Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Ja tez zycze Ci Nowa kolezanko szczescia i usmiechu 馃憚 W dniu Twych Urodzin Ka偶dy szcz臋艣cia Ci 偶yczy. Ja, korzystaj膮c z tej sposobno艣ci, 偶ycz臋 Ci szcz臋艣cia i pomy艣lno艣ci, by to, o czym marzysz, si臋 spe艂ni艂o, a serce, kt贸re kochasz, przy Tobie by艂o. Jasiek zachowuje sie jak Dziecko, chyba mu cos na sen zaplikuje... Stary maruda:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 halo__ halo__
hahahahahahah....granat ..bez ....zawleczki hi hi hi a w dodatku .. stary i rdzawy hi hi hi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie Szukam REUNION ,ale jej tu nie ma:(chyba

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 halo___halo___
jasia ..w paski ..w kwiatki ....czy kropki ...pogubilam sie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A teraz zjem pomidorka i jakies kanapeczki! A na deser\" GRANATA\" hihihihihihihi....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 halo___halo___
ej ...tam ..wole ..adwokado...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Janusz jest moim przyjacielem.... Obecnie ma grype, marudzi jak mops... Teraz wiem , ze jestes z Piateczkowa....:-D Spadam bi ciezko oblozny wola:-D Uspie go i wpadne....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niesmiala
Czesc! Ja was narazie poczytam ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jacek48
DLa SAMOTNEJ 50 :) Du偶o szcz臋艣cia i rado艣ci, kt贸re niechaj zawsze go艣ci w dobrym sercu, jasnej duszy i niech wszystkie 偶ale g艂uszy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jacek48
Wiosenko jestes Wspaniala :-D Dla Ciebie Wiosenko:) KOBIETA Niby „Puch Marny” A jednak: - zapach lasu, wody i 艂膮ki - blask ksi臋偶yca - pi臋kno krajobrazu - urok polnego kwiatu Partnerka Motyla i 艂adnych z ZOO ptaszk贸w 呕aru matury i g艂臋bi smutku To tchnienie, kochanie uczucie wzajemno艣ci ro艣liny zaufanie „rozkwit mi艂o艣ci – bez o艣ci” Towarzystwo Mi艂o艣nik贸w Recza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jacek48
A ten Wiersz jest Dla wszystkich Kobiet z " Naszej Oazy" KOBIETO ! Jeste艣 jak promienne s艂o艅ce odbijaj膮ce si臋 w jeziora g艂臋bi Twe pi臋kno, jak r贸偶a z p艂atkami porannej rosy, oczarowuje me serce 艂akn膮ce mi艂o艣ci Nie jeste艣 puchem marnym, jak m贸wi膮 romantyczni poeci. Jeste艣 dla mnie drzewem 偶yciodajnym, koisz me cierpienia i sprawiasz, 偶e odczuwam mocniej z ka偶dym dniem bicie swego serca.