Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Jasiek64
Pozdrawiam! Wszystkie panie ! całuję raczki....👄 Wesołka nie ma to ja was rozweselę:-D Dlaczego Adam — Dlaczego Adam, pierwszy człowiek, żył tak długo? — Bo nie miał teściowej. ************************* DLaczego to mężczyzna powinien utrzymywać dom i rodzinę — Dlaczego to mężczyzna powinien utrzymywać dom i rodzinę, a nie kobieta? — Bo już za pierwszym razem, gdy kobieta nakarmiła mężczyznę, utracili raj. *************************** Abramowicz zalecał się do cudzej żony Abramowicz zalecał się do cudzej żony i doniesiono o tym rabinowi. Rabin rozkazuje mu czynić pokutę i powiada: — To wielki grzech. Odprawisz za to post. — Nie mogę, rebe — odpowiada Abramowicz bo jestem bardzo chory. — W takim przypadku rzeczywiście nie możesz. Będziesz się modlił po kilka godzin dziennie. — Ależ rebe — broni się oskarżony muszę utrzymać rodzinę, skąd wezmę czas na modlitwy? — Rozumiem. Dasz zatem trochę pieniędzy na biednych. — Ależ rebe — mówi znowu Abramowicz. — Przy moich zarobkach ledwie udaje mi się nakarmić własne dzieci! To czego ty właściwie chcesz, łotrze? wykrzykuje rabin. Jej chcę. **********************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek64
Wszystkim babciom życzę od wnuków i wnuczek:-D Pięknych :-D http://www.sp76gda.strona.pl/dzien_babci_i_dziedka_1_pliki/image005.gif Klasa III C Scenariusz przedstawienia „Dzień Babci i Dziadka” - kwiaty dla każdej Babci, - laurka dla każdego Dziadka. Natalia W.: Dzień dobry państwu! Dzisiaj mamy 21 stycznia. Imieniny obchodzą Agnieszka i Jarosław, ale życzenia składamy nie tylko solenizantom. Dzisiaj mają też święto wszystkie Babcie, a jutro pamiętamy o dniu Dziadka. Mamy nadzieję, że żadne z wnucząt o tym nie zapomni. Z tej okazji, w imieniu naszej klasy, składamy wszystkim Babciom i Dziadkom w dniu ich Święta najgorętsze życzenia. Do życzeń dołączamy piosenkę pt. „U babci jest słodko”. Piosenka: „U babci jest słodko”. Życzenia nadała nawet telewizja. Dzień to szczególny, każdy mi przyzna. Wszystko gotowe, w dzbanku paruje herbatka, czekamy tylko na babcię i dziadka. Paweł G.: Po domu chodzi babcia W fartuchu, zielonych kapciach. Sprząta, kwiatki podlewa I nigdy się nie gniewa. Nawet, gdy stłucze się szklanka. Mówi: „A to niespodzianka! Stłukło się, bo było szklane. Przynieś szczotkę.” I już pozamiatane. Za to, że jesteś taka, kupię ci babciu, lizaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek64
Karolina K.: Mój dziadek wie prawie wszystko. Umie gwizdać jak kos, Ma duże okulary I długi siwy wąs. Potrafi z kawałka drewna Wystrugać lalkę i psa. Jak piękna książka dla dzieci -dziadek sto bajek zna. Gdy jestem już trochę śpiąca, A w domu cisza i mrok-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek64
U babci jest słodko, świat pachnie szarlotką, no proszę zjedz jeszcze ździebełko. I głowa do góry, odpędzę te chmury i niebo odkurzę miotełką. Nie ma jak babcia, jak babcię kocham, bez babci byłby kiepski los. Jak macie babcię, to się nie trapcie bo wam nie spadnie z głowy włos. U babci jest słodko, świat pachnie szarlotką, a może chcesz placka spróbować? Popijesz herbatą i słońce nad światem już świeci jak złoty samowar. 2. Wszystkie wnuki nawet duże, nawet takie po maturze, nawet takie z długa brodą aż po pas, niech do babci lecą z kwiatkiem i zaniosą na dokładkę tę piosenkę, którą śpiewa każdy z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek64
