Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość 5 6wiosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj wieczorem nie mogłam wejść do netu... Pewnie jakaś awaria była , czy coś, ze nie mogłam wejsc nie tylko do oazy, ale i do internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz od rana śpiewa mi piosenkę :-D Zakopane - Czarno-Czarni Piękna pani ukłon serdeczny dla na śle Piękna pani może już nie pamiętasz mnie Pomyśl, to rok już temu, Tyś niewiadomo czemu Pewnej nocy rzekłaś mi: Kocham Cię Czy pamiętasz tę noc w Zakopanem? Księżyc świecił srebrzyście jak stal Po kobiercu ze śniegu usłanym Nasze sanie gdzieś nas niosły w dal Cicha noc, śnieżna noc w Zakopanem Czy pamiętasz jak szybko mijał czas? Takie chwile są niezapomniane Taka noc bywa tylko raz! Najpierw pod prysznicem :-D Jak go pocałowałam to wydziera się po całym mieszkaniu... hahaha! jakiś taki wesoły ten mój chłopak:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na herbatkę cytrynowa, kawę czarna, albo z mlekiem i tosty z miodem , albo z dżemem...:-D Spadam,zaraz po śniadaniu jedziemy na zakupy bo w lodowce tylko pard:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
wiosenko kochana 👄 Jak wróciłaś to słonko wróciło do oazy:) Jesteś taka kochana , ze było tu nam wszystkim ciebie brak👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Staff Leopold Znów wiosna Dzień marcowy przepeiny uroku! Wiosna boskie zlewa na mnie czary Czterdziestego któregoś tam roku! O, cudowne wy, najsłodsze dary Mej jesiennej, tak wiosennej wiosny! Więc nie jestem stary! Więc nie stary! Bom otuchy pełen, bezżałosny, Choć mnie gnębił tak zimy cień szary! Myśl uderza w ton jasny, radosny! Cóż to? Nowe zamysły, zamiary W ożywionym krwi budzą się tętnic? Spod popielisk wstają świeżo żary? Boskie słońce! Nieznużcnic, skrzętnie Pól dymiących pijące opary! Ukochane gorąco, namiętnie! Już baziami wierzb śmieją się jary, Już z pokrywy śniegowej ni śladu! Szumią wiatru ciepłego pogwary! Cały jestem uszami wywiadu, Kiedy zaczną się świry i swary, Gdzie któremu jaskółek lec stadu. Czymże wszystkie dziś serca ofiary, Czymże straty, porażki i klęski, Czym stracone marzenia i mary? Tyś zwycięskie, więc i jam zwycięski, Słońce! Zniosłem sprawiedliwe kary Za dzień każdy mój, co był niemęski. Wiosno, wiosna, co szczęścia bezmiary Skupiasz w mego serca szczęśliwości, Ze świat cały wziąć mógłbym za bary! Daj mi brzemię nędz, mąk, doległości, Lecz z dzisiejszą, cudną pełnią wiary, Która wraca mi skarb mej młodości: Bo się cieszę! Więc nie jestem stary! niedługo marzec 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
👄🖐️ POZDRAWIAM WIOSENKĘ I WBW:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara 56
Dzien dobry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się bardzo ciesze z powrotu WIOSENKI... Wiosenko jesteś taka wesoła i nowoczesna i ten twój temperament, ze ja stawiam ciebie za przykład:-D Dla wszystkich kobiet... Dobrze , ze mama ciebie w oazie👄 Złota jesień , tez ma swój styl i bardzo lubię jej wpisy są talie na luzie... zresztą wszystkie jesteście :classic_cool: pozdrawiam Was gorąco i życzę miłego dnia ...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pozdrawiam was wszystkie i życzę miłego dnia... Pogoda znośna ,zimno, świeci słonce powietrze rześkie... Lubie taka konkretną pogodę:-D Przecież jeszcze cały miesiąc do WIOSENKI... Ja tez się bardzo ciesze , ze w oazie mamy nasza cudowna WIOSENKĘ i okrągły rok możemy się nią cieszyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Was kochane koleżanki i naszych kolegów wiernych oazowiczów...widzę nowe nicki ciesze się i również zapraszam do oazy i pozdrawiam serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Witaj listeczku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Was WBW również pozdrawiam i zmykam bo pracuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poezja Autor: wafelka Cisza jest we mnie rozciągnięta palcem na odległość skrzydeł W Tobie rozbrzmiewa lekko kładąc palec na policzek Rozgrzany do jasności czekający na początek Mały promyk zieleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was lubie
👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was lubie
🖐️[ usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listeczek.
Bye-bye !Sorry:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listeczek.
Net wariuje spadam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was lubie
Ja tez nie mogę wejsc ..Jak dojdzie to dodrze jak nie trudno:) Sonecka Wiktoria Przyjaciel Kiedy będziesz mnie potrzebował -Daj mi jakiś sygnał! Zawsze Ci pomogę... Będę z Tobą w najtrudniejszych chwilach Twego życia... Będę zawsze przy Tobie... Ale nie jak osobą, którą będziesz mógł kochać.. Teraz już tylko jak przyjaciel! -Taki od serca... Na Zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAEL...
Pozdrawiam milo wszystkie panie! I powiem wam , ze do tej oazy coś przyciąga... Poczytałem troszkę i widzę , ze tu całkiem przyjemnie i ta wiosenka tez mi się podoba ... Samotny mi o was opowiadał , mówił . ze to fajna zabawa... I widzę , ze naprawdę jest tu milo i ciekawie... Mesle , ze zostanę z wami.) Jestem emerytem od 2 lat mieszkam z córką zięciem i wnukami w małym domku jest mi dobrze z nimi i wesoło... Od 4 lat jestem wdowcem i sam bym pewnie dawno zdziadział przy dzieciach czuje się choć troszkę potrzebny i kochany... Komputer mam od bardzo dawna, ale nigdy nie przyszło mi do głowy pisać na którymś forum... To dzieło kolegi Wesołka... Pozdrawiam i życzę miłego dnia ... Idę z przyjacielem na spacer, pogoda wiosenna... On już z niecierpliwością poszczekuje przy drzwiach... Pa pa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo Rafaelu , ze się przedstawiłeś... Zapraszamy ciebie WBW do naszego grona , czuj się tu jak u siebie i baw się z nami. dobrze... Nasza oaza jest wspaniała dlatego , ze nie musisz przywdziewać czarnego fraczka.. Nie musisz odpowiadać na zbyt osobiste pytania, chyba ze chcesz sam coś napisać, zwierzyć się itp... To tylko twój wybór..:-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz jadę do miasta, popsuła mi się lokówka do włosów.. miłego jeszcze dnia i wieczorku życzę WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wino czerwone
Zapraszam na wino czerwone WBW mile Panie i panów:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×