Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Witam! Ranne ptaszki już wszystko przygotowali:) spryciary jedne A tak naprawdę to bardzo ciesze się , ze mogę tu z wami przebywać... Hip hip ! Hura ! Niech żyją wszyscy bywalcy Oazy:classic_cool: Piękne te wszystkie opowiastki, bajki,wiersze piosenki i fotosiki... Tu się chętnie wraca... To mój pierwszy i ostatni będzie topik... Jak do tej pory nigdzie jeszcze nie pisałam.... Oczywiście czytałam niektóre, ale dla mnie to był żaden temat... Dlatego tak bardzo się ciesze, ze Oaza została dla wszystkich internautów została założona... Mam na myśli młodszych, starszych, w czarnych czy pomarańczowych sukieneczkach... I nie ma żadnych prywatnych pytań, kto ma na to ochotę to się sam otwiera:) Tak jak ja teraz... Jestem szczeliwa mężatką, pracuje, mam piękną 14 letnia córcie. która bardzo dobrze się uczy... Jestem z tego bardzo dumna... Ale jak każdy człowiek mam problem, ale to na razie przemilczę... Nie jestem jeszcze na te zwierzenie gotowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny pomysl
🖐️ :-D Admin Klatka schodowa. Wchodzący na górę człowiek widzi małą dziewczynkę, która stoi pod czyimiś drzwiami i usiłuje dosięgnąć dzwonka. - Poczekaj, dziecko, pomogę ci! - mówi facet i naciska dzwonek. Na to dziewczynka: - Nie wiem, jak pan ale ja teraz spierdalam! ***************************************************************************************************** Jak na dłoni Na dłoni twej od chłodu pobladłej Gdzie linia młodości mieszka z linią życia Jesień zostawia swoje pierwsze ślady Nie ma przed nami nic do ukrycia A my jak przed laty - po niebie idziemy Tańczą dla nas liście na karuzeli Liście mają jesienne linie papilarne Jak chusty Weroniki - zmęczone są latem Na dłoni która nagle taka blada Jakby z niej uszła cała życia siła Usiadł przelotny motyl listopada O! Popatrz! - jaki śmieszny - miła Jak na dłoni widać że zima przed nami Więc grzejemy nasze dłonie w jesiennym ognisku Już szepczą wszystkie drzewa w lesie Że wilczyca niesie jagnię zimy w pysku Adam Ziemianin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! Witam w poniedziałek, za oknem słonecznie choć bardzo chłodno... Wczoraj poczytałam Was troszkę i jestem osobiście usatysfakcjonowana... Milo,ze tak ciepło odnosicie się o naszej oazie... Zauważyłam, ze biernie udzielają się panowie na co prawde mówiąc wcale nie liczyłam, ale ciesze się i to doży plus dla oazy i dla nas wszystkich... Bo jak wszystkie wiecie milo wesprzeć się na męskim ramieniu:) Widocznie jest dużo ludzi zabieganych czy osamotnionych i ta odskocznia im się podoba, dlatego tu tak licznie nas wszyscy odwiedzają... Powiem wam na marginesie, ze jestem w domu bo mam termin na monografie i przystojniak dal mi wolne... A może Sary motto ma taki wpływ... Nie lubię tego badania , ale odkąd wykryto u mnie w piersi mały niezłośliwy guzek to małżonek goni mnie co rok robić wyniki... Zycze miłego dnia... http://www.embajadadepolonia.net/images/zdj%20Panama/panamskie%20kwiaty.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...Zlota jesien
nie chce się tutaj wymadrzać, ale wiem, że jak ma się malutki guzek to lepiej go usunąć od razu, a nie czekac aż urosnie. Moja znajoma właśnie tak miala i czekala z tym 7 lat, aż musiala miec niestety operację i usunieto jej 1 pierś . Lekzrz mówił, że gdyby się zglosiła wcześniej nie byloby tego problemu ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
