Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Szepcie ja juz studia mam skonczone ;) pracuje w firmie audytorskiej i jestem kandydatem na biegłego rewidenta. żeby mieć uprawnienia trzeba zdać 10 egzaminów - i właśnie we wrześniu miałam egzamin z ekonomii i zarządzania który oblałam. Zabrakło mi 3 pkt do zaliczenia .:( ale nie poddaję się, nastepne podejście w listopadzie. Jakoś to będzie;) a tak na marginesie to skończyłam studia ; architektura terenów zielonych - mam kilka ogrodów zaprojektowanych i zrealizowanych przez właścicieli działek przydomowych - takie ogródki domowe;)- teraz jest to moje można powiedzieć hobby bo praca zupełnie w inny kierunku. pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kasiulka to masz piękny zawód, tylko pozazdrościć. Na twoim miejscu otworzylabym własną firmę, teraz architekt terenów zielonych ma pole do popisu, każdy chce miec piękniej od sąsiada przed swoim domem ... Gdybym się jeszcze raz urodziła to byłabym albo architektem wnętrz albo prawnikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Witam ! Wiecie co ja mysle , ze ja taka stara i niedouczona nie pasuje do naszej Oazy... Ale ja i tak wiecej czytam jak pisze:) Uczcie sie dziewczyny bo takich madrych ludzi naszej Polsce potrzeba... Mimo, ze jestem tylko po szkole zawodowej, lubie mile, mlode i kulturalne osoby... Mysle ,ze dlatego w oazie jest taka przyjemna atmosfera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Pozdrawiam WBW !!! Jesienna pogoda” Joanna Guściora W strugach deszczu gwiŜdŜe wiatr, Zapłakany cały świat. Gną się drzewa, mokną liście Wkoło szaro, rudo, mgliście. Nieprzyjemna jest pogoda, Szkoda słonka, bardzo szkoda. Jesienna szaruga moŜe się znudzić, Gdy wzejdzie słońce, skończymy marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesmiała - nie wolno ludzi oceniac ze wzgledu na wykształcenie !!!- wazne jakim sie jest człowiekiem, a nie jaki sie ma papierek. Serdecznei Cie sciskam i życze samych radości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Kochani wykombinowałam chwlke żeby Was pozdrowić... Nieśmiała, prawda jest to , ze " Do młodzieży świat należy ":) Tak było jest i będzie w każdym pokoleniu.. Ale to nie znaczy, ze my wcześniej rodzeni nic nie znaczymy:-D Chociażby przekazać tradycje czy opowiadać o PRL lu Kombi Pokolenie Rodzisz się - to znak Kocha cię ten świat Barwy dnia twój krzyk i barwy nocy Masz już parę lat Czujesz w co się gra Dobro i zło śmiech prosto W bramie łyk jak skok Kumple są jest noc Ona jest o krok - już dorosłeś Każde pokolenie ma własny czas Każde pokolenie chce zmienić świat Każde pokolenie odejdzie w cień A nasze ? nie Okres burz twój bunt Wolność ma jej biust Rzucasz dom by dom swój założyć Dziecka płacz przez sen Gorzki smak jej łez I ta myśl by to godnie przeżyć Każde pokolenie ma własny czas Każde pokolenie chce zmienić świat Każde pokolenie odejdzie w cień A nasze - nie Każde pokolenie ma własny głos Każde pokolenie chce wierzyć w coś Każde pokolenie rozwieje się A nasze - nie Droga na sam szczyt A tam nie ma nic Tylko ślady po... pokoleniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Masz racje 60 siatko:) My sie jeszcze na cos przydajemy chocby nianczyc wnuki czy prawnuki:-D Piekna ta piosenka własnie jej slucham... Topik prowadzony jest poetycko i za to tym mlodym kochanym kobietkom