Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość ALlISS..
Północ już a ja kończę sprzątanie ... Spijcie słodko👄 Jutro wpadnę👄 pogasiłam wszystko...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS...
********************* DOBRANOC*************************************** 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Pozdrawiam Was i serdecznie witam WBW! dziś wyjeżdżam do siostry... A wam życzę: Niech Zmartwychwstanie Pańskie, Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość... http://www.ekartenwelt.de/images/9963.gif?1205490288

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Marii!👄 http://www.ekartenwelt.de/images/6003.gif?1205469854 Wesołych Świąt. Wesołych Świąt. Zdrowia, szczęścia humoru dobrego, a, przy tym wszystkim stołu bogatego. Mokrego dyngusa, smacznego jajka. I niech, te święta będą jak bajka. Tego życzę Ci całym sercem... ANDRZEJ...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
DO ZOBACZENIA PO ŚWIĘTACH👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo mi powitać was wszystkich 👄 Jaja już pomalowałam:-D w łupinkach cebuli... upiekłam tez baranka... I tak pomału się krzątam ... Wieczorem pokroje sałatkę i mięsiwo będę piekła ... Jutro z koszyczkiem do świecenia i czekach będziemy na naszych gości:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianki Zajączka Na Wielkanoc do każdego domu, dzisiaj wcześnie rano- zając przyniósł smakołyki. Wiadomo- Wielkanoc! Ale pamiętajcie- czas spędzając mile. Jakie mamy teraz święto? Zastanów się chwilę i pomyślcie o tym. Nim zacznie się zabawa, że zmartwychwstał Jezus Chrystus! A to najważniejsza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisanki Stanisław Aleksandrzak Dzieci obsiadły stół i malują pisanki: pierwsza - ma kreski, druga - ma kółka złote, trzecia - drobne kwiaty, czwarta - dużo kropek, piąta - srebrne gwiazdki, szósta - znów zygzaki, siódma - barwne kwiaty jak astry lub maki, ósma - wąskie szlaczki z zieloniutkich listków, dziewiąta - największa - ma już prawie wszystko: i kropki, i zygzaki, i paseczków wiele, i czerwień, i złoto, i błękit, i zieleń, i piękne gwiazdy na jajku ktoś posiał, dumne były z niego Hania i Małgosia... http://www.samre.info/kartki/17w/wiel17/wielkanoc17.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" życzy...XL👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
WESOLYCH świąt życzę Wszystkim w Oazie[usta[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Panom i Panom 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS...
Wpadłam na chwilę pomachać łapką I ucałować Was wszystkich... Wyjeżdżam.... WBW, życzę WESOŁYCH ŚWIĄT I SMACZNEGO JAJKA 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Witam koleżanki i koledzy ! całuje raczki miłym paniom👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Jutro rano poprzyjeżdża po mnie syn , święta jak zwykle spędzę u dzieci...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten okres czasu jak najlepiej.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
DO USŁYSZENIA...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Czesc Jasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Pozdrawiam kolego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Ja jestem tez na święta zaproszony do córki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
I właśnie się szykuje , pakuje prezenty... Wpadłem tylko na chwilkę pożegnać oazę.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
I oczywiście jej bywalców WBW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Kiedy Wielka Noc nastanie życzę Wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niechaj wszystkie żale zagłuszy ŻYCZY WESOLOSKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was koledzy wirtualni i mile koleżanki topikowe ... całuje was wszystkich serdecznie👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 dziś czuje się weselej i zdrowiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, świąt wesołych, oraz zdrowych! Zyczy Wam z całego serca MIRKA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na otwarcie stronki stawiam herbatkę zielona... Zostawiam duży dzbanek i życzę miłego wieczorku👄 WBW ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×