Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Deszcz Liebert Jerzy I niebo ma sw膮 mi艂o艣膰 i swe ca艂owanie - W srebrnych kulkach, pere艂kach jest nieba kochanie. Wiosn膮 ciep艂e s膮 usta, jesieni膮 wilgotne, Dnie na wiosn臋 pogodne, a na jesie艅 s艂otne. I w p艂yn膮ce koronki i hafty ws艂uchany, Jak ziemia w poca艂unki, wiem, 偶em jest kochany. I jak deszczu muszelka co ko艂ysze listkiem, Twe serce moje tr膮ca i dla mnie jest wszystkiem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 60
Dziekuje Wanilio馃憚 Ga艂czy艅ski Konstanty Ildefons, Py艂em ksi臋偶ycowym Py艂em ksi臋偶ycowym by膰 na twoich stopach, wiatrem przy twej wst膮偶ce, mlekiem w twoim kubku, papierosem w ustach, 艣cie偶k膮 po艣r贸d chabr贸w, 艂awk膮 gdzie spoczywasz, ksi膮偶k膮, kt贸r膮 czytasz. Przeszy膰 ci臋 jak nitk膮, otoczy膰 jak przestw贸r, by膰 porami roku dla twych drogich oczu i ogniem w kominku, i dachem co chroni przed deszczem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 60
Ciesielczuk Stanis艂aw, Zawodowcom dowcipu ZAWODOWCOM DOWCIPU Pozory my艣li tkaj膮膰 w sie膰paj臋cz膮, Chwytajcie muszki pozor贸w, co brz臋cz膮 Tonem, g艂upocie mi艂ym, jak 艂askotka. Lecz rwie si臋dowcip, kiedy prawd臋 spotka. znam dowcip inny, kt贸ry w my艣li niebie Rodzi si臋 nagle, u艣miechni臋ty srogo Rozb艂ys艂膮 prawd膮 - gdy ten trafi kogo, Trafiony ginie - lub zdradza sam siebie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 60
mi艂ego wieczorku... Ciasto znakomite Niebo w g臋bie...馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Happy Happy Happy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nowa50
Pozdrawiam cale oazowo!馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nowa50
Pogoda jesienna, ale lepiej si臋 ju偶 czuje, polata艂am po sklepach , wydalam pieni膮dze na zakupy oczywi艣cie , bo po niedzieli w lodowce tylko 艣wiat艂o:-D A i kasy ubywa a do 1 go jeszcze daleko:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nowa50
Czarny ..dzi艣.. Teraz to s膮 dobre czasy Nikt uczciwy nie ma kasy Wolny rynek, demokracja Dosy膰 ma艂a jest inflacja Gospodarka mknie do przodu A 偶e kto艣 tam umar艂 z g艂odu To nikogo nie obchodzi Bo Europa tu nadchodzi S膮 bezdomni, milionerzy Politykom nikt nie wierzy Co ulica dwa markety Wszyscy chodz膮 tam niestety Wsz臋dzie pracy du偶o jest Przedsi臋biorcy maj膮 gest Zatrudniaj膮 lecz nie p艂ac膮 M贸wi膮, 偶e nie maj膮 za co???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nowa witam serdecznie馃憚 zapach kawy mnie do oazy zwabi艂 i te pyszne bu艂eczki z serem...:) A wiersz na czasie WSPANIA艁Y ,WSPANIA艁Y!!! Przeczyta艂am kole偶ance i si臋 ze mn膮 zgodzi艂a , te takie nasta艂y niestety podle czasy...ma艂o kasy, 偶ar艂o coraz dro偶sze, ze o lumpach ju偶 nie wspomn臋... I niestety my biedne robole musimy si臋 na wszystko godzi膰 i przymyka膰 oczy, ale mam pytanko...Jak jeszcze d艂ugo? Poniedzia艂ek,21 stycznia 2008: Agnieszki, Jaros艂awa... My mamy Agnieszk臋 w pracy i o 12 tej 艣wi臋tujemy... Spadam do pracy bo mnie prze艣wiec膮... A wam wam wszystkim 偶ycz臋 mi艂ego i udanego pocz膮tku tygodnia馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