:) Do ZLOTEJ JESIENI:❤️ Dzieki Tobie wiem, jak piękne moze byc zycie, ze proste rzeczy tak naprawde sa najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i chłopaki ! Bukiet śliczny! jeśli chodzi o Złota jesień to myślę , ze ona już maila osunięty operacyjnie ten guzek.... Ja tak to zrozumiałam... A teraz małżonek każe jej chodzić raz w roku na kontrole... Pewnie bardzo ja kocha i boi się o nią... Z. jesieni , życzę wszystkiego dobrego...❤️ To prawda , ze milo mieć w oazie chłopaków:-D A to kwiaty przyniosą , a to rymowankę strzela..:classic_cool: ja tego nie doceniałam... POZDRAWIAM I DZIEKUJE WAM CHLOPCY🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Teksty » A » Andrzej Rosiewicz » Chłopcy radarowcy Tam na polu stoi krowa, cierpi, bo jest pełna mleka Biegnie do niej Maciejowa, drogą jedzie dyskoteka Jadą, jadą chłopcy, chłopcy-radarowcy Niebieska czapeczka przy boku pałeczka Życie takie zna przypadki: jadą sobie za rogatki Staną sobie gdzieś w szuwarach, w płocie dziura, jakaś szpara Licznik już notuje, wszystko rejestruje Wszelkie przekroczenia, czeka na jelenia Jechał sobie raz księgowy, robotnikom wiózł wypłatę Chociaż w pracy był wzorowy, to przekroczył małym fiatem Już go mają chłopcy, chłopcy-radarowcy Więc zapłacił trzysta, bo to był artysta Jechał sobie powiem szczerze, poborowy na rowerze Mijał lasy, czarne chmury, jechał szybko było z góry Za zakrętem stali, rower mu zabrali Chłopcy już się cieszą, żołnierz idzie pieszo Jechał sobie od Dąbrowy młody śliczny dzielnicowy Na motorze w dezabilu, na wycieczkę po cywilu Też go mają chłopcy, chłopcy-radarowcy Dostrzegli go z dala, zapłacił górala A gdy już się zmierzchać miało, to się wtedy okazało Że to nie są milicjanci, że to byli przebierańcy Czas już jest na finał, pointa się zaczyna: Coraz więcej przebierańców, coraz trudniej o oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dla Pan! Kalina Jędrusik » Mój pierwszy bal Ze szkolnego mundurka, z pokoiku na piętrze, z fotografii z warkoczem, ze spacerów na wietrze, coraz mniej dziś pamiętam, coraz rzadziej się śmieję, pozostało mi jedno wspomnienie: Mój pierwszy bal, te walczyki leciutkie jak świerszcze, pierwszy bal, czyjeś oczy wesołe, na szczęście. Pierwszy bal. Bal z myszką, bal z łezką, bal za mgłą, i walczyki co jeszcze się śnią... Mój pierwszy bal, sentymentalny bal, troszeczkę żal, mój pierwszy, jedyny bal. Na cóż dawne ulice, kalendarze, powroty, po co tyle tęsknoty, ja ci wierzę: nie trzeba... Kiedy patrzę na ciebie, nie pamiętam już o tym, tylko tyle, a ty się nie gniewaj Za pierwszy bal, za walczyki leciutkie jak świerszcze. Pierwszy bal, za te oczy wesołe, na szczęście. Pierwszy bal, bal z myszką, bal z łezką, bal za mgłą, i walczyki co jeszcze się śnią... Mój pierwszy bal, sentymentalny bal, troszeczkę żal, mój pierwszy, jedyny bal. Jeszcze tyle jesieni nas odmieni, zamieni, przejdą style i mody, i zabraknie urody... Coraz więcej jest cienia, blakną stare wspomnienia, tylko jedno się wcale nie zmienia: Ten pierwszy bal, te walczyki leciutkie jak świerszcze. Pierwszy bal, czyjeś oczy wesołe na szczęście. Pierwszy bal, bal z myszką, bal z łezką, bal za mgłą, i walczyki co jeszcze się śnią... Ten pierwszy bal, sentymentalny bal, troszeczkę żal, ten pierwszy, ostatni bal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Ale ja Was lubie wszystkich bez wyjatku czy to chlop Czy baba👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