dziekuje... Nie mam glowy do wymieniania wszystkich nickow , ale lubie tu wpadac i lubie wszystkich bywalcow Oazy... Bylam ufarbowac sobie wlosy bo juz siwe odrastaly:-D Kurde jak te wlosy siwe szybko odrastaja... Jutro ten babiniec i tak sie niepoddaje jak wszystkie z naszej paczki... Jas sie smieje tak cieszy sie , ze sie odmladzam.:-D Ale mowi mi czesto , ze lubi jak sie starosci nie poddaje... Zreszta i ja mam lepsze samopoczucie jak lepiej wygladam:) Kazda kobieta musi dbac o siebie zarowno w mlodym a tym bardziej w starszym wieku... Bardzo lubie utwory :) Budka Suflera » Chwila szczerości Stoisz, patrzysz w lustro, Z tamtej strony pusta obca twarz Mrok się czai w kątach, Znowuś się zaplątał w mętnych dniach... Wypytujesz ciągle, gdzie dni jak chorągwie Szalejące w wielki wiatr? Gdzie ten pęd przedziwny, gdzie kark hardy, sztywny Wyobraźnia twoja gdzie? Wrony martwą ciszą nad polami wiszą, Idziesz sam Nie ma wkoło widzów, maskę błazna zrywasz, Pod nią strach... Wypatrujesz ciągle, gdzie dni jak chorągwie Szalejące w wielki wiatr? Gdzie ten pęd przedziwny, gdzie kark hardy, sztywny Wyobraźnia twoja gdzie? Tyś w sobie miał inny świat, lepszy świat, A teraz co, zwykły blichtr, nikły blask. Sam wzniosłeś mur, wielki mur, zimny mur, Jak mogłeś tak nabrać się, okpić się? Patrz, ile barw, ile nut, ile spraw, Otrząśnij mgłę, szarpnij w przód, życie trwa. Pamiętaj, że powrót jest, jeszcze jest, Dopóki ty wrócić chcesz, wrócić chcesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tez cudowne i juz Was nie bede zameczac... pa pa! Budka Suflera » Śnieżna kula Jesteśmy jak duże dzieci Tworzymy zabawek tłum Aż z ręki cos nam wyleci Coś spadnie i zrobi: bum! Szybując nad horyzontem W obszary nieznane nam Nie myśląc co będzie potem Liczymy na ślepy traf Niby śnieżna kula swiat się coraz szybciej toczy Nie łudź się, że wszystko pod kontrolą dawno jest Bo jak diabeł z pudła nieraz jeszcze coś wyskoczy I bez uprzedzenia skrzydła nagle urwą się Rozumiem wielką potrzebę By naprzód gnać ile sił Lecz gdyby zwolnić troszeczkę To ja bym jak człowiek żył Ufając potędze zmysłów Podziwiasz gadżetow kształt Pod formą źródełko wyschło Dla duszy pokarmu brak Niby śnieżna kula swiat się coraz szybciej toczy Nie łudź się, że wszystko pod kontrolą dawno jest Bo jak diabeł z pudła nieraz jeszcze coś wyskoczy I bez uprzedzenia skrzydła nagle urwą się Niby śnieżna kula swiat się coraz szybciej toczy Nie łudź się, że wszystko pod kontrolą dawno jest Bo jak diabeł z pudła nieraz jeszcze coś wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra wrozka Ala
Kochani! Dzisiaj będzie już ostatnia bajka... Powiem prawdę znudziła mi się już ta rola. Jutro jak czas pozwoli wpadnę z jakaś nowością... Pozdrawiam i proszę uszanujcie moja wole:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 http://uczenzklasa.gazeta.pl/gfx/userfiles/1298/Image/Bambi1.jpg 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Grobowa Koszulina Pewna matka miała chłopczyka. Miał siedem lat, a był tak piękny i uroczy, że każdy kto na niego spojrzał, był dla niego dobry i kochał go nade wszystko w świecie. Zdarzyło się jednak, że pewnego dnia nagle zachorował, a dobry bóg wziął go do siebie. Matka nie zaznała odtąd pocieszenia i płakała dzień i noc. Niedługo potem dziecko ukazywało się w nocy w miejscach, gdzie za życia jadło i się