Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Ja też,ja też chcę się przyłączyc do życzeń najlepszych dla Jzabel :-). A teraz witam sie ze Wszystkimi i lece odrabiać zaległości topikowe...Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
JZA ! Skaldowie » Życzenia z całego serca Tak wiele było między nami już A jeszcze tyle ma się zdarzyć Jest jedna droga, którą warto pójść Spojrzenia twoje - drogowskazy Z całego serca życzę ci Spełnienia marze najskrytszych Jest tyle piękna w słowie mym Tyle barw, nagłych tęcz i słodyczy Z całego serca życzę ci Uśmiechów słońca na twarzy I jak najwięcej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych Nie pytaj dokąd nas prowadzi czas Nie próbuj drogi naszej nazwać Żyjemy chwilą, która dla nas trwa Tak zapisane było w gwiazdach Z całego serca życzę ci Spełnienia marzeń najskrytszych Jest tyle piękna w słowie mym Tyle barw, nagłych tęcz i słodyczy Z całego serca życzę ci Uśmiechów słońca na twarzy I jak najwięcej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych http://www.hipernet24.pl/sklep/img_items/b/008/884.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
:) http://www.uwardas.m3.net.pl/gfx/small/olej86.jpg Franciszka Arnsztajnowa Noc księżycowa Nie mów nic do mnie... noc taka cicha... Księżyc wpółsenny, z twarzą pobladłą, Z posrebrzystego sączy kielicha Ciszę na wód zwierciadło. Nie mów nic do mnie... drżącymi usty W bezdenną rozwiej rzucone słowo, Jak dzwon bez serca, dźwięk wionie pusty, W tę ciszę księżycową. Nie mów nic do mnie... w dłoni uścisku, W spojrzeniu cichym jak senne morze Daj mi twą duszę... po nieb sklepisku Uniosę ją w przestworze, Nie mów nic do mnie... milczącą smutnie Uniosę duszę twą w świat, gdzie pała Księżyc... zawieszę w blaskach jak lutnię, By ciszę w siebie brała. Nie mów nic do mnie... duszy tajnica, W na wpół stłumione rozwiane łkanie, Na srebrnowłosych strunach księżyca Grając — za pieśń mi stanie. II Gór stoki osrebrniały I welon z przędzy białej Na łące snują mgły. Miesiąc go w srebrną nić Misternie tka... Cichutko ty i ja Suniemy, cienie dwa, Ja i ty, Cienie milczące, W dźwięk nie spowite mowę Skry chłoną księżycowe, Błękitnosrebrne skry... Promień jak i wichrem wić Namiętnie drga... To śmiech, to cicha łza. Ktoś stąpa, ktoś tam dyszy, Za nami sunąc w ślad, Ktoś pełza tuż, tuż w trop, Jakby się krył... W srebrzystej lutni gra, Śmiech i łzy, Dźwięki płonące. I zda się, że wskroś ciszy Nie wiem, czy duch, czy mgła, Czy srebrnych świateł snop... Blask?... czy mgła?... Widmo na łące... DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochani! W pierwszych slowach mego lstu :-D Pozdrawiam Was serdecznie i zycze Wam i sobie wszystkiego najlepszego...:-D ________________________________________________________ Pewien student umarł... Pewien student umarł i poszedł do piekła. Diabeł przywitał go i spytał jakie piekło wybiera: normalne czy studenckie? Ten wybrał normalne. Gdy się tam znalazł okazało się, że trwają tam imprezy do rana, są panienki i leje się alkohol, ale rano przybywa diabeł i wbija każdemu gwóźdź w tyłek - i tak codziennie. Wobec tego student zdecydował się wkrótce na przeniesienie do piekła studenckiego. Tam również imprezy itd., ale rano nie pojawia się już diabeł. Po kilku miesięcach, przychodzi diabeł z koszem pełnym gwoździ i mówi: - Czas rozpocząć sesje! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke zartu tez nam sie w Oazie przyda:-D ____________________________________________________________ Wiek u mężczyzn i u kobiet Wiek mężczyzn: 0 - 20 lat - mężczyzna jest jak FIAT: mały i figlarny. 20-30 lat - mężczyzna jest jak PORSCHE: szybki i energiczny. 30-40 lat - mężczyzna jest jak CITROEN: perfekcyjny. 40-50 lat - mężczyzna jest jak POLONEZ: obiecuje więcej niż może zrobić. 50-60 lat - mężczyzna jest jak ŻUK: trzeba go ręcznie zastartować. 