Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Wanilia38 🖐️----zabrałaś mi stopkę ;),ale nie szkodzi,nie mam nic przeciwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Witaj Wanilio! Pocwiczysz i wszystko zdzialasz:) A poczatki sa wszwczie trudne:) Ja mam problemy z pisaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
PPisze doslownie jak kura pazurem:-D Tak celuje w ta klawiature :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
To może posiedzimy sobie razem i wypijemy herbatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Rumieńce lata pobladły. Liść złoty z wiatrem mknie. I klonom ręce opadly, i mnie...\" M.P.Jasnorzewska smutno mi dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze spadac, bo gotuje kolacjoobiadek... Witaj Ulkulele ... Lubie Maria Pawlikowska Jasnorzewska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Kto ma ochote zapraszam ?:-D http://www.tunezja.friko.pl/Kuchnia/herbata_mietowa.jpg Składniki: - gin (2 części), - herbata miętowa (1 część), - cytrynka (1 część), - lód. Jak przyrządzić? Nastaw czajnik z zimną wodą. (Zrób lód!). Podpal wodę i powtarzaj "gotuj się kurwo gotuj" do momentu, kiedy woda spełni Twoje życzenie. Zrób mocną herbatkę miętową - ćwiartkę objętości tego, ile zamierzasz wypić. Naczynie przykryj, żeby herbatka zaparzyła się spokojnie. Następnie postaw w zimnym miejscu, żeby trochę wystygło. Wstaw do lodówki, żeby się schłodziło. Do zimnej mięty dolej dwukrotnie tyle ginu i cytrynkę. Dla niewtajemniczonych: cytrynka to taki komunistyczny wymysł, kwasek cytrynowy z cukrem i wodą, sprzedawany w takich żółtych plastikowych butelkach. Można więc ją zrobić samemu. Można też wycisnąć tyle samo soku z cytryny (wtedy trzeba minimalnie dosłodzić, ale minimalnie). Dorzucić lodu. Potrzebne przybory: Ręce, lodówka, czajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki 👄 Posmiejmy sie. hihihi Dowcipy o Jasiu Jasio krzyczy do ojca: - Tato barometr spadł!!! - O ile? - O jakieś dwa metry... ____________________________________ Jedzie facet na rowerze i nagle urwał mu się pedał. Podniósł go mały chłopiec, macha nim i krzyczy: - Peeeedaaaaał, peeeeeeeedaaaaaaał! Facet odwraca się i mówi: - Mój ty mały psychologu... ____________________________________ Jedzie cała rodzinka samochodem i nagle wybiega na ulice dziecko. Kierowca doskonale prowadzi samochód omijając chłopca. Podbiega do niego policjant i mówi: - Świetnie pan prowadzi, za ten wyczyn nasza komenda ofiaruje panu w nagrodę - 1000 zł. A czy można wiedzieć na co pan przeznaczy te pieniądze? Kierowca odpowiada: - Wreszcie zrobię sobie prawo jazdy. Żona próbuje ratować sytuację: - Proszę nie zwracać na niego uwagi, on tak zawsze mówi gdy jest pijany. Z tylnego siedzenia odzywa się babcia: - A nie mówiłam, że tym kradzionym samochodem daleko nie zajedziemy... ____________________________________ Co to jest FIAT 126p.? F atalna I mitacja A uta T urystycznego 1 jednodrzwiowego 2 dwuosobowego 6 sześciokrotnie p rzepłaconego Spotkało się dwóch kumpli. Jeden miał najnowsze BMW a drugi malucha. Postanowili, że zamienią się autami i pojadą na autostradę. Po kilku godzinach spotkali się, ponownie ale już na jednej sali w szpitalu. Ten od BMW pyta \"Stary co się stało?\" - To proste, wsiadłem w Twoje BMW, rzucilem 1,2,3,4,5, rozpędziłem się do 250/h i wypadłem z zakrętu, ale powiedz lepiej jak Ty to zrobiłeś. - Wsiadłem do Twojego malucha, wrzuciłem 1,2,3,4, po czym wysiadłem, żeby sprawdzić czy to w ogóle jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