:-D Tym razem dla siebie Dziś są moje urodziny Mimo złej pamięci wiem Wybacz, że nie śpiewam "Sto lat", ale cóż Z moim głosem lepiej nie Dziś są moje urodziny Taki ważny, zwykły dzień Może pomilczymy parę chwil O tym, że nam nie jest źle Pomilczymy na tak O nadziejach i łzach Aby nasz mały dom Miał więcej dobrych stron Dziś są moje urodziny Ktoś zadzwoni, przyjdzie ktoś Zle zanim wielki hałas zrobi świat Tak zwyczjnie w ciszy ze mną bądź Niech twe życie cię nie zdradzi No bo ludzie... Sama wiesz Może razem pomilczymy o tym, by Jeśli ma być źle to trochę źle Pomilczymy na tak O nadziejach i łzach Aby nasz mały dom Miał więcej dobrych stron dziś są moje urodziny O czym milczę powiem ci Milczę o tym aby całe życie twe Zawsze tak pachniało jak te bzy To milczenie, wiesz, moim "Sto lat" jest Dziś są urodziny me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Jzabelko !!! Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam! Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje, żyje nam! Niech żyje nam! Niech mu gwiazdka pomyślności, nigdy nie zagaśnie, A kto z nami nie wypije, niech go piorun trzaśnie. http://www.chessbase.de/2004/ihem/schluss/Sekt.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:-D Dla Jzabelki... http://republika.pl/blog_pc_3583926/4308324/tr/roza.jpg Choć nie mogę Cię dziś uścisnąć osobiście, wyznam tu wszystko jasno i kwieciście. Gdy znajomi i rodzina będą tłoczyć się z kwiatami, ja połączę się z Tobą tymi oto życzeniami: niech się spełni, co wyśnione, niech nastanie spokój ducha. Miej przez lata niezliczone, uśmiech od ucha do ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
A to dla was:) :-D Cygańska ballada Czy słońce na niebie, czy wieczór zapada Wędruje po świecie cygańska ballada I śpiewa włóczęgom w zielonych dąbrowach Jak dobrze z balladą wędrować Usiądzie ballada przy ogniu wędrowca I wrzuci do ognia gałązkę jałowca Kto raz się zachłysnął podobnym zapachem Tan nigdy nie uśnie pod dachem Wędruje ballada bez płaszcze i boso Zasypia z księżycem i budzi się z rosą I doli cygańskiej na żadną nie zmieni Melodia szerokich przestrzeni Są inne piosenki dźwięczące jak młoty Wesołe melodie codziennej roboty A ona jest ptakiem, a ona jest wiatrem Cygańską tęsknotą za światem Niejeden próbował namówić balladę By poszła do miasta i wzięła posadę Że tam ją czekają przyjęcia i bale A tutaj marnuje swój talent Zaśmiała się lekko cygańska ballada Nie dla niej kariera, nie dla niej estrada Bo w mieście balladom jest duszno i obco I któżby zaśpiewał wędrowcom A kiedy wędrowcy do miasta pojadą Zostawią cię tutaj cygańska ballado I może po roku, pod starym namiotem Odnajdą balladę z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
TO DLA JZABELKI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
JZABELKO ! http://www.dami.pl/~mario/zdjeciamakro/PICT0002.JPG 👄 serce]👄 serce]👄 serce]👄 serce]👄 Ile jest gwiazd na niebie, ile robaków w glebie, ile samochodów jezdzi na świecie, ile cukierków w roku zje przeciętne dziecię - tyle kwiatów, całusków i słodyczy z okazji urodzin ... życzy.Niesmiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Milo witam wszystkich i milego wieczoru zycze...:) Dziewczyny Wy pewnie z pracy tak tu wpadacie, bo zawsze tyle wpisow... Ja sie tak nie moge wyrobic, zawsze mam cos do roboty.... To pranie a to prasowanie, gotowanie, spacery z Jaskiem bo sam nie lubi chodzic... J tak w kolo Macieju jest zawsze co robic:-D Ale nie powiem jestem zadowolona , ze mam co czytac... Oaza kwitnie w kwiatach, serduszkach i buzkach... Daje to super efekt:) W srode jade na babiniec, a Jas mysle , ze tym razem udaje chorego :-D Przewaznie narzeka na cos jak zbliza sie sroda... Teraz ma czeste bole zoladka...Biedaczek... Juz nawet mu napaknelam ze symuluje, tylko usmiechnal sie pod wasem...Cwaniak jeden...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jzabeklo, życzę Ci zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka:) 🌼🌼🌼🌼🌼 wpadłam Tylko złożyć życzenia mam dziś wychodne... Wiosenko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra wrozka Ala