60- ... lat - wypada zmienić markę. Wiek kobiet: 0 - 20 lat - kobieta jest jak AZJA: dobrze znana, ale jeszcze nie odkryta. 20-30 lat - kobieta jest jak AFRYKA: gorąca i wilgotna. 30-40 lat - kobieta jest jak USA: wydajna i technicznie doskonała. 40-50 lat - kobieta jest jak EUROPA: po dwóch wojnach światowych, wykorzystana ale wciąż piękna. 50-60 lat - kobieta jest jak ROSJA: wszyscy wiedza gdzie to jest, ale nikt nie chce tam jechać. :P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Hahahahaha !!! To ja cos dodam:-D Wybauszona kobito ales ty fajna:-D :-D Idzie Masztalski z obita, sina buźka i taszczy duże walizki. Spotyka przyjaciela: - Co Ci się stało Masztalski? - A, teściowa mie pobiła. - Jak by mnie tak teściowa pobiła to bym ja chyba poćwiartował! - A ty myślisz, że co ja tu dźwigam w tych walizach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jza👄 Coż by Ci życzyć, kiedy życzen tyle na kazdej kartce, tu wszedzie. Każdy Cie kocha i życzy mile cóż moje słowo znaczyć tu będzie? Wiec ślę Ci jedno życzenie małe: BYWAJ SZCZEŚLIWYA PRZEZ ŻYCIE CAŁE no i proszę jeszcze skromnie: nigdy nie zapomnij o mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Wybauszona, lepiej zartowac jak chorowac... :-D Na Dworcu Centralnym przy odkrytym automacie telefonicznym stoi facet, trzyma słuchawkę przy uchu i milczy. Stoi długo, za nim zebrała się już spora kolejka spragnionych telefonowania. Wreszcie jakąś kobieta go szturcha: - Panie, niech pan już zwolni ten automat! Przecież pan już pół godziny trzyma słuchawkę i jeszcze ani słowa pan nie powiedział! - Bo ja dzwonie do swojej teściowej, proszę pani - odpowiada zaczepiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Czesc wesola dziewczynko... :-D - Panie dyrektorze, czy mógłbym otrzymać dzień urlopu, by pomoc teściowej przy przeprowadzce? - Wykluczone! - Bardzo dziękuje, wiedziałem że mogę na pana liczyć... Na dzis wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To piekne:) Nieuchronność Nie zatrzymasz bańki mydlanej na słomce, choć piękna jak cud cudów, choć się mieni słońcem; nie zawrócisz rozmowy wpół gestu, wpół słowa; nie złapiesz w dłonie tęczy chociaż kolorowa; nie wstrzymasz w locie ptaka, ni dmuchawca puchu, ani rosy w południe, ni wiatru w bezruchu. Nie zatrzymasz serc bicia i wędrówki ziemi, ani złotych wakacji, ni przyjścia jesieni. Nieuchronnie mijają rzeczy i zdarzenia, odchodzą chwile, doby... lecz coś się nie zmienia, czegoś nie da się zgubić. Coś trwa, coś zostaje. Gdzieś w głębi duszy, cicho gra malutki grajek najpiękniejszą muzykę, najcudniejsze scherza, co łączą się i płyną falą, rytmem serca. I już w nas pozostają duchowym przesłaniem łagodnie bratającym trwanie i mijanie. Nieuchronność omija, co chcemy ocalić, wystarczy ciepłą iskrę pod sercem zapalić, by rosły w nas i trwały ulotne wrażenia - drogowskazy pamięci najmilsze - wspomnienia. Renata Strug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Jaki slodki buziaczek... Piekne te roze i wiersz Alisario❤️ Wlasnie czytalam cichutko jak trusia:-D Nie chcialam zburzyc blogiego spokoju...:) Wam tez zycze blogiego spokoju i przyjemnego wieczoru 💤 http://th.interia.pl/51,bd369217a1965579/spioch.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat sto lat niech zyje nam, sto lat sto lat... w zdrowiu w szczesciu pomyslnosci niechaj zyje nam a kto ? Jzabelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