OCZU MGNIENIA Chocia偶 m艂odo艣膰 odlecia艂a, serce kusz膮, oczu mgnienia, kt贸re obraz przywo艂uj膮, uzbrojony we wspomnienia. Oczy chocia偶 gorzej widz膮, zauwa偶膮 to, co trzeba, i okre艣l膮 najdok艂adniej, jak daleko jest do nieba. Zauwa偶膮 gdzie jest mi艂o艣膰, nami臋tno艣ci kuluary, i powiedz膮, 偶e nie trzeba, zagrzebywa膰 w siebie wiary. Mo偶e jednak to nie oczy, ale serce nasze widzi i pompuj膮c krew b艂臋kitn膮, z oka mgnienia sobie szydzi. Niezale偶nie czym patrzymy, dobrze, by艣my dostrzegali, ile pi臋kna jest na 艣wiecie, i to pi臋kno wci膮偶 kochali. Krzysztof Roszczyk

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
BAJKO TY MOJA Przyjd藕 do mej bajki m膮dra wr贸偶ko moja, powiedz mi co mnie w przysz艂ym czasie czeka, czy kto艣 przyniesie odrobin臋 szcz臋艣cia, czy je zobacz臋 jedynie z daleka. Bo przecie偶 偶ycie, to jest tak偶e bajka, w kt贸rym na przemian: dobrze i 藕le dzieje, raz si臋 wygrywa sw贸j los na loterii, innym zn贸w razem okradn膮 z艂odzieje. Czy starczy zdrowia i potrzebnej si艂y, abym ze smokiem wygra艂 walk臋 swoj膮, bo nie mam przecie偶 potrzebnego miecza, a z d艂ugopisu smoki 偶arty stroj膮. Czy nadal przy mnie zostan膮 marzenia, kt贸re codzienno艣膰 moj膮 upi臋kszaj膮, i do szaro艣ci 偶ywota mojego, barw tak potrzebnych do smaku dodaj膮. Pytam z zasady, bo pyta膰 wypada, lecz czy na wszystko znajd臋 odpowiedzi? Najcz臋艣ciej 偶ycie daje nam odpowied藕, kt贸ra w ukryciu gdzie艣 tam sobie siedzi. Chcia艂bym ja wiedzie膰, kto mym przyjacielem, i jakie 偶ycie los mi oferuje, co mam te偶 czyni膰, by nie zgubi膰 pi臋kna, kt贸re rado艣nie wok贸艂 mnie pulsuje. Krzysztof Roszczyk

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
KOCHANE BABY Kim by艂by cz艂owiek bez baby? Adamem – to oczywiste, 偶y艂by ten cz艂owiek w raju, no i sumienie mia艂 czyste. Lecz czy偶by nie zgrzeszy艂 ten Adam, 偶yj膮c przez wieki – sam – homo, 偶ycie bez grzechu jest nudne, o tym jest wszystkim wiadomo. Dlatego ka偶dy jak umie, stara si臋 zgrzeszy膰 cho膰 troch臋, czasami ma z tego przyjemno艣膰, a inni maj膮 radoch臋. C贸偶 w贸wczas wyczynia cz艂owiek, ten wobec grzechu s艂aby, stara si臋 grzechy powtarza膰, a win臋 zwala膰 na baby. Bior膮c post臋p w tej mierze i elegancji ramy, rzadziej winimy baby, cz臋艣ciej winne s膮 damy. KR 22:53, Krzysztof

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jarz臋bina czerwona
Wszystkim Babciom z okazji dnia babci 偶ycz臋 du偶o u艣miechu i zdrowia馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jarz臋bina czerwona
Laurka dla Babci:-D ttp://pu.i.wp.pl/?k=MTMyMzM4ODIsNDc2Njc%3D&f=IMG_5035.jpg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jarz臋bina czerwona
Dzie艅 babci Kochana Babciu,gdy si臋 zbudzi艂am, I oczu moich powieki uchyli艂am, Promyczek mi艂o艣ci w serduszku zawzi臋cie, Wspomina艂 mi ci臋gle o Twoim 艣wi臋cie. 呕ycz臋 Ci Babciu zdrowia dobrego, Gdy偶 skarbu lepszego nie znam od tego. Mi艂o艣膰 ma r贸wnie偶 wielkie znaczenie, Tej jednak doznasz na pewno ode mnie. B膮d藕 zatem zdrowa i bardzo szcz臋艣liwa, A naszej mi艂o艣ci niech w sercach przybywa. Kocha膰 Ci臋 b臋d臋 i kocha膰 nie przestan臋, Bo wiem 偶e od Ciebie to samo dostan臋. Autor: kawencja Pozdrawiam OAZOWICZ脫W...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ann57