bawiło. Gdy matka płakała, płakało i ono, a gdy nadchodził poranek, znikało. Gdy matka nie przestawała płakać, przyszło pewnej nocy w swej białej grobowej koszulinie, w której złożono go do trumny, i wianuszkiem na głowie, usiadło u jej stóp na łóżku i rzekło: "Ach mateczko, przestać płakać, bo nie mogę zasnąć w mej trumnie. Moja koszula nie schnie od Twych łez, które na nią kapią." Matka wystraszyła się tedy, a usłyszawszy to przestała płakać. Następnej nocy dziecko znowu przyszło trzymając w ręku światełko i rzekło: "Widzisz, moja koszulina zaraz wyschnie i będę miał spokój w mym grobie." Matka poleciła tedy Bogu swój ból i znosiła go w ciszy cierpliwie, a dziecko już nie wróciło, lecz spało w swym podziemnym łóżeczku. Tłumaczył Jacek Fijołek 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to piękne , mogłabym to godzinami słuchać... Nieśmiała dzięki to super strona... listki Pomysla tez cudowne:) No no no widzę ,ze w Oazie tyle do czytania pięknych wierszy , fotek bajek, szkoda , ze nasza wróżka Ala znika... Przyzwyczaiłam się do niej, ale myślę , ze będzie do nas wpadała . Tylko czy dowiemy się czy to nasza Ala?! Czy zmieni nicka, wolałabym zeby tego nie robiła, ale wybór należy tylko do niej... Teraz zabiorę się za czytanie bo mam godzinkę relaksu, jak uda mi sie to do was jeszcze wpadnę ... A gdyby wypadło inaczej przesyłam wszystkim bywalcom buziaki ... Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ \"Gdyby nuta powiedziała: jedna nuta nie czyni muzyki ...nie było by symfonii Gdyby słowo powiedziało: jedno słowo nie tworzy stronicy ...nie było by książki Gdyby cegła powiedziała: jedna cegła nie czyni muru ...nie było by domu Gdyby kropla powiedziała: jedna kropla wody nie może utworzyć rzeki ...nie było by oceanu Gdyby ziarno zboża powiedziało: jedno ziarno nie może obsiać pola ...nie było by żniwa Gdyby człowiek powiedział: jeden gest miłości nie ocali ludzkości ...nie byłoby nigdy na ziemi sprawiedliwości i pokoju, godności i szczęścia\". Michel Quoist

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
http://gfx.filmweb.pl/blog/526738/80098.1.jpg Adam Asnyk-Bez granic... Potoki mają swe łoża - I mają granice morza Dla swojej fali - I góry, co toną w niebie, Mają kres dany dla siebie, Nie pójdą dalej! Lecz serce, serce człowieka, Wciąż w nieskończoność ucieka Przez łzy, tęsknoty, męczarnie I wierzy, że w swoim łonie Przestrzeń i wieczność pochłonie I niebo całe ogarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Między nami nic nie było -Adam Asnyk Między nami nic nie było! Żadnych zwierzeń, wyznań żadnych. Nic nas z sobą nie łączyło -- Prócz wiosennych marzeń zdradnych; Prócz tych woni, barw i blasków Unoszących się w przestrzeni, Prócz szumiących śpiewem lasków I tej świeżej łąk zieleni! Prócz tych kaskad i potoków Zraszających każdy parów, Prócz girlandy tęcz, obłoków, Prócz natury słodkich czarów; Prócz tych wspólnych, jasnych zdrojów, Z których serce zachwyt piło, Prócz pierwiosnków i powojów, Między nami nic nie było! Dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam troszkę, spędziłam milo czas przy muzyce P. Rubika... Rozmarzyłam się przy wierszach A.Asnyka... Dziś wstałam godzinkę wcześniej bo włosy myłam i modelowałam przed praca ... Teraz oczy mi się zamykają... DO JUTRA OAZO👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×