Piosenka: „Nowoczesna babcia”. 1. O babciach śpiewano już wiele piosenek, o babciach przemiłych staruszkach, bo babcie wciąż piekły szarlotki i keksy a każda z nich była jak wróżka. A nasza babcia nosi dżinsy i najchętniej tańczy rocka. Pływa i na wrotkach jeździ lepiej niż nie jeden chłopak. Nasza nowoczesna babcia aerobik z nami ćwiczy. Nasz babcia, nasz przyjaciel, można na nią zawsze liczyć. 2. O babciach pisano już wiele bajeczek, o babciach przemiłych staruszkach, w tych bajkach babunie wciąż plotły bajeczki o smokach i chatkach na nóżkach. A nasz babcia nosi trampki, umie grać na komputerze. Lubi śmiać się i żartować, jeździ z nami na rowerze. Nasza nowoczesna babcia aerobik z nami ćwiczy. Nasz babcia, nasz przyjaciel, można na nią zawsze liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek64
: „Dziadek i Babcia”. 1. Czy to możliwe, wierzyć się nie chce, że dziadek kiedyś też był oseskiem. Nosił pieluchę, zajadał kaszki, tak jak to robią wszystkie bobaski. Czy to możliwe, rzecz niesłychana babcię też nosił ktoś na barana. A nasza babcia, zupełnie mała czasem ze złości w kącie chlipała. Chociaż minęło już wiele lat, nasz dziadek wcale się nie starzeje, chce z nami zdobywać cały świat, zawsze się wesoło śmieje. Chociaż minęło już wiele lat, babcia jest fajna jak koleżanka, z wszystkimi zawsze za pan brat, mówi, że życie to niespodzianka. 2. Dziadek i babcia też byli dziećmi, czasami grzeczni, czasem niegrzeczni. W krótkich spodenkach dziadek grał w piłkę i kiedyś szybę zbił przez pomyłkę. A nasza babcia karmiła lale, i chętnie ssała najmniejszy palec. Babcią lub dziadkiem kiedyś będziemy, tacy jak oni właśnie być chcemy. Sadze,ze powinien się spodobać wszystkim babciom i dziadkom te cudowny teatrzyk dziecięcy... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann57
Witam , widze Jasiek64 ze masz talent niebywaly dzies nie szczedze pochwal chwaly nie kazdemu danie przecie usmiech niesc na tym swiecie ;) Mam nadzieje ze jestes dziadkiem i w takim razie wszystkiego naj ... coz od Babci bo nia jestem.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Jasiu to piękne!👄 naprawdę z wielka przyjemnością poczytałam te wszystkie wierszyki... Wspaniale!!! Ja tez upiekłam dziś ciasto dla wnuków , mam ich cala 5 tke i kocham naszycie... Dwoje do mnie dziś przyjdzie , a pozostała trójka mieszka w Anglii, na pewno zadzwonią na Skype, często mamy taki kontakt... na wakacie ich odwiedzę... ANN, pięknie piszesz, wiersz spodobał mi się bardzo, w moich oczach jesteś wielka...Witam ciebie w naszym gronie nasza nowa utalentowana koleżanko 👄 Wszystkich pozostałych oazowców cmokam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Ann, nie myślałam , ze jesteś babcia... Ho ho ho ! A to ci fajowa babcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann57
Sara56 dzieki , tak pisze sercem, wyobraznia i uczucuami tymi ktore przeminely lub wlasnie nadchodza..tak to juz ze mna jest ;) Postaram sie pokazac Wam od czasu do czasu moje "wiersze".. może odnajdziecie swoje mysli , moze to "cos"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Ja tez lody uwielbiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann57