ZAPRASZAM ! http://www.bibliotekawszkole.pl/inne/gazetki/85/14.jpg Niedaleko stąd żyła sobie dziewczynka. Ot taka - zwyczajna jakich wiele na tym świecie. Cóż można o niej jeszcze powiedzieć? Zawsze uśmiechnięta, ni ładna ni brzydka, otoczona wianuszkiem znajomych, potrafiła rozbawić, pocieszyć, wysłuchać... Dziewczynka od zawsze miała w sobie ogromne pokłady wiary, ludzi czasem już nudził ten wrodzony optymizm dziewczynki, ale ona sie nie poddawała, zarażała nim każdego Wierzyła w Boga, w ludzi i cały ten świat, miała mnóstwo nadziei na lepsze jutro, na lepszą godzinę, minutę... Dziewczynka miała również miłość: kochał ja Bóg, rodzice, przyjaciele, ona również bardzo ich kochała i potrzebowała i... w zasadzie dziewczynka miałaby wszystko, gdyby nie to, że darzyła wielkim uczuciem pewnego chłopca. Kochała go całym sercem, cała duszą, jak tylko potrafiła i tak naprawdę o wiele bardziej. Ta nieodwzajemniona miłość była jak wielka rysa na czystej tafli lodu, jak szkiełko wybite z witraża, jak puzzle bez jednego elementu... Ale dziewczynka nie załamywała się, nie płakała przy ludziach, nie narzekała. Starała sie mimo wszystko przekonać ludzi, że świat jest piękny, ale... czasem sama wątpiła, że jej słowa są prawdą. Całymi wieczorami płakała, właśnie dlatego, że wierzyła, tak bardzo chciała przytulić się do owego chłopca, choćby przez chwilkę usłyszeć jego ciepły głos skierowany właśnie do niej, poczuć bicie serduszka, dotyk dłoni... ale tego nie miała, wtedy nie mogła mieć. Dziewczynaka jednak ufała Panu Bogu. Wiedziała. Ba! Niczego nie była tak pewna jak tego, że Jezus jej pomoże. Pisała listy do Aniołków, do Boga, do losu, do przeznaczenia... Wiedziała, że z Panem nie zginie, że przyjdzie dzień, w którym wtuli się w ramię ukochanego. Wierzyła tak mocno, iż wiara dodała jej skrzydeł, dokonała cudu, sprawiła, że coś nieosiągalnego stało się spełnionym marzeniem. Jednak ciągle zadawała pytanie DLACZEGO? Po co ten ból, czym sobie zasłużyla... Teraz dziewczynka jest najszcześliwszą kobietą na świecie, przynajmniej tak sie czuje. Ma u boku ukochanego mężczyznę, to na jego ramieniu budzi się i zasypia, z nim je kolację i go kocha jeszcze milion razy bardziej niż przedtem. Może godzinami wpatrywać sie w jego romantyczne, ciemne jak kawa i słodkie jak toffi oczy. Już wie, że tylko w ten sposób: czekając cierpliwie, nie poddając się, w smutku, cierpieniu, rozgoryczeniu i bólu, tylko zaznając tego teraz potrafi docenić to, że on przy niej jest. Cieszyć się każdą sekundą spędzoną przy nim. Nie mają dużo pieniędzy, ani domu z basenem, ale mimo wszystko są największymi bogaczami - mają siebie. To wiara sprawiła ten cud, pozwoliła tym młodym ludziom doczekać sie na siebie, połączyć dwie dusze, okazać największe szczęście, jego pełnię. Prawdziwą miłość. Gosia Jzabelo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Kochani ! Jaka mi sprawiliście niespodziankę... Tyle życzeń jeszcze nigdy nie dostałam... Bardzo dziękuje za pamięć i kwiaty ... Alu👄 Wiosenko👄 Nieśmiała👄 K.Koleżanko👄 60 siatko👄 Ol👄 Zapraszam Was do stołu :-D:-D:- 👄 Spadam bo kolezanki czekają ... DLA WSZYSTKICH SZAMPANA STAWIAM:-D http://www.wsp.krakow.pl/zsp/pages/szampan.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×