:-D Jaś i Małgosia trafili do domku Baby Jagi: - Jedno z was zjem na obiad. Daję wam możliwość wyboru, kto będzie posiłkiem - powiedziała czarownica. Dzieci się przestraszyły, po czym Małgosia powiedziała: - Jasiu, Ty jesteś pragnienie, a ja Sprite. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko w zimny poranek wtorkowy :) Ciepłym uśmiechem i kubkiem kawy witam wszystkich bywalców 🌻. Rozsiądżcie sie proszę wygodnie, zabieżcie ciepły napój serwowany przez Oazowy barek i zasłuchajcie w uzykę...Dzień musi należeć do udanych :) ❤️ Żółty Jesienny Liść - Janusz Laskowski la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la. Żółty jesienny liść Tyle mi opowiedział, Dałaś mi go bez słów, jednak on dobrze wiedział. Jesień wszystko odmienia, Niesie smutek i łzy. Lecz zawdzięczam jesieni, Że kiedyś kwitły bzy. La, la, la .......... Ref: Żółty liść opadł z drzewa, Naszych uczuć i marzeń, Tulę do ust i szepczę, Że to nie takie proste. Jesień wszystko zamienia, Zwiędłe liście i watr, Miłość moja do ciebie, Wciąż trwa, wybacz, że trwa. Garstkę prochu liścia, Zostawiłaś po sobie, Garstkę prochu wspomnień, Porwał jesienny wiatr. Porwał jesienny wiatr Porwał jesienny wiatr ... A teraz zaległe lecz ze szczerego serca zyczenia dla Jzabeli :) 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Żyj w radości i optymiżmie dnia codziennego, zachowaj młodość duszy na każdy dzień. Niech szczęście Cie nie opuszcza na krok. Wspaniałych ludzi wokól siebie i miłości, która nadaje sens naszemu życiu. To tak od siebie, ale oby sie spełniło jak za dotknięciem różdżki czarodziejskiej. 👄👄👄 A teraz już nadrabiam czytanie, bo wczoraj dzień mi zniknął niespodziewanie, nawet nie mogłam znależć minuty wolnej by nadrobić. Ale dziś z przyjemnością zasiądę do lektury, więc wybaczcie....ale jestem...choć cichutko w kąciku. gdyby Ktoś miał ochote na kawkę, herbatke lub sok....proszę tylko puknąć...i usmiechem przywitać dzień...Potem już poczęstuje :) Miłego dnia Paniom i Paniom, wszystkim, którzy tworzą ten specyficzny klimat Oazy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulk33
Kawusia jak zawsze u NAS pyszna.;) wiele słoneczka dzisiaj wszystkim zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Dziewczyny i chłopaki! Topikowe słoneczko jak zwykle rozjaśnia swoja obecnością cala oazę 👄 Nie można przejść obojętnie przy tak wspaniałym zaproszeniu.... Dziewczyno ty masz talent :classic_cool: Dzięki za kawę i za to, ze jesteś ... Oaza bez Ciebie już wydawałby się pusta... Przeczucie mi mówi , ze jesteś wspaniałą dziewczyna... Kasiuniu kochana Ciebie tez witam zawsze serdecznie[serce ] Wczorajsze badania były pomyślne i mam spokój na cały rok, ale odpukam w niemalowane drewno żeby nie zapeszyć... Sara maila racje tłumacząc mój wczorajszy wpis... Zycie Wam wszystkim miłego dnia i pozdrawiam serdecznie... muz. K. Dzokas - sł. M. Wojtaszewska ELENI... Czerwienią liści nas otula, babiego lata złotą smugą I noc się robi coraz dłłuższa, miły jesień przyszła już Wiatry wróciły do nas znowu, ptaki z południa są już w domu I słychać pierwsze kroki chłodu, miły jesień przyszła już A w nas jeszcze tyle wciąż radości jest Tyle słońca z lata jeszcze w nas I jesienny smutek nam nie grozi, wiem Dobry los wciąż sprzyja nam Już chmury stoją w oknie, bezradny kasztan w deszczu tonie Jak dobrze z tobą być, przy tobie, miły jesień przyszła już Zmarznięci i skulemi ludzie do domu biegną byle szybciej W kieszeniach niosą mokry smutek, miły jesień przyszła już A w nas jeszcze tyle wciąż radości jest Tyle słońca z lata jeszcze w nas I jesienny smutek nam nie grozi, wiem Dobry los wciąż sprzyja nam A w nas jeszcze tyle wciąż radości jest Tyle słońca z lata jeszcze w nas I jesienny smutek nam nie grozi, wiem Dobry los wciąż sprzyja nam A w nas jeszcze tyle wciąż radości jest Tyle słońca z lata jeszcze w nas I jesienny smutek nam nie grozi, wiem Dobry los wciąż sprzyja nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Przeczuwanie muz. K. Dzokas - sł. A. Zachner Przeczuwamy karty losy Tłumaczymy swoje sny Uśmiechamy się na sposób Który nam pomaga żyć Przeżywamy zło po nocach Przeczuwamy w słońcu cień Otwieramy w naszych oczach Coraz inny nowy dzień I co dalej, i co potem Może coś, a może nic Tyle złego co