Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Jasiek 64
dzika*róża*, piękny wiersz , dziękuje za kwiatki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Listeczku, ja jak dzieciak bardzo lubię lizaczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Wanilio; orzeszki tez lubię, szkoda tylko , ze mam trzecie zęby:-D{❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Złota, nasza założycielko jak milo , ze wpadasz ❤️ Nieśmiała, i ja muszę gnaty rozprostować❤️ Kawiarniana koleżanko!pozdrawiam cię kolega❤️ Jgor,stary kochać to nie grzech :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Xl, wiersz wiersz wzruszający❤️ Waterily❤️Fotki śliczne Nowa50,❤️Czas relaksu, relaksu, relaksu to czas Tlidy tlidy tlidy di Fajne to , takie melodyjne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
//////, pozdrawiam❤️... Musiałam tak wszystko osobno wysyłać bo mi zżerało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Małe serce człowieka, Dusza także niewielka, Całe ciało człowieka, To jak w morzu kropelka. I choć człowiek tak mały, By na szczęście natrafić, To tym małym serduszkiem Bardzo kochać potrafi. Ja tez pokochałem oazę i wszystkie oazowiczki👄 miłych i spokojnych snów...DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Anna, sorry zapomniałem o ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Wiosenko kochana , sorki 👄 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ I zostawię serduszka dla WBW i o których zapomniałem... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Dziewczyny , miałem dziś piękny dzień , synowa przyjechała po mnie zabrała mnie do restauracji na obiad,syn i wnuki już tam na mnie czekali, dostałem kwiaty, śliczny perfum i butelkę koniaku, właśnie go teraz próbuję ... Raz jeszcze dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasku, pozdrawiam jesteś bardzo miły...❤️ Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku i przyciskam do serca... Ja tez bardzo Was polubiłam i jak tylko czas na to pozwala do Oazy wpadam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne te wszystkie wiersze niektóre nawet wzruszające... Ann, piszesz wspaniale wiersze ciesze się na każdy twój wiersz bo wiem ile zostawiasz w nim serca... I już środek tygodnia, czy tylko mnie ten czas tak szybko Leci? dziś uśmiałam się do łez...Przeżyłam bardzo zabawna przygodę, ale niestety nie mogę o tym pisać ponieważ podejrzewam , ze ta osoba pisze u nas na topiku i myślę , ze ona o tym wie , ze i ja tu pisze... No cóż, życie płata nam rożne figle... Dodam tylko, ze to nie było nic złego, tylko porostu mile i podchwytliwe pytania... hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kochani idę już do loża:-D Wy pewnie już słodko spicie wiec do jutra miłych snów👄 Amory - Maria Pawlikowska- Jasnorzewska Naglą myśl i możliwość buchająca pieśnią, o której sen ostrzegał radosnym półgłosem... Zamiast ust, które jeszcze całować się nie śmią - papieros, zapalony drugim papierosem. Zetknięcie ramion w loży lub w głębi karety, koncentrujące życie w płonącym rękawie! Słodkie ognie bengalskie, rozkoszne rakiety, i oczy roześmiane w śmiertelnej zabawie. Shake-hand za długi nieco, a chcący trwać wiecznie, i odpychanie ludzi: nie mówcie! nie radźcie! i słowa, drżące, wdzięczne, niepotrzebne, śmieszne, Jak koronki i wstążki na przecudnym akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Ciemna już noc… Jesteśmy tak daleko od siebie… Tęskno mi bardzo do Ciebie… Bardziej już nie może… Pytam się Boga kiedy znów da mi ujrzeć Ciebie… Odpowiedzi nie dostaje… W miłości usycham… Przez cale me życie, wiesz ze to prawda… Żyję by Cię kochać… Na paluszkach w Twym śnię zakradam się do Ciebie… Szepce do ucha dwa piękne słowa… Ja naprawdę kocham Cię… Nic więcej dać Ci nie mogę… Daje Ci jeszcze pęczek pięknych snów… W nich jestem ja i Ty… Wiec spij słodko mój Książe… Ja zatopiona w nocnej ciszy, wraz z aniołkami, zadbamy o Twoi spokojny sen… Wiec dobranoc mój kochany…👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Milo tu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Piękne wiersze,bardzo tu wesoło! Czy i ja mogę tu wpadać? Dobranoc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Jeśli szczęście osobiste staje się jedynym celem życia, życie niebawem traci swój cel. Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy? To nie był dzień, to była noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Ty już mnie nie kochasz! - wzdycha dziewczyna jadąca z chłopakiem przez las na motorze. - Ależ kocham cię! Dlaczego tak uważasz? - Bo zawsze w tym zagajniku psuł ci się motor... Rozmawiają dwie koleżanki: - Czy udała ci się randka? - Nie! - Dlaczego? - Bo on ma mnie za co złapać, a ja jego nie! Matka krzyczy na córkę: - Zabraniam ci wracać tak późno do domu. Masz dopiero 17 lat. Ja w twoim wieku... - Wiem, wiem. - przerywa córka - Siedziałaś stale w domu... bo ja miałam pięć miesięcy... Sprzeczka miedzy siostrą a bratem który wrócił z wojska. Dochodzi do ostrej wymiany zdań. W końcu dochodzi do ostatnich argumentów. on: Ty się będziesz mnie słuchała, ja byłem podporucznikiem! ona: A ja byłam pod generałem...! - - Jeśli będziesz się dobrze sprawować - mówi ojciec do 17-letniej córki - to na urodziny kupię ci srebrna bransoletę! - Kiedy widzisz, ja wczoraj za złe sprawowanie dostałam złotą... W ciemnym przedziale kolejowym: - Co za bezczelność! Czyja to ręka?! - Psssst... Niechże pani tak nie krzyczy. Czy mam zabrać rękę? - Co się pan tak zaraz obraża? Nie wolno nawet zapytać czyja to ręka? W parku siedzi młoda para. - Czy była by pani bardzo oburzona gdybym panią pocałował? - Oczywiście ! Broniłabym się z całych sil! Tylko, że jestem bardzo słaba... Stoi na korytarzu szkoły podstawowej dziewczynka pierwszej klasy i pali papierosa. Podchodzi do nie wychowawczyni i mówi : - Aniu ! Ty palisz ?!? - Tak, - odpowiada rezolutna Anie - palę. - I może jeszcze pijesz ? - A tak, pewnie że pije. - A od kiedy to tak ?? - A od pierwszego stosunku ... Dwie dziewczyny stoją przed kinem. Jedna mówi: - Nie wpuszczą nas na ten film od 18 lat. - Nie szkodzi, i tak bym nie poszła - nie mam z kim zostawić dziecka. Dziewczyna skarży się koleżance: - Zostałam wczoraj strasznie oszukana. - Co się stało? - Chłopak zaprosił mnie wieczorem na szachy. - No i co ? - Graliśmy do rana. Małolata zwierza się matce, ze zaszła w ciążę. Matka dostała histerii słysząc to wyznanie i krzyczy na córkę. - Ależ mamo - tłumaczy się córka - wszystkiemu winna ta cholerna mgła - nawet na 16 centymetrów nie było nic widać! Na szlaku turystycznym w Puszczy świętokrzyskiej do podziwiającej piękno natury mlodej kobiety podchodzi jąkała i się pyta: - Cz-czy pa-pani się pu-puszcza... Dostał z całej siły po twarzy, ale niezrażony kończy: - pu-puszcza świętokrzyska po-podoba? List dziewczyek z kolonii: " Droga mamo! Bawimy się jak damy. ...A jak nie damy to się nie bawimy." Małgosia przychodzi do mamy: - Mamo, jak będę duża i znajdę sobie mężczyznę to jak wyjdę za mąż, to będzie tak jak Ty z Tatą? - Tak, córeczko. - A jak bym nie wyszła za mąż, to będę taka stara panna jak Ciocia Ola? - Tak, córeczko. - No to kurna, fajne perspektywy... Do apteki zgłasza się przygarbiona staruszka: - Poproszę 30 prezerwatyw! - A na co to pani, babciu? - pyta się farmaceutka. - Na ból głowy. - Kondomy na ból głowy pomagają?! - A tak. Jak zapakuje mojej wnuczce do tornistra 30 prezerwatyw, to potem chętnie biegnie do szkoły i przez cały miesiąc głowa jej nie boli. W aptece młody mężczyzna prosi głośno o piec prezerwatyw. - Niech pan tak głośno nie