Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość ALIISS..
Królik, mrówka i kurczaczek, żabka, krówka i robaczek, misio, żuczek, słonik, żółw życzą Tobie miłych snów! DOBRANOC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennka
Miłej i spokojnej nocki Wam wszystkim życzę ...Dobranoc............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Pewnie się opalacie wszyscy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Ja tez zaraz idę się opalać do koleżanki. :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Baczyński Krzysztof Kamil W cieniu paproci To było dawniej niż pudełka od cygar i atlantyda o ludziach dalszych niż tajemnica, gdy na szerokich ławicach wieczór barczysty jak sztygar trzymał w zębach szczerbatą fajkę księżyca. Powoli chodziły zwierzęta niebieskie jak światło planet, poczęte w komórkach pleśni rozgrzanych jak gwiazdy, i pterodaktylus w kropli zachodu jak w bursztynie zastygł. Świat ciosany był z grubsza - potęgą znany. Łatwo chodziło się po szorstkich skrzypach. Pod paprociami tysiąclecia jak odpoczynek. Wśród energii gwiazd - każda jak niewypał - nosić na ramionach mądrość wielkiego milczenia i świat włochaty jak kokos, jak któryś tam dzień stworzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani ! nagotowałam obiadku a jeść nie ma komu:) Dzieci przyjadą za godzinę , może wtedy z nimi , bo tak samej nie chce mi się nakrywać do stołu.:-D zawsze w cieple dni mam mniejszy apetyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wybiorę się jeszcze do sklepu po lody :-D tak lecę jeszcze zdążę i do oazy tez przyniosę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
cześć! Widze ze pustki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
To ja tez spadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam placek majowy z rabarbarem i wodę mineralkę...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie zis dogodziłam tym plackiem:) zapewniam warto. dla mnie lepsze niż tort ... A niedługo będą w ogródku truskawkawy :-D Oj będziemy ciasta piec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko byłoby dobrze żeby deszczyk popadał taki ciepły majowy.... Oj ,rosło by wszystko jak na drożdżach:-D Pa pa miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka50
Milego dnia życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka50
Ciasto wspaniale w weekend upiekę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach.
Witam mile panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Ja już po pracy , wyluzowana i wyciszona już pilnuje 3 dzieci + wnuki:-D No ale nie narzekam , lubię przebywać z dziećmi ... Tylko nieraz troszkę przy głośno hałasują, ale wtedy zajmuje ich czymś innym na przykład malowaniem kredą po chodniku ogrodowym... Tylko wtedy uspaprają się i muszą lądować pod prysznicem:-D dzisiaj tak właśnie było.:-Dale tez śmiechu i radości jest przy tym co niemiara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fircyku ! ładna ta nasza polska przyroda... A piosenka mi łezkę z oka wycisnęła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze macie ogrody i więcej tam bywacie ja tez zresztą w wolnych chwilach zagospodarowuje córci przydomowy ogródeczek...A to wysiałam kwiatki na rabatkach a to troszkę na szczypiorek cebulki , koperku , pietruszki posiałam..Mężulek trawnikiem się zajmuje jest tu spora jabłoń , która w upały dostarcza nam cienia:)są tez 2 młode wisienki porzeczki i agrest no i oczywiście dużo krzaczków róż...Dzisiaj trzeba będzie podlać bo deszczu coś brak:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×