najświętszy orzech przechyla się ku jesieni… Zosia staruszka, strażniczka ciszy nocnej, Przy rynku swym małym wózkiem Rozrywa ciszę zgrzytem kół Pędzi na pomoc ostatkom lata, Zamkniętym wczoraj przez wójta Jana W komórce z żytem na srebrny klucz Pogodny wietrzyk… Słowa : Tomasz Henciński Muzyka: Tomasz Henciński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Autora niestety nie znam... Bądź tu zawsze, kiedy wspomnę gdy zawołam zanim przyjdę Choć przestrzenie są ogromne sny tak czarne a dni zimne Bądź latawcem tak swobodnym z raczek dziecka, gdy ulecisz Bądź mi światłem bądź kagankiem mnie wędrowca chciej oświecić Bądź muzyką , która zawsze towarzyszy każdej chwili Polihymnia ideałem szumem ciszy dniem motyli gra lekkości moim echem bądź tu zawsze przyjacielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Milego niedzielnego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Dzis :) # 31 sierpnia - Ostatni sierpnia zapowiada, jaka pogoda na wrzesień wypada. # Co się w lecie zarobi, tym się w zimie żyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro.:) 1 września - Pierwszy września pogodny, w zimie czas wygodny. # Burza w tym dniu rokuje, że cały miesiąc będzie mieć pogodę niestałą. # Dzień świętego Idziego, gdy się wypogodzi, cztery niedziele potem pogodą dogodzi. # Gdy na święty Idzi ładnie, śnieg na pewno późno spadnie. # Gdy święty Idzi burzliwie się poda, przez cały wrzesień niestała pogoda. # Gdy wrzesień z pogodą zaczyna, zwykle przez miesiąc pogoda trzyma. # Jaki pierwszy, drugi, trzeci, taki cały wrzesień leci. # Na święty Idzi chłop podwieczorku nie widzi. # Na święty Idzi, to się w polu tylko bydło i oracza widzi. # Święty Idzi gruszkę na drzewie widzi. # Święty Idzi - cały miesiąc widzi. # Święty Idzi wiedzie wrzesień, wnet nadejdzie dżdżysta jesień. # Święty Idzi nastręcza albo już zaręcza. # Wielka dla zboża i siewki wygoda, gdy w święty Idzi przyświeca pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Dobranoc kochani, miłego nowego tygodnia tygodnia! Wrzeszczy wrzesień , ze już jesień:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie panie w oazie ... I panów także... jeśli chodzi o likwidacje \" Magia czterech por roku dojrzałych kobiet\" to naprawdę nie wiem i nie potrafię zająć w sprawie oazy głosu bo przecież nie jestem tu od początku... Tylko tak sobie myślę , ze szkoda by było... Przecież to zaczarowane miejsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie cichutko myślę , ze moglibyśmy opisywać swoje wspomnienia i przeżyci a doświadczyliśmy nie jedno.... Musze kończyć bo dzwoni telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Hallo! " Zapadł cichy wieczór , już ucichł wiatru wiew Gdzieś w oddali słychać , harmonii tęskny śpiew "... To ja siedziałem na balkonie paliłem papieroska i słuchałem harmonii:) I tak sie rozmarzyłem ze kompa zapaliłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
A teraz chyba zgaszę bo nie łubie w Oazie być sam ...ha ha ha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
jeszcze Wam zaspiewam:-D emuzyka.pl » teksty piosenek » Biesiadne » Czy pamiętasz moja Maryś tekst piosenki Czy pamiętasz moja Maryś - Biesiadne Czy pamiętasz moja Maryś Czy pamiętasz, moja Maryś, Jakem tobie wsadził, Pierścioneczek na twój palec, Hej, jo się nie bawił. Czy pamiętasz moja Maryś, Jakżeś rozłożyła, Książeczkę swoją w kościele, Jakżeś się modliła. Czy pamiętasz, moja Maryś, Jakżeś chłopcom dała, Bawić się w twoim ogródku, Kiedy byłaś mała. Nikomu-m ja nic nie dała, Tylko Jasiu tobie, Czerwone takie jabłuszko, Przypomnijże sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