mówi - strofuje go farmaceutka - przecież za panem stoją same kobiety. Mężczyzna odwraca się i mówi: - O cześć Ela! Dawno się nie widzieliśmy!! A do farmaceutki: - Poproszę jeszcze jedną... Przychodzi chłopak do szkoły i mówi do swoich kolegów: - Byłem u dziewczyny... - I co, i co??? - Waliłem caaaaaałą noc!! - Łooo!!!!!! - ...i nikt nie otworzył :( - Basiu, która jest godzina? - pyta nauczyciel pod koniec lekcji. - Nie wiem, panie profesorze, stanął mi! - Stanął ci?!? To niemożliwe!!! Był konkurs na największą ladacznicę. Tłum ludzi na stadionie. Na centralnym miejscu, na środku murawy stoi stół. Wchodzi kelner z tacą, na której leży pomarańcza i kładzie ją na stole. Wchodzi Niemka, siada na pomarańczy, coś cmoknęło i.......... nie ma pomarańczy. Tłum bije brawo. Wchodzi kelner z taca, na której leży arbuz i kładzie ją na stole. Wchodzi Rosjanka, siada na arbuzie, coś cmoknęło i........... nie ma arbuza. Tłum szaleje na trybunach. Wchodzi kelner z taca, na której lezy fistaszek i kładzie ją na stole. Tłum gwiżdże, wrzeszczy, że nie takie rzeczy się tu działy, precz z zawodniczką, itp. Wchodzi Polka, siada na fistaszku, coś cmoknęło i........... nie ma stołu. - Mamusiu - mówi 14-letnia Basia - dzisiaj w szkole badał nas wszystkich pan doktor... - No i co? - Okazało się, ze tylko jedna z nas jest jeszcze dziewicą. - Oczywiście ty. - Nie, nasza pani profesor. WITAM WSZYSTKICH W OAZIE ; MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Magiczna podróż" W życiu...przechodzisz, przez labirynt dróg i nie wydeptanych ścieżek, By wszystkiego - samemu spróbować... Nikt ... nie da Ci gotowej recepty na prostą, jasną drogę. A życie... to magiczna podróż... tylko nikt... nam nie powiedział, dokąd i gdzie zmierzamy... i który mamy zająć przedział. Życie... jest jak bagaż za ciężki, za duży trudny do zniesienia który czasem.... gubimy w podróży Życie to poemat... nie zapisany z białymi kartkami, jak obraz nie namalowany, a każde zmiany... musisz zapisać - sam - . Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Targowisku – świata - Na żadnym... Targowisku świata... Nie kupisz – radości... Ani – prawdziwej miłości – nie znajdziesz... I radości...bezskutecznie szukasz... w pędzie do zabawy... i rozrywki. Próżno – jej – szukasz... w blasku sławy...i uciechach – tego świata – Bo...na tym targowisku... pychy i próżności... prawdziwej radości – nie znajdziesz... Tam – kupisz tylko... towar przeterminowany...bo próżność i pycha – samą siebie kocha...i nigdy nie będziesz miał – w sercu radości – gdy... drugiego człowieka, nie będziesz - szanował... Musisz szukać... Boga...i musisz chcieć – Go – usłyszeć, bo... Pan – do wszystkich przychodzi... bogatych i biednych... zagniewanych i skrzywdzonych... przez – życie poranionych... Bo tylko – On – zaprasza nas... Do – Prawdziwej Radości i Miłości – A gdy już... Znajdziesz się blisko Boga... Zobaczysz...ile radości... Będzie w tobie. Mariola Naprawdę pięknie pisze ta PANI MARIOLA... LUBIE JEJ POEZJE... ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Pozdrawiam Wszystkie koleżanki i chłopaków tez👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
... Ach, to nie było warte by sny tym karmić uparte by stawiać duszę na kartę ach to nie było warte. Ach, to nie było warte by nosić łzy nie otarte i by mieć serce wydarte to wcale nie było warte... Maria Pawlikowska J...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Dzieci i żaby Koło jeziora Z wieczora Chłopcy wkoło biegały I na żaby czuwały. Skoro która wypływała, Kamieniem w łeb dostawała. Jedna z nich, śmielszej natury, Wystawiwszy łeb do góry, Rzekła:"Chłopcy, przestańcie, bo się źle bawicie! Dla was to jest igraszką, nam idzie o życie" Ignacy Krasicki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×