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jacku, jakis Ty kochany:-) Tylko nie wiem czym sobie na to zasluzylam? Ale nie powiembardzo milo mi sie tak kolo serca zrobilo...:-D Ja zycze Ci udanego zwiazku z poznana dziewczyna.... A to dla Ciebie,a moze dla Was:) Irena Jarocka » Kocha si臋 raz Powiedz, dlaczego dra偶nisz si臋 ze mn膮 a偶 tak? Robisz na przek贸r, jak mo偶esz, cz艂owieku, no jak? Ci, co si臋 lubi膮, ch臋tnie si臋 czubi膮, to fakt. M贸wi膮c najpro艣ciej, podobno mi艂o艣ci to znak. Kocha si臋 raz, potem drugi i trzeci i zn贸w, bo drzemie w nas tyle cel贸w i pragnie艅 i sn贸w. Kocha si臋 raz, wierzy w gwiazdy, kaba艂y i sny, s艂o艅ce sie rodzi nad nasz膮 nadziej膮, 偶e teraz to w艂a艣nie ty. D艂ugo szuka艂em, a偶 ci臋 spotka艂em w dzie艅 z艂y, burza z wichrami i deszcz z piorunami, to ty. Przyznaj si臋, trudno - by艂o ci nudno, czy偶 nie? Ju偶 nie udawaj, za 偶ycia przypraw臋 masz mnie. Kocha si臋 raz, potem drugi i trzeci i zn贸w, bo drzemie w nas tyle cel贸w i pragnie艅 i sn贸w. Kocha si臋 raz, wierzy w gwiazdy, kaba艂y i sny, s艂o艅ce sie rodzi nad nasz膮 nadziej膮, 偶e teraz to w艂a艣nie ty. Kocha si臋 raz, potem drugi i trzeci i zn贸w, bo drzemie w nas tyle cel贸w i pragnie艅 i sn贸w. Kocha si臋 raz, wierzy w gwiazdy, kaba艂y i sny, s艂o艅ce sie rodzi nad nasz膮 nadziej膮, 偶e teraz to w艂a艣nie ty. Wpadam tak z doskoku:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dobra Wr贸偶ka ALA
Witam! Czas juz na bajke :-D Zakladam okulary... http://www.gify.liq.pl/bajki/wrozki/wrozki_www_gify_liq_pl%20(21).gif Na dobranoc Tylko dla Doroslych:) Bajka o jab艂uszku Siedzia艂 robaczek na drzewie i zobaczy艂 jab艂uszko. My艣li sobie: zjem jab艂uszko. Ale po chwili my艣li: Poczekam, dojrzeje, b臋dzie lepsze. Przylecia艂 ptaszek i zobaczy艂 robaczka. My艣li: zjem robaczka. Ale od razu stwierdzi艂: Poczekam, robaczek zje jab艂uszko, b臋dzie lepszy. Na drzewko, po cichutku wszed艂 kot i zobaczy艂 ptaszka. My艣li chytrze: zjem ptaszka. Ale za chwil臋 my艣li: Poczekam, ptaszek zje robaczka, b臋dzie lepszy. W ko艅cu cierpliwo艣膰 wszystkich zosta艂a nagrodzona. Jab艂ko wreszcie dojrza艂o i tak, jak ka偶dy z nich pomy艣la艂, tak zrobi艂. Robaczek zjad艂 jab艂uszko, ptaszek zjad艂 robaczka, a kotek zjad艂 ptaszka. Ale po tym ptaszku, taki si臋 zrobi艂 ci臋偶ki, 偶e spad艂 z ga艂臋zi, wprost w wielk膮 ka艂u偶臋... Jaki z tego mora艂 ? Im d艂u偶sza gra wst臋pna, tym bardziej wilgotne futerko :) Mora艂 drugi: Dobrego kochanka poznasz nie po tym jak zaczyna, ale jak ko艅czy :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dobra Wr贸偶ka ALA
