Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Jzabela
mój net zwariował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Dziękuję ,że jesteś -wiersz o przyjaźni. Każdy człowiek o czymś marzy, Każdy człowiek o czymś śni, A ja nie chcę wcale dużo, Mi wystarczy, abyś był... Kiedy w sercu gości smutek I gdy z oczu płyną łzy, Nie potrzeba wcale dużo, Bo wystarczy, abyś był... Wtedy zjawia się na twarzy Uśmiech i dodaje sił, Czuję radość, czuję szczęście, No bo obok jesteś Ty! Przyjacielu, wiesz najlepiej – Ja Cię bardzo potrzebuję, I że jesteś, zawsze jesteś, Za to właśnie Ci...dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
ja nie mogę wejść .😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Dzieki za wiersz❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Dziękuję Ci po prostu za to, że jesteś Dziękuję Ci po prostu za to, że jesteś za to, że nie mieścisz się w naszej głowie, która jest za logiczna za to, że nie sposób Cię ogarnąć sercem, które jest za nerwowe za to, że jesteś tak bliski i daleki, że we wszystkim inny za to, że jesteś odnaleziony i nie odnaleziony jeszcze że uciekamy od Ciebie do Ciebie za to, że nie czynimy niczego dla Ciebie, ale wszystko dzięki Tobie Za to, że to, czego pojąć nie mogę, nie jest nigdy złudzeniem za to, że milczysz. Tylko my - oczytani analfabeci chlapiemy językiem ks Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Ja tez jasiu mam problemy zżera wszystko i jakoś się trzęsie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
A jeszcze nie mam swojego kompa , pisze z kompa siostry... A jak się czujesz? co z ciśnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Ok! biorę regularnie leki i jest lepiej, zawroty głowy jakby ostały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
A jak ty się czujesz, jak zdrówko...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Ostatnio doszłam do normy , byłam przeziębiona i miałam zapalenie oskrzeli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Jasiu muszę kończyć, siostrzenice muszę wpuścić do komputera... Pisze jakaś prace... Pozdrawiam wBW i śle 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
OK! Jzabelko do usłyszenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
ez słowa Mazurkiewicz Marta Karmię twe ucho wilgotnym oddechem kuszę twe oczy nagością ust oddaję zmysłom przewrotne spojrzenia chód miękki, giętki oplatam zapachem chcę dać ci więcej niż wyschnięte słowo pragnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu❤️ Jzabelko ❤️ Nieśmiała❤️ Złota❤️ Ol❤️ Nowa 50❤️ 1 żart❤️ Wanilio❤️ Wiosenko❤️ Janno❤️ Jarzębinko❤️ listeczku❤️ Wateriyli❤️ Jgorku❤️ Prosta kobieto❤️ Jacku❤️ Bożenko❤️ XL❤️ Kasiuniu❤️ szezepciku❤️ Dzika różo❤️ Ja was lubie❤️ Mala ksiezniczko❤️ granatku❤️ Samotny❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez tytułu Żeleński Boy Tadeusz O ty dziadku, mój druhu serdeczny, Coś tak długo mówił do obrazu, A zaś obraz (och, symbolu wieczny) Nić do ciebie nic rzeki ani razu. Pójdźmy społem, stary marzycielu, Ot, przed siebie, wszak świat jest dość duży. Z dłonią w d3oni i w serca weselu Śpiewać sobie, biedni trubadurzy, O tej naszej cichutkiej tęsknocie Krwi się falą cisnacej do gardła, O drobniutkiej, przymilnej pieszczocie, Co przedwcześnie w smutku obumarła, O tym szczęściu, co od nas ucieka, O tym, które mijamy w pośpiechu, I o sercu niewinnym człowieka, Tak dziecięco nieświadomym grzechu, O tej tkance prześlicznej półzdarzeń, Co tkwią w życiu zaledwie na tyle, By się kanwą stać leciuchnych rojeń Fruwających het, w słonecznym pyle, I o tobie, pachnący mój kwiecie, Przez naturę wypieszczony na 1o, By storczykiem był dziwnym poecie, Zanim komuś tam będzie sałata. Idźmy śpiewać! Niech w mroku przepadnie Cała prawdy prawdziwość obrzydia: Trzeba myśli wszyściutkie tak ładnie W bibułkowe poubierać skrzydła, Trzeba włożyć im pierrotów kryzy, Mąka ślady zamazać męczeństwa I w żelazne zacisnąć je ryzy, By wciąż górne C brały błazeństwa, By, za gors się1 wciskając natrętnie, Wciąż cię śmiechem łcchtaly pod paszki, Ciebie, śmiać się lubiącą tak chętnie, Arcywzorze Kolombiny-łaszki, Żeby każda w swych pragnień wyrazie Była tkliwa, przewrotna i rzadka - Może wówczas, mój cudny obrazie, Się odezwiesz do swojego dziadka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, za likierek zostawiam YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY:-D Pozdrawiam i życzę miłego weekendu WBW👄 moze wpadnę później teraz nie mam czasu ...pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich wieczorowa pora! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Słowo prawdziwego przyjaciela jest balsamem dla zmęczonego ciała kiedy po pracy strudzony wraca do domu czuje przy swoim boku jak kładzie się na ciele w nocy i pociesza go po całodziennym trudzie jest także ukojeniem dla umęczonej duszy ciepłym słonecznym promieniem który na wiosnę roztapia śniegi kładzie się na czole ubogiego i pociesza go w zimowym chlodzie połóż na mnie i pogłaszcz jak dotykiem dłoni pociesz w tęsknocie wlej do serca radość i szepnij w głąb duszy bo tylko ty znasz moje myśli i tylko ty znasz moje wnętrze tylko ty jestes moim prawdziwym przyjacielem. 🖐️ Zycze milego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Pozdrawiam cala ferajnę w oazie jestescie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór juz kochani ! A ja dziś nie miałam czasu nawet was pozdrowić, wiec robie to teraz... Witam was milutko i życzę miłego weekendu...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ja jutro idę do teściowej... Obiecałam jej , ze skończę to co zaczęłam dzisiaj:-D Pewnie ciekawi Was co? Poszyłam teściowej nowe firany i zasłony na duże okno balkonowe... Nawet śliczny kopiła materiał , ale to duże okno i dużo z nim roboty:-D Tak wiec jutro wymyje te okna i zawieszę nowe firany i story... Teściowa zrobi gołąbki i pierożki bo mi przyjdą na obiad... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc Leśmian Bolesław Noc na niebie. Wieś w mroku złudnie roztajała W bezkształt senny. tu ówdzie swiatłem zwypuklony. Psów wycie rozpowiększa bezbrzeż wsi uśpionej i niżej srebra stosy płonie chmur nawala. W tej i owej chat szybie świeca lśni jak gwiazda, Czasem sylweta głowy mignie tam i zginie: Sen szyby... W wonnych sadów szemrzącej głębinie Duchy na nocleg w ptasie wdzierają się gniazda. Zapach ziemi wilgotnej i zziębniętych kwiatów Zlewa się w jeden mocny i wystały trunek. Wietrzyk spadł mi na czoło niby pocałunek - Skąd, od kogo? - sam nie wiem! Może spoza światów... A na niebie rozpiętym, bezbrzeżnie rozległem, Księżyc pała, chmur srebrne zwisają odlewy, Jakiś anioł (on nie wie, że go tam dostrzegłem!), Jakiś anioł błękitnooki i złocistobrewy Z gorączkowym rumieńcem w zwierciadle księżyca Przegląda swe o Bogu zadumane lica. Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściem może być każdy uśmiech, każdy dobry uczynek, nowy dzień, nowa wiadomość, dobra ocena, przyjaciel, spełnione marzenie... a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachursky » Samo życie Choć na pozór, czasem dłuży się Jak szalone wciąż do przodu gna To na wozie, to pod wozem znów Urok odwiecznej niespodzianki ma Wokół nas historii sto Poplątanych dróg i losów To jest właśnie to - samo życie Samo życie - to jest właśnie to Samo życie, samo życie To jest właśnie to Nie przeczytasz o nim w żadnym z pism Kolorowy film nie zwiedzie Cię To co w życiu najważniejsze jest W głębi Twego serca zawsze rodzi się Czasem ma wspaniały gest Czasem sypnie piaskiem w oczy Takie właśnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Witam WBW! Internet wariuje...i zżera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
nareszcie ,,,, pozdrawiam was kochani i życzę miłego dnia... u mas pada deszcz +10 stopni , pewnie dlatego czuje się okropnie , jest mi słabo i czuje się ospała i w glowie mi się kręci... zaraz zmierzę ciśnienie i położę się chyba... pa pa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×