Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kawiarnkowa kolezanka
Pozdrawiam i dziekuje, ze moge byc z Wami :) "Miłość daje prostotę serca i spokój duszy." Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L ...
Niesmiała czy ty pracujesz czy jestes na emeryturze/rencie ? :) Odpowiedz jeżeli chcesz oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
Wpadlem sie tylko pozegnac:) Wczoraj poznalem fajna kobitke, dzis bylismy w kinie:) Umowilismy sie na sobote, juz nie moge sie doczekac... Dobrze ze tu moge wpasc i sie radoscia swoja podzielic... Dziewczyny lubie was wszystkie i pozdrawiam serdecznie... Piotr Szczepanik - Kochać Kochać, jak to łatwo powiedzieć Kochać, tylko to więcej nic. Bo miłość jest niepokojem, Nie zna dnia, który da się powtórzyć. Nagle świat się mieści w twoich oczach, Już nie wiem, czy ciebie znam. Chwile, kolorowe przeźrocza, Biegną, szybko zmienia je czas. Kochać, jak to łatwo powiedzieć. Kochać, to nie pytać o nic. W tym słowie jest kolor nieba, Ale także rdzawy pył gorzkich dni. Jeszcze obok ciebie moje ramię, A jednak szukamy się. Może nie pójdziemy już razem, Słowa z wolna tracą swój sens. Kochać, jak to łatwo powiedzieć. Kochać, to nie pytać o nic. Bo miłość jest niewiadomą, Lecz chcę wiedzieć, czy wiary starczy mi Milych snow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czesc) Wpadlam jeszcze na chwilke by powiedziec Wam, ze jutro nie bedzie Babinca.... Jaska zmoglo, najprawdopodobniej ode mnie sie zarazil... Trzesie go zimno i ma katar a nos mu sie zaczerwienil:-D Zly, robi sie jak lew:-D jak do niego mowie... Lez cichutko, Jasio ja na moment do \"Oazy\" wpadne... Wtedy nazywa mnie \" Zlem Koniecznym\" a ja, jak to ja, do lez z tego sie smieje:-D Spijcie slodko :)wasza wiosenka http://th.interia.pl/51,b8f402f501853534/zpieskiem.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I klops ! Ach śpij kochanie W górze tyle gwiazd, W dole tyle miast. Gwiazdy miastom dają znać, Że dzieci muszą spać! Ach śpij, kochanie. Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz. Czego pragniesz, daj mi znać. Ja Ci wszystko mogę dać. Więc dlaczego nie chcesz spać? Ach śpij, bo właśnie Księżyc ziewa i za chwilę zaśnie. A gdy rano przyjdzie świt, Księżycowi będzie wstyd, Że on zasnął, a nie Ty. Aaaa, aaaaa Były sobie kotki dwa. Aaaa, aaaa Szaro-bure, szaro-bure obydwa Ach śpij, bo nocą, Kiedy gwiazdy się na niebie złocą, Wszystkie dzieci, nawet złe, Pogrążone są we śnie, A Ty jeden (jedna) tylko nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
L.... Ja jestem juz dosyc dlugo na chorobowym:( A dlaczego pytasz ? Wzielam tabletke na sen.. Powiem tez juz tylko Dobranoc Aaa... kotki dwa Aaa.. kotki dwa, szarobure obydwa. Nic nie będą robiły, tylko dziecko bawiły. Jak się kotki rozigrały, to dziecinę kołysały. Jeden szary, drugi bury, a ten trzeci myk! do dziury. Żeby tylko jeden był, to by z dzieckiem mleczko pił.👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
👄 Jerzy Połomski - "Bo z dziewczynami" Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się Czy dobrze jest czy może jest, może jest już źle Spokoju się spodziewać, czy też przejść Czy szukać jej, czy jej z oczu zejść Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się Czy dobrze jest, czy może jest, może jest już źle Czy najważniejszy jesteś w życiu jej Czy znaczysz już od kogoś mniej A wszystko to pewne tak prawie Jak listek na wietrze, w trawie ślad Jak latem zerwany w trawie dmuchawiec gdy zawieje wiatr A wszystko to pewne tak właśnie Jak ten nad wodą dym One całe są, one całe są One całe są w