dzieki za usmiech jestem babcia od 8 miesiecy .. mam cudownego wnuka. Ale duchem czuje sie na 20 latke i pewnie to w wierszach zobaczycie a w muzyce ooo napewno , kiedys zaprosze was na Mała Czarna z niespodzianka i mam nadzieje ze zasiadziemy wygodnie wsłuchani w wiersze i wspaniala muzyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Witam wszystkie Babcie i dziadków... Pozdrawiam i przytulam ciesze się , ze wpadają do nas co raz to nowe panie...Wiersz Ann, piękny , przyznaje masz dar👄 Jasiu Tobie tez dziękuję za piękne dziecięce wierszyki milo się je czyta... Ja jestem już nawet prababcia...Mam malutkiego 5 miesięcznego prawnusia... Kochane dzieciaczki . bez nich byłby smutny świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann57
KRAINA MGIEŁ Zanim skończy się nasz czas... Mamy tylko chwile...mamy tylko siebie zanim skończy się noc i dzień pokaże twarze... Zostaw uśmiech, który perłami spadać będzie zanim czas przekreśli znaczenie... Gdzie jest nasz dom w którym postawimy stół zanim na pół podzielimy życie... Postaw kartę życia , idź pod wiatr zanim zapytasz ile dni przed nami... Napisz słów kilka na pożółkłym papierze zanim nie odnajdziesz nas w swoich snach... Zostawie jeszcze jeden wiersz,znikne Wam na troche ale ... pojawie się znowu z Krainy mgieł... Miło było Was poznać i właśnie tę Oazę spokoju Pozdrawiam Ann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia Babci i dziadka... My tez już dziś dostaliśmy życzenia przez internet od wnuka Januszka... Bo moja córka nie ma jeszcze dzieci:( szkoda... Do nas nikt nie przyjdzie dzisiaj...:( wnuczek Janusza mieszka w Warszawie... Ja tez upiekłam dziś babkę ... I już rozkładam :-D http://www.spitzenstuebl.de/images/rose10.jpg http://republika.pl/blog_kx_1179651/2408474/tr/pom.jpg Zycze WBW SMACZNEGO👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann57, milo ciebie powitać w oazie, wiersze twoje podoba mi się bardzo ... Jak będziesz maila czas to wpadaj, potrzeba nam tu takich otwartych duszek...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsza ! zazdroszczę Ci maluśkiej prawnusi... A teledyski super bo to nasza młodość i zawsze będziemy ich słuchać z ogromnym sentymentem...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was lubię!!! Przyznać muszę , ze jesteś milą koleżanką i, ja również lubię ciebie bardzo...👄 Jasiu, serce ty moje❤️ Piękny ten teatrzyk wierszy poświęcony naszemu świętu:-D Milo się czyta jesteś wspaniały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarko👄 Złota👄 60 siatko 👄 jarzębinko👄 Nowa👄 I wszystkie , które do oazy wpadną👄👄👄👄👄👄... 👄👄👄👄👄👄.👄👄👄👄👄👄. życzę Wam miłego wieczorku , i dużo pociechy z Waszych wnucząt:) Sobiech Piotr *** Wiersz dla Babci *** Spójrz na swoje wnuki Spójrz na swoje dzieci Dzieci twoich dzieci Wspomnij i przypomnij O chwilach dziecięcych swych marzeń Spójrz na swoje wnuki Spójrz na swoje dzieci Dzieci twoich dzieci Spójrz i poczuj Twą miłość do dzieci Spójrz Babciu spójrz Powiadają dzieci (wnuki) Że nie zapomną nigdy O Babci Cóż dziadzia poradzi Cóż babcia doradzi Że Babcie i Dziadka Kochają wszystkie dzieci A najbardziej Cała wnuczków gromadka Cóż dzieci powiedzą Cóż by miłego dla Babci Babcia Babcia Dopóki dopóty o Tobie Mówić będziemy Będziesz żyć na wieki Na naszej ziemi Przysłał(a): Sobiech Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waterily
Pozdrawiam Wszystkie Babcie !👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×