Sorry ! Blad! To zaczynam drugi raz:-D http://www.kalisz.mm.pl/~ulka/grafika/wrozka.gif Ciiii:-D Bajka o 偶abce Za siedmioma g贸rami, za siedmioma lasami, za siedmioma morzami, za siedmioma jeziorami, za siedmioma... mo偶e ju偶 nie przesadzajmy... 偶y艂a pi臋kna ksi臋偶niczka. Pewnego razu, o poranku wysz艂a przed dom, popatrzy艂a w lewo, popatrzy艂a w prawo, popatrzy艂a za siebie, popatrzy艂a przed siebie (ale ona si臋 wierci:) i rzek艂a: - jak ja mam kurwa wsz臋dzie daleko... Zaraz, to nie ta bajka... dobrze, ju偶 mam w艂a艣ciw膮, wi臋c zaczn臋 jeszcze raz: zaczn臋 jeszcze raz: Pewnego razu szed艂 sobie ch艂opak przez las. Idzie, idzie, idzie, idzie (nie wiem, jak daleko ma jeszcze...) No dobra... W ko艅cu s艂yszy jaki艣 g艂os dobiegaj膮cy z ziemi: - Hej! Cz艂owieku! Schyli艂 si臋, my艣l膮c, 偶e to jaki艣 krasnoludek, tudzie偶 inny elf, szuka, szuka a tu 呕ABA. Pyta si臋 jej: - A co艣 Ty za jedna? 呕aba mu odpowiedzia艂a: - Jestem zakl臋t膮 ksi臋偶niczk膮. Je偶eli chcesz, to mo偶esz mnie odczarowa膰. Wystarczy, 偶e mnie poca艂ujesz. A on nic nie odrzek艂, tylko u艣miechn膮艂 si臋, podni贸s艂 偶abk臋 i schowa艂 do kieszeni w koszuli. 呕abce j臋zyka w g臋bie zabrak艂o (umrze biedactwo z g艂odu, bo nie b臋dzie mia艂a czym much 艂apa膰:) Po chwili och艂on臋艂a i kusi z kieszeni biednego ch艂opca: - Odczaruj mnie, prosz臋. Je偶eli to uczynisz to... to... to b臋dziesz m贸g艂 przez tydzie艅 robi膰 ze mn膮 co zechcesz! - szybko doko艅czy艂a obietnic臋 偶abka. Ch艂opak ponownie nic nie odrzek艂. Wyj膮艂 tylko 偶abk臋 z kieszeni, u艣miechn膮艂 si臋, schowa艂 do kieszeni i poszed艂 dalej. 呕abka ju偶 nieco przyzwyczajona, po pierwszym szoku, och艂on臋艂a troch臋 szybciej. Po chwili zn贸w odzywa si臋 do niego w te s艂owa: - Odczaruj mnie, prosz臋. Je偶eli to uczynisz to b臋dziesz m贸g艂 przez miesi膮c robi膰 ze mn膮 co zechcesz! - wida膰 zdesperowana by艂a biedaczka... A biedne, kuszone ch艂opi臋 nic... Wyj膮艂 tylko 偶abk臋 z kieszeni, u艣miechn膮艂 si臋, schowa艂 do kieszeni i poszed艂 dalej. 呕abka na to wzi臋艂a si臋 na odwag臋 (by艂a wszak bardzo przyzwoit膮 i dobrze wychowan膮 ksi臋偶niczk膮) i powiedzia艂a: - Odczaruj mnie, prosz臋. Je偶eli to uczynisz, to b臋dziesz m贸g艂 przez rok robi膰 ze mn膮, co zechcesz! A ch艂opiec tylko wyj膮艂 偶abk臋 z kieszeni, u艣miechn膮艂 si臋, schowa艂 do kieszeni i poszed艂 dalej. 呕abka ju偶 ca艂kiem zrozpaczona, straci艂a nadziej臋 na zdj臋cie kl膮twy rozp艂aka艂a si臋 i pyta si臋 go: - Powiedz mi, czemu ty taki dziwny jeste艣? M贸g艂by艣 przez rok robi膰 ze mn膮 co zechcesz, a ty nic... Na co wreszcie zareagowa艂. Wyj膮艂 偶abk臋 i odpowiedzia艂 jej: - Widzisz 偶abko... ja jestem informatykiem. Na co mi dziewczyna? A taka gadaj膮ca 偶abka, to bardzo fajna rzecz... :-) DoBRANOC

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niesmiala