Witam, w艂a艣nie dzisiaj znalaz艂am to miejsce spokoju... Kocham myzyke , poezj臋, malarstwo, taka ze mnie romantyczna dusza ale tak偶e z ma艂ym pazurkiem jak wi臋kszo艣膰 kobiet. Zostawie Wam jeden z moich wierszy Wirtualne s艂owa Wirtualne s艂owa b艂膮dz膮 w necie raz tu raz tam... prawdziwe , drogie , kosztowne niezapomniane ale nieme... Wiara czyni cuda - podobno dotykasz liter s膮 zimne... rozgrzewasz je oczami dotykasz pieszczot膮 echa... Jedno co nas dzieli od niemego szcz臋艣cia namiastki blisko艣ci to my sami... uciekamy w 艣wiat nierealny pe艂en zdrad i 艣mieszno艣ci... Budujemy wirtualny dom s艂贸w 艣cianami z zasad... kocham piszesz , my艣lisz mi艂o艣膰 pragn臋 m贸wisz, t臋sknisz s艂owem... Wirtualny 艣wiat zasad rz膮dzi sie swoimi prawami cichym s艂owom nie艣mia艂ym nadaje sens w 艣wiecie rzeczywistym... wirtualny 艣wiat... czeka na Nas Napisany 2007 tak wirtualne s艂owa, znacz膮 wiele, a co Wy o tym my艣licie??? Pozdrawiam cieplutko.Ann

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 60 siatka
Witam was kochani ostatnio mia艂am problemy zdrowotne... Tak dzisiaj dzie艅 babci i ja dosta艂am laurki, kwiaty ju偶 wczoraj i ciasto upieczone przez mojego 13 letniego wnuczka.. Oczywi艣cie pomaga艂a mu c贸rcia, ale wr臋cza艂 mi on taki zadowolony... Kocham swoje dzieci a wnuki to ju偶 nad 偶ycie uwielbiam.. Niewyobra偶anym sobie 偶ycia bez nich...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 60 siatka
To s膮 偶yczenia od wnuk贸w;) Babcia jest jak dobra wr贸偶ka, co otwiera bajkom drzwi, bo gdy k艂adzie nas do 艂贸偶ka potem mamy pi臋kne sny. Babcia wszystko robi dla nas, z jej pomocy ka偶dy rad, babcia strasznie jest kochana wi臋c niech 偶yje nam sto lat 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sara 56

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zamieniam wszystkie babcie i nie babcie!!! ja tez upiek艂am placek z owocami... Spodziewam si臋 po szkole wnusi:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Co ja napisa艂am hihihi ! mo偶e mia艂am na my艣li zamian臋 babci na dziadka...:-D hihihi ! A na my艣li naprawie mia艂am pozdrowienia....:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Z艂ota, ty masz szcz臋艣cie na uczty:-D馃憚 60 siatko kochana wracaj do zdrowia馃憚 Ann57, pozdrawiam ci臋 gor膮co , wpadaj do oazy zapraszamy...馃憚 Jarz臋bino czerwona, kt贸remu serce dasz:-D馃憚 la la la la la la ............................................... ........................................................................ la la la ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rozwi艅my skrzyd艂a i pofru艅my! Orze艂 Pewien cz艂owiek wybra艂 si臋 do lasu, aby znale藕膰 ptaka, kt贸rego chcia艂 wzi膮膰 do domu. Znalaz艂 m艂odego or艂a, przyni贸s艂 go i wsadzi艂 do ptasiej zagrody mi臋dzy kury, kaczki i indyki. Dawa艂 mu kurze jedzenie, chocia偶 by艂 to orze艂, kr贸l ptak贸w. Po 5 latach odwiedzi艂 raz tego cz艂owieka pewien przyrodnik. Gdy szli razem przez dziedziniec, zawo艂a艂: "Ten ptak nie jest przecie偶 kur膮, to orze艂!" "Tak - powiedzia艂 w艂a艣ciciel - to si臋 zgadza. Ale ja wychowa艂em go na kur臋. On nie jest ju偶 or艂em, ale kur膮, chocia偶 jego skrzyd艂a maj膮 3 metry szeroko艣ci." "Nie, powiedzia艂 tamten, on jest jednak or艂em, gdy偶 ma serce or艂a, kt贸re ka偶e mu pofrun膮膰 w g贸r臋, w przestrze艅." "Nie, nie, powiedzia艂 贸w cz艂owiek, on jest teraz prawdziw膮 kur膮 i nigdy nie b臋dzie lata艂 jak orze艂." Postanowili jednak zrobi膰 pr贸b臋. Przyrodnik wzi膮艂 or艂a, uni贸s艂 go w g贸r臋 i powiedzia艂 z naciskiem: "Ty, kt贸ry jeste艣 or艂em, kt贸ry nale偶ysz do nieba, a nie tylko do tej ziemi, rozwi艅 swoje skrzyd艂a i pofru艅!" Orze艂 siedzia艂 na wyci膮gni臋tej d艂oni i ogl膮da艂 si臋. Za sob膮 zobaczy艂 kury dziobi膮ce ziarna i zeskoczy艂 do nich. Cz艂owiek powiedzia艂: "M贸wi艂em ci, 偶e to jest kura." "Nie, powiedzia艂 drugi, on jest or艂em. Spr贸buj臋 jutro drugi raz." Nast臋pnego dnia wszed艂 z or艂em na dach domu, uni贸s艂 go i zawo艂a艂: "Orle, kt贸ry jeste艣 or艂em, rozpostrzyj swoje skrzyd艂a i pofru艅!" Ale orze艂 zn贸w obejrza艂 si臋 na grzebi膮ce w ziemi kury, zeskoczy艂 do nich i grzeba艂 razem z nimi. Wtedy tamten cz艂owiek powiedzia艂: "M贸wi艂em ci, 偶e to jest kura!" "Nic, powiedzia艂 drugi, on jest or艂em i ma ci膮gle jeszcze serce or艂a. Pozw贸l mi jeszcze jeden jedyny raz spr贸bowa膰; jutro zach臋c臋 go do latania." Nast臋pnego dnia wsta艂 wcze艣nie rano, wzi膮艂 or艂a i wyni贸s艂 go z miasta, daleko od dom贸w, do st贸p wysokiej g贸ry. S艂o艅ce w艂a艣nie wschodzi艂o i oz艂acalo szczyt g贸ry; wszystkie wierzcho艂ki rozpromieni艂y si臋 rado艣ci膮 uroczego poranka. Przyrodnik wzni贸s艂 or艂a wysoko i powiedzia艂 do niego: "Orle, ty jeste艣 or艂em. Ty nale偶ysz do nieba, a nie tylko do tej ziemi. Rozwi艅 swoje skrzyd艂a i pofru艅!" Orze艂 rozejrza艂 si臋, zadr偶a艂 ca艂y, jakby wesz艂o w niego nowe 偶ycie - ale nie odfrun膮艂. Wtedy przyrodnik odwr贸ci艂 go tak, 偶e patrzy艂 prosto w s艂o艅ce. I nagle orze艂 rozpostar艂 swoje pot臋偶ne skrzyd艂a, wzni贸s艂 si臋 z okrzykiem or艂a, frun膮艂 wy偶ej i wy偶ej i nie powr贸ci艂 ju偶 nigdy. By艂 or艂em, chocia偶 zosta艂 wychowany jak kura i oswojony! Jeste艣my stworzeni na obraz Boga, ale ludzie nauczyli nas my艣le膰 jak kury i cz臋sto s膮dzimy, 偶e jeste艣my naprawd臋 kurami, chocia偶 jeste艣my or艂ami. Rozwi艅my skrzyd艂a i pofru艅my! I nie dajmy si臋 nigdy zadowoli膰 rzucanymi nam ziarnami. James Aggrey mi艂ego dnia 偶ycz臋 wszystkim babciom i nie babciom....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ann, piekny ten tw贸j wiersz... Teraz go dok艂adnie przeczyta艂am, uwa偶am ciebie za szczeg贸ln膮 szcz臋艣ciar臋 kochasz poezje i potrafisz ja przenie艣膰 na papier... Wiersz tw贸j, oddaje uczucia i prze偶ycia w tym dziwnym 艣wiecie wirtualnym... Podoba mi si臋 bardzo ...Dzi臋kuj臋馃憚 Zdradzam si臋 z tob膮 , wirtualne s艂owa, daj膮 wiele ciep艂a, u艣miechu,rado艣ci, potrafi膮 trafi膰 do serca, ale potrafi膮 tez k艂ama膰 i zrani膰 do b贸lu.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×