A teraz musze sie wziasc za prasowanie:) Poczytam pozniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilio, hohoho co ja widze :) mala czrna p i t a w lozku :-D Do twarzyczki Ci w tym czarnym koloze :) BRAWO! Jestem padnieta, taki wycisk w pracy:( I to tak bedzie do konca roku! Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego wieczoru:) Idziecie jak burza , nigdy nie nadaze za wami ,ale:-D \" Wlonosc Tomku w swoim domku \" Pozdrawiam i do jutra👄 Wiecie o tym , ze:-D » Piosenka jest dobra na wszystko Piosenka jest dobra na wszystko Piosenka na drogę za śliską Piosenka na stopę za niską Piosenka podniesie Ci ją tararara...rarara..rarara... Piosenka to sposób z refrenkiem na inną nieładną piosenkę na ładną niewinną panienkę piosenka chanson de chanson (desząsną) Piosenka to jest klinek na splinek Na brzydki bliźniego uczynek Na bruczek rzucony na rynek Na taki jakiś nie taki ten byt Piosenka pomoże na wiele Na codzień jak i na niedzielę Na to żebyś Ty patrzał weselej Piosenka kansona de sli Po to wiążą słowo z dźwiękiem Kompozytor i ten drugi Żebyś nie był bez piosenki żebyś nigdy jej nie zgubił Żebyś w sytuacji trudnej mógł lub mogła westchnąć z wdziękiem: Życie czasem nie jest cudne, ale przecież mam piosenkę Piosenka jest dobra na wszystko Piosenka na droge za śliską Piosenka na stope za niską Piosenka podniesie Ci ją Piosenka to sposób z refrenkiem na inną nieładną piosenkę na ładną niewinną panienkę piosenka chanson de chanson Piosenka to jest klinek na splinek na brzydki bliźniego uczynek Na braczek rzucony na rynek Na taki jakiś nie taki ten byt Piosenka pomoże na wiele Na codzień jak i na niedzielę Na to żebyś Ty patrzał weselej Jej słowa, melodia i rytm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny co robicie tak długo w tej kuchni ja tu już z naleśnikami czekam na Was! chodżcie bo zjem wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie tylko melduje🖐️ Pozdrawiam WBW... Ja tez dodam ... Addio pomidory Minął sierpień, minął wrzesień, znów październik i ta jesień rozpostarła melancholii mglisty woal Nie żałuję letnich dzionków, róż, poziomek i skowronkow Lecz jednego, jedynego jest mi żal Addio pomidory Addio ulubione Słoneczka zachodzące za mój zimowy stół Nadchodzą znów wieczory sałatki niejedzonej Tęsknoty dojmującej i łzy przełkniętej wpół To cóż że jeść ja będę zupy i tomaty Gdy pomnę wciąż wasz świeży miąższ ... w te witaminy przebogaty... Addio pomidory, addio utracone Przez długie, złe miesiące wasz zapach będę czuł Owszem była i dziewczyna i miłości pajeczyna co oplotła drżący dwukwiat naszych ciał Porwał dziewcze zdrady poryw i zabrała pomidory te ostatnie com schowane przed nią miał Addio pomidory Addio ulubione Słoneczka zachodzące za mój zimowy stół Nadchodzą znów wieczory sałatki niejedzonej Tęsknoty dojmującej i łzy przełkniętej wpół To cóż że jeść ja będę zupy i tomaty Gdy pomnę wciąż wasz świeży miąższ ... w te witaminy przebogaty... Addio pomidory, addio utracone Przez długie, złe miesiące wasz zapach będę czuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenkowa kolezanka
Wiosenko, alisario, Zlota jesien ! Fajnie tu u was jestes" babowe "jak to Alisaria mowi:) Wasze niki juz znam i pamietam dlatego z zapamietaniem ich nie mam problemu:) Pozdrawiam W B W 👄 Jeszcze tylko dodam , że wszystkie, wszystkie jesteście bardzo miłe i bardzo, bardzo madre. .Dobrze się tu czuje i przestałam sie martwic tym, że komus sie to moze niespodobac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emerytka6o
Do 50 +5 A ty nie pierdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emerytka6o
Wlasnie czytalam was topik... SUPER Bede tu wpadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emerytka6o
Cos tak zamilkla kolezanko, Prawda w oczy kole Hehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Emerytko60! A ty to swieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
A sama walisz moze juz z dupy po nogach hihihi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
RING WOLNY 1STARCIE:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×