tekst piosenki Ciemna noc legła w krąg - Biesiadne Ciemna noc legła w krąg Ciemna noc legła w krąg, Tylko gwiazdka gdzieś lśni I zaczyna się palić ognisko. Szumi świerkowy bór, Gada potok wśród gór, Śpiew harcerzy rozlega się blisko. Ciemna noc legła w krąg, Potok szemrze wśród skał, Opowiada o sobie legendę. Miło marzyć wśród drzew, Gdy rozlega się śpiew, Zawsze o was pamiętać ja będę. autor słów utworu:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Chodź Marysiu na pieszczoty - Biesiadne Chodź Marysiu na pieszczoty Każdy człowiek wiosną ma kłopoty, Bo się wtedy burzyć krew zaczyna. I na figle wielką ma ochotę Gdy pod bokiem jest dziewczyna fest. Chodź, Marysiu, na pieszczoty! Tam, gdzie szumi gęsty las, Nikt tam nie zobaczy nas. Wiem, że nie brak ci ochoty, Więc wesoło zejdzie nam We dwójkę czas. Ty z chabrów oczy masz I włosów połysk złoty. Marysiu, gdybym mógł, To bym cię łyżką jadł. Chodź, Marysiu, na pieszczoty! Cóż bez ciebie dla mnie Znaczy cały świat. W lecie człowiek dosyć ma spiekoty I żłopania piwa dla ochłody. Gdy po uszy miejskiej mam duchoty Biorę Maryś na jagody w las. Chodź, Marysiu, na pieszczoty... Gdy nadejdzie wreszcie jesień złota Na prawdziwka wezmę ją do lasu. Po sezonie mija mi ochota W zimie wiele ambarasu z nią! Chodź, Marysiu, na pieszczoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
spać:) bo ja dobranoc oazowcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i pozdrawiam .... Przyjechaliśmy o 22.00 było super.... Jestem zmęczona jutro o 7.30 przyjdą dzieciaki... kładę się lulku.. Moze uda mi się jutro Was poczytać !?..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Dobranoc oazo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
kochani, dlaczego tu dziś tak smutno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Bez obawy:) Znów przyjdzie maj, A z majem bzy I czekaæ mam na lepsze dni Znów przyjdzie mi Nosiæ przykrótkie sny Do lata, do lata, do lata Piechot¹ bêdê sz³a Ah, ah, ah, ah, ah Yeah, yeah, yeah, uh, uh, uh Znów kupisz mi Coœ na imieniny Hm, ja to wiem i czujê, ¿e Znów przyjdzie mi Nosiæ przykrótkie sny Do lata, do lata, do lata Piechot¹ bêdê sz³a Ah, ah, ah, ah, ah Yeah, yeah, yeah, uh, uh, uh Przykrótkie sny nie w porê, Zbyt lekko siê ubiorê Noc d³uga, œwit w szronach I wiosna spóŸniona I twoje s³owa zimne, ¯e nie ma drogi innej Do lata, do lata, do lata Tak d³u¿y siê czas Gdybyœ tylko chcia³! To by³oby lato ju¿ I s³oñce, i szaleñstwo burz Lecz dajesz mi Tylko przykrótkie sny Do lata, do lata, do lata Piechot¹ bêdê sz³a Ah, ah, ah, ah, ah Yeah, yeah, yeah, uh, uh, uh Lecz dajesz mi Tylko przykrótkie sny, wiêc... Do lata, do lata, do lata Piechot¹ bêdê sz³a Ah, ah, ah, ah, ah Yeah, yeah, yeah, uh, uh, uh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Przyszła jesień do ogródka Przyszła Jesień do ogródka. Przywołała Jagusię: - Marchew zbierz, rzepkę zbierz, do piwniczki wszystko znieś! Znosi Jagusia do piwniczki jarzynki, znosi i znosi. Jeden wór, drugi wór - do wieczora trwał ten zbiór. Wieczorem przybiegł do ogródka szary zajączek. Chodził między zagonkami powolutku, powolutku. - Marchwi brak, rzepki brak! Czemu tak? Czemu tak? Zauważyła zajączka jesień. Pogroziła mu paluszkiem. - Coś tu chciał? Tyś marchewkę, rzepkę siał? Uciekł zajączek do lasu. Rad nierad na mchu siadł, zwiędły listek brzozy zjadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Do Wirtualnego zobaczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×