Wrozko Alu czekalam na Ciebie[ usta] Lubie Twoje Bajki... Jestescie wszystkie Kochane, bardzo lubie Was馃憚 艢wiat to my Ziele艅 li艣ci, promie艅 s艂o艅ca 艣wiat na pewno nie ma ko艅ca. Powiew wiatru, ptak贸w 艣piew Oddech 艣wiata to szum drzew. Kropla deszczu, morza to艅 艢wiat jest 偶yciem, wi臋c go chro艅! Du偶y s艂o艅 i mr贸wka ma艂a w czystym 偶y膰 by chcia艂a. Lasy, 艂膮ki i pustynie Przez cz艂owieka to dzi艣 ginie A gdzie s膮 ci dobrzy ludzie, Co przyrod臋 chroni膮 w trudzie? Agnieszka Ry艅ska kl. VI d Samotna 50... Wszystkiego dobrego鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niesmiala
fajnie Wyszlo!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niesmiala
A Was zostawiam z kochana Marylka:) Przyp艂yn臋艂a z wielkich rzek bossa nova - szabada, czyste serce ma jak 艣nieg, cho膰 m贸wi膮 o niej tu inaczej, na 艣niadanie cukier je, noc膮 pije bia艂y d偶in, a nad ranem, gdy ja 艣pi臋 cichutko z zimna dr偶y i p艂acze: Wezm臋 ci臋 do 艂贸偶ka nie p艂acz ju偶 g艂uptasie, patrz, tu jest poduszka i dla ciebie jasiek, wybacz, wybacz 偶e nago 艣pi臋.. Ogrzej si臋 na p艂atkach szmatkach i r贸偶yczkach tam, gdzie sny s膮 moje b臋dzie i muzyczka - wybacz, wybacz 偶e nago 艣pi臋... Migda艂owy zapach tw贸j w moje w艂osy wpl膮ta艂 sen, widz臋 zn贸w motyli r贸j i kwitnie, kwitnie len w dolinie. Kupi臋 ci 偶ywego lwa by艣 jak w domu mia艂a tu pos艂uchajmy, co tak gra i 偶ali si臋 nam jak dziewczyna. Wezm臋 ci臋 do 艂贸偶ka, nie p艂acz ju偶 g艂uptasie patrz, tu jest poduszka i dla ciebie jasiek, wybacz, 偶e nago 艣pi臋.. Ogrzej si臋 na p艂atkach szmatkach i r贸偶yczkach tam, gdzie sny s膮 moje b臋dzie i muzyczka - wybacz, 偶e nago 艣pi臋. Na zielonym stole stoi pe艂na szklanka, czy艣 ty mi piosenka, czy艣 ty mi kochanka, wybacz, 偶e nago 艣pi臋.. Noce niedo艣nione oczy nieprzytomne, ta艅czy panna m艂oda, 偶ycia nam nie szkoda, wybacz, ze nago 艣pi臋. Zap艂aka艂a艣 dzi艣 przez sen i wo艂a艂a艣... Nie, nie mnie. Arcysmutny to by艂 tren i nie wiem, czy to 藕le - czy pi臋knie... Zapami臋tam dotyk tw贸j i sukienki z czarnych r贸偶, a ty mnie si臋 troch臋 b贸j i nie my艣l, 偶e mi serce p臋knie... Sama id藕 do 艂贸偶ka, nie p艂acz ju偶 g艂uptasie patrz, tu jest poduszka i samotny jasiek, wybacz, 偶e nago 艣pi臋... Ogrzej si臋 na p艂atkach szmatkach i r贸偶yczkach tam, gdzie sny s膮 moje nie 艣pi ju偶 muzyczka, wybacz, 偶e nago 艣pi臋.. Na zielonym stole stoi pe艂na szklanka, czy艣 ty mi piosenka, czy艣 ty mi kochanka - wybacz, 偶e nago 艣pi臋 Noce niedo艣nione, oczy nieprzytomne, mija w rzece woda, mija bossa nova - wybacz,偶e zbudz臋 si臋... 偶e sama 艣pi臋...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Oj, oj , Niesmiala Ty sie nam rozkrecasz:) Super! Ja tez zycze juz milych snow... Dobranoc, Dobranoc bo juz ksiezyc swieci...:) A moze ktos woli tak? Pora na dobranoc, bo juz ksiezyc swieci, dzieci spac juz ida, mis po flaszke leci. Hihihihihi! Do jutra ]馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×