Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Pozdrawiam WBW ! Pada i się na Zośki ochłodziło.. Siedzimy w domu dzieci domki malują , a ja chce was choć troszku poczytać:-D będę wpadała z doskoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolski !!! Ja cienie bardzo lubię I twoje piwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu! Sto lat sto lat niech żyje żyje nam jeszcze raz, jeszcze raz ,niech żyje ZOSIA nam👄 W każdej chwili, zawsze, wszędzie Niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy Wszystkim, o czym tylko marzysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenna kobieta
Jas i Zosia Chciało się Zosi jagódek, Kupić ich za co nie miała, Jaś ich miał pełny ogródek, Ale go prosić nie śmiała. Wnet sobie sposób znalazła, Z domu się rano wykradła, Cicho przez płotek przelazła, Wiśnie Jasiowi objadła. Poznał się Jasiek na szkodzie, Wróble to, mówił, zrobiły, Odtąd mi w moim ogrodzie, Nie będą ptaszki gościły. Na drążku, tak jak należy, Kapelusz pięknie ugładził, Zawiesił starej odzieży I stracha w sadzie posadził. Zośka się strachów nie bała, Płotek szczęśliwie przebyła, Z swojej się sztuki rozśmiała, I nową szkódkę zrobiła. Łatwo się Jasiek domyślił, Co to za ptaszek tak śmiały, Nowe sidełka wymyślił, I dobrze mu się udały. Na miejsce tyczki udanej, Cicho pod drzewem sam staje, W starej odzieży ubrany, Stracha owego udaje. Podług swojego zwyczaju, Zosia gałązkę nagina; "A tuś mi, mały hultaju!" Złapana biedna dziewczyna! Potem jak słuszność kazała, Karał złoczyńcę przy szkodzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenna kobieta
ZOSIU!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenna kobieta
pozdrawiam Wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam , bo już im się rysowanie znudziło:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach.
Pozdrawiam WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach.
Dla ZOSKI🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :) U mnie troszkę popadało , ale już świeci słonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
ZOSIENKO👄 Z okazji imienin Bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności, serdecznie życzy... ola 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ładnie popadało, aż się serce cieszy:) A warzywka i kwiaty aż ze szczęścia podskakiwały , gdy krople deszczu moczyły im główki... Sama obserwowałam to zjawisko... HI hi hI! Niedawno przyjechaliśmy bo dziś są imieniny ZOSIENKI z BABIŃCA:) :) Właśnie z nią rozmawiałam ... A jutro zaproszeni jesteśmy do niej na kawo- kolacje:-D .. .To znaczy będą dziewczyny z babińca z małżonkami, lub tak jak ja z przyjacielami:-D Jaś nie specjalnie ma ochotę tam pójść, bo właśnie z całej mojej paczki , lubi Zośkę najmniej...Nie wiem może się mylę , ale wyczuwam to troszkę... Przyznaje Zosia jest troszkę głośna, ale pyzatym to super babka... Dlatego troszkę stawiał opór, ale w końcu go przekonałam.:-D Wiec rano jadę na zakupy po prezent dla koleżanki i może znajdę bluzeczkę dla siebie w kolorze kremowym , bardzo by mi pasowała:) już się fajnie opaliłam... Naturalnie w granicach rozsądku:-D Wyśle bo mi jeszcze zeżre !?:-D A szkoda bo czas to pieniądz...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsza koleżanko ZOSIU👄 W dniu Twych imienin życzę Ci wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze, radosnych i pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości. Aby każdy nadchodzący dzień, był tym najwspanialszym dniem w życiu i aby zawsze otaczali Cię kochający ludzie.👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę kończyć bo Jaś, musi zasiąść na moim miejscu a ja przygotuje sobie ziołową kąpiel:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Wiosenko!!! JAKAŚ ty Romantyczna👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
PANI ZOSI PRZYNIOSŁAM KWIATKI:) 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 W dniu imienin dużo szczęścia, radości, uśmiechu; mnóstwo wiary, wytrwałości, siły; samych przyjemnych i spokojnych dni.🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Mam tylko papierosy i gumy miętowe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×