dobrego Zaraz noc, a potem świt Kiedy radość mi się zdarzy Kiedy szczęście swoje mam Chcę się cieszyć jak najdłużej I nie myśleć, co i jak Przeczywamy kręte słowa Kiedy wiatr na szybach gra Przeczuwamy w krętych drogach To, co los może nam dać Przeczuwamy, jak świat światem Aby ustrzec się od zła Przemijają nasze lata W rozłożonych kartach dnia I co dalej, i co potem Może coś, a może nic Tyle złego co dobrego Zaraz noc, a potem świt Kiedy radość mi się zdarzy Kiedy szczęście swoje mam Chcę się cieszyć jak najdłużej I nie myśleć, co i jak I co dalej, i co potem Może coś, a może nic Tyle złego co dobrego Zaraz noc, a potem świt Kiedy radość mi się zdarzy Kiedy szczęście swoje mam Chcę się cieszyć jak najdłużej I nie myśleć, co i jak jesteście wszyscy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprawę nastroju...bo i pogoda już ładniejsza...słonko świeci.... Przedszkole. Po zajęciach przedszkolanka pomaga założyć botki jednej z dziewczynek. Męczy się, bo botki są ciasne ale w końcu - weszły. Spocona siada na ławce obok a dziewczynka mówi: - A butki są na złych nóżkach! Rzeczywiście, lewy na prawy. Ściąga je więc, zakłada znowu, morduje się sapie... wreszcie! - A to nie są moje buciki... - mówi nagle dziewczynka. Przedszkolanka zaciska zęby, sciaga botki, ociera pot z czoła... - ... to są buciki mojego brata, ale mama kazała mi je nosić. Pani zaciska pięści, liczy do dziesięciu... Wciąga botki znowu na nogi dziewczynki. Uspokaja oddech. Zakłada jej płaszczyk, czapeczkę... - Masz rękawiczki? - pyta dziewczynkę. - Mam, schowane w butkach! A teraz moze o sobie. Mężatka, jedno dziecko w postaci chłopca 11 lat. Studia na drugim roku, praca satysfakcjonijąca i czekam na decyzję, czy zostane dłużej (jestem na zastępstwie). Oprócz tego kocham książki, muzykę, romantyzm, poezję...góry i chciałabym miec w bieszczadach swoja karczmę...taka przystań-Oazę.. Ale marzenia sie spełniają.....Może kiedyś......Na razie spotkałam szczęśćie....i żyję Nim na codzień...To pozwała mi usmiechać się do ludzi....I dobrze mi z tym :):):) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6d3d3469d7907473.html Czy mi sie uda fotkę wkleić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich W oazie !!! Zycze milego dnia... Bardzo lubie piosenki ELENI... Sloneczko❤️ Kasiu❤️ Z. Jesien❤️ A to serce zostawiam w Oazie:) http://www.zugabeartikel-discount.de/shopdata/0060_Pl=FCschtiere/images/Baer_mit_Herz_317x336.jpg :-D W piaskownicy bawią się dzieci, jedno z nich siedzi same w rogu. - Dlaczego Twój dzieciak siedzi dziś tak sam w kącie? - No bo dzisiaj bawią się w pracownię komputerową, a mój instaluje Linuxa. ------------------------------------------------------------------------------------------ -Mały Danielek, który uwielbia grać w gry komputerowe stoi z mamą w kościele i słucha, jak ksiądz modli się mówiąc: - Zdrowaś Mario... - O, mamo, ksiądz też lubi grać w Mario. ------------------------------------------------------------------------------------------- Tatusiu, dlaczego babcia się trzęsie? - Nie gadaj tyle, tylko zwiększaj napięcie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka 🖐️❤️....miło Cie spotkać....:) Czy Ty cos studiujesz czy nauka czegos innego ? Złota jesień ❤️ 🖐️ miłe słowa. To ta przystań tutaj sprawia mi taka satysfakcję, daje radość i pozwala czuc sie jak u sibie. Chciałabym kieś rzeczywiście stworzyc taki Kącik, który dałby ludziom zapomnienie i spowodował spokój w ich wnętrzach.... Tutejsza Oaza jest tego namiastką. Nie wiedziałam tylko, że wspaniałych osób jest dużo...Trzeba tylko się na nich otworzyć :) Mnie się udało :) ❤️ Z takimi widokami..można żyć pełną radością...zekać na zachody słońca...i wstawać by ujrzeć jego świt :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/206abe7224536c88.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×