tym Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się Czy dobrze jest czy może jest, może jest już źle Spokoju się spodziewać, czy też przejść Czy szukać jej, czy jej z oczu zejść Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się Czy dobrze jest, czy może jest, może jest już źle Czy najważniejszy jesteś w życiu jej Czy znaczysz już od kogoś mniej A wszystko to pewne tak prawie Jak listek na wietrze, w trawie ślad Jak latem zerwany w trawie dmuchawiec Gdy zawieje wiatr A wszystko to pewne tak właśnie Jak ten nad wodą dym One całe są, one całe są One całe są w tym Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się Czy dobrze jest czy może jest, może jest już źle Spokoju się spodziewać, czy też przejść Czy szukać jej, czy jej z oczu zejść Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się Czy dobrze jest, czy może jest, może jest już źle Czy najważniejszy jesteś w życiu jej Czy znaczysz już od kogoś mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Dobranoc... Mily, wesoly i pomyslowy topik:) Takie jest moje zdanie.... » Jerzy Połomski » Moja miła, moja cicha, moja śliczna Na na na na na na na na na na na na na ... Moja miła, moja cicha, moja śliczna, lekki powiew i muzyka, zapach nocy, przypomnienie, przytulenie, noc liryczna, moja miła, moja cicha, moja śliczna... Głos śpiewaczki, płomień świecy, zasłuchanie, potem cisza i łagodność, przypomnienie twojej skóry, twoich milczeń, leśnej woni, świeżość skóry, świeżość łąki, zapomnienie. Moje śpiewne przesłanie, zwykłe sobie śpiewanie, zamiast listu do ciebie, moje śpiewne przesłanie... [La la la la la la la la, la la la la la la la la] zamiast listu do ciebie, moje śpiewne przesłanie. [na na na na na na. . . itd.] Moja miła, moja cicha, moja śliczna, koniec płyty, koniec światła, zasłuchania, teraz bedzie noc zadumy, noc liryczna, pora grzechu, pora cieni, wspominania. Nasze głosy, dobre słowa, pamiętanie, śmieszne gniewy i dotknięcia, wybaczenia, potem słowa i łagodność, głosów granie, piękne piekła, błędne nieba, rozgrzeszenia. Moje śpiewne przesłanie, zwykłe sobie śpiewanie, zamiast listu do ciebie, moje śpiewne przesłanie... [La la la la la la la la, la la la la la la la la, la la la la la la la la, la la la la la la la la] m-m-m-m-m-m-m-m-m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gutek :: :: Tysiąc lat Tysiąc lat za jeden rok bez dni bez nienawiści,bez wojen i bez tych którzy dla korzyści zdradzą swych, tych którzy dali wiarę, zaufali im Tysiąc prawd za prawdę, która zawrze w sobie nić, tej po której znajdę, drogę którą iść Za jedno słowo, które wymową zwycięży milion nic nie znaczących słów Niech dalej niesie po całym świecie, że wszystko, to co dasz do ciebie wróci znów I każdy dzień I każda noc niesie nową wiarę, nową moc Problem w tym, że nieraz choćbyś chiał okiełznać ją, możesz ugiąć się i zachwiać, nagle stracić coś czego nigdy wcześniej nie znałes, czego nigdy nie zaznać możesz już, czego nigdy od siebie nie dałeś/ może nigdy nie zdażyć się już/ x2 Tysiąc snów za jeden w którym bym wyśnił to, co zrobić kiedy świt, oczom mym ukarze szarośc dni w świecie który chyba zabił stworców swych Tysiąc razy upaść, aby podnieśc się gdy nikt nie odnajdzie celu w tym, by pomóc ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwie
My jeszcze nie spimy... Ita * Zyta Biesiadne » Czerwone wino Znają nas knajpki i koty w zaułkach, letnią nocą lubimy włóczyć się. Zgubić nas łatwo i łatwo odszukać, śmiech przed nami biegnie i gitary dźwięk. Refren I: Już późno, a nam się wcale nie chce spać, głęboka północ zegarów graniem wita nas. Znów dzień przeminął - dał może mniej, niż pragnął dać. Czerwone wino będziemy sączyć aż po brzask. Nasze piosenki zbierane z ulicy mają wszystko, co nam przynosi dzień: szczyptę radości i kroplę goryczy, łzy miłości lub zawodu cień. Refren I. Refren II: Już późno, a nam ta noc nie daje spać, głęboka północ cygańską drogą wiedzie nas. Znów dzień przeminął - nie wszystkim jutro szczęście da. Czerwone wino będziemy sączyć aż po brzask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka 58
Jaki super topik!!! Czy ja tez moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
L.... Pewnie jest zastrzezona... Ja nie mam pojecja... pozdrawiam Wszystkie nowe panie i kolezanki ktore znam ... teraz ide do lekarza ... http://teledyski.onet.pl/10172,1344451,teledyski.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH W OAZIE ! Wlasnie mam chwile na spokojna kawuske... Stawiam Caly dzbanek, jak macie ochote to bardzo prosze! Wiosenko, supe rbabka z Ciebie i taka wesola... Wlasnie czytalam Twoje wpisy... Jacku! \" Jedno jest w życiu szczęście kochać i być kochanym \" Alisario, ty musisz bys wrazliwa na piekno osoba... Dziekuje za piekno ktore nam dostarczasz... Bardzo bym chciala bys wpadala do nas:) Niesmiala, Janin. W, L.. Paro, XL,Amalke, DWIE, Wybauszona Szarooka, Wanilio,Granat,Amalke, Katrine, Dobra Wróżka ALA. zapraszamy zapraszamy, Jesienna kobieta, Kawiarnkowa kolezanko 👄 Sorry jak kogos pominelam, przeclecialam tylko stronke 15 i 16 sta... \" Śmiej się wśród ludzi Płacz tylko w ukryciu, bądź lekka w tańcu lecz nigdy w życiu.\" Wiersze, bajki,piosenki, kolysank,Jak zwykle wspaniale... Spadam obowiazki.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L ...
NIESMIAŁA twoja strona tez się nie otwiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
nie umiem tego pewno wklejac... wpadne pozniej ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L ...
Do ............... alisaria1 Powiedz jak wrzucasz strony, że twoje się otwierają a moje nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie
Jesień CZESC! Oddalają się wolno w mgle wieśniak kulawy I wół jego roboczy w gęstą mgłę jesieni Co kryje wioski ludzi i biedne ich sprawy Idąc w mgłę przywiązaną spojrzeniem do ziemi Wieśniak nucił piosenkę o swej miłości Że utracił ktoś serce pierścionek i wiarę Jesień jesień sprawiła śmierć lata radości Powoli w mgłę odchodzą dwie postaci szare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny kochane
Ryszard Rynkowski - Ballada R. Byłem ptakiem na mostach, Co się w niebo chce dostać I spadłem z hukiem aż na dno. Byłem światła grą, cieniem, Obcym w lustrze imieniem I pytałem lustra : To jest kto ? Ale nawet u rozpaczy czarnych drzwi Powtarzałem w duchu : Panie, dzięki Ci W domach nocy i w nawach, Byle szczęścia móc zaznać, Byłem siebie gotów wyrzec się. I wracałem nad ranem, W pustym ciele spal zamęt, A zabawki mną bawiły się. Ale nawet na klęczniku ciężkich dni Powtarzałem w duchu : Panie, dzięki Ci Byłem tam, gdzie duch ziemi Chytrze bawi się nami, Mówi : Zobacz, możesz zdobyć świat ! Biegłem po ... dotyk dłoni, Po paproci kwiat, po nic, Teraz nagle mam 50 lat. Ale póki nie braknie nowych dni Będę mówił w duchu : Panie, dzięki Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L....:) Mysle, ze to jest blad w kopiowaniu stron. Moje otwieraja sie, gdyz sa to linki do zdjec z mojego aparatu. Sprobuj moze jakas inna strone skopiowac, ale to musi byc caly adres tej strony. Ten link z teledyskami tez probowalam kopiowac, ale nie wychodzi. Byc moze ma jakies zabezpieczenia?! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×