Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Ciekawa jestem co się porobiło z dziewczynami: wiosenka, wybałuszona, Sara, Samotny już się pokazał, macham do ciebie braciszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co slychac , u wanilii, Kasi, Grazki, zwykłej kobiety i wielu innych, ach jarzebinki tez nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela.
Róża śle zapach, Serce marzenia, Usta buziaki, a ja pozdrowienia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela.
Witaj GRANATKU👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela.
Poprosiłam Boga o kwiat-dostałam ogród, poprosiłam o drzewo-dostałam las, poprosiłam o rzekę-dostałam ocean, poprosiłam o PRZYJACIELA-dostałam WBW.......!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam! Wczoraj przypomniała mi się dzika różyczka nasza romantyczka.. Kwiatuszku Co u ciebie nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litości wcale by nie było, Gdybyśmy Biedy mniej czynili; I Miłosierdzie by zniknęło, Gdyby szczęśliwi wszyscy byli; A strach wzajemny - spokój niesie, Póki nie wzrośnie w nas egoizm. Potem Nienawiść w ciemnym lesie Chwyta nas do pułapek swoich. Zasiada pośród świętych strachów Łzami wielkimi rosząc ziemię, Aby Pokora spod jej gmachu Mogła wywodzić swe korzenie. Wkrótce nad głową jej ponura Rozkwita cieniem Tajemnica, Karmi się Motyl nią, a także Na niej żeruje Gąsienica; I Fałszu rodzą się owoce Rumiane, dobre do jedzenia, A pośród jej konarów mrocznych Kruk się sadowi w głębi cienia; Zaś Bogom lądu oraz morza Nigdy się nawet sen nie przyśni, Gdzie taki Owoc znaleźć można On rośnie tylko w Ludzkiej Myśli. " - Autor nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama gadasz
ze sobą czy ci się nie znudziło takie biadolenie do lusterka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze mi sie nie znudzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze mi sie nie znudzilo.
Pogadaj ze sobą a odnajdziesz w sobie nowego duszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik.......
Przyjaźń jest cicha, a serce i tak ją usłyszy ...__*¦*________*¦* ..._*¦*__ *¦*_*¦*__*¦* ...*¦*_____*¦* ____ *¦* ...*¦*_SERDECZNIE__*¦* ..._*¦*POZDRAWIAM*¦* ...___*¦*___*____*¦* ..._____*¦*___*¦* ..._______*¦*¦* ................*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDMUNT
Bierzmy życie garściami i wszystko co daruje, lepiej z takimi myślami, że się pięknie maluje... W obraz wspomnień bogaty, w rozmaitych odcieniach, pamiętaj do pewnej daty, niestety i bez wątpienia... A jeśli daje prócz płatków, kolce po których stąpasz, pamiętaj, że na ostatku - w życiu żeś się wykąpał... A jeśli daje bagaże trudne do udźwigania... pamiętaj - najlepszym bandażem miłość - po czas skonania... A kiedy wszystko zawiedzie - o życie tyś jest loterią... Weź je zwyczajnie w tej biedzie lekko - pół żartem, pół serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
a kto to insynuuje? to jakiś padalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaźń oznacza przede wszystkim uznanie wolności drugiej osoby. Gdy czyni się najmniejszy wysiłek, aby ją ograniczyć, prawdziwa przyjaźń przestaje istnieć. Francesco Alberoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×