Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość WIOSENNA KOBIETA
Ja tez się popłakałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIOSENNA KOBIETA
Na pamiątkę Asnyk Adam Na pamiątkę, żem chwil kilka Żył w czarownych marzeń kole, Że z nich jedna, jedna chwilka - Zostawiła wspomnień pole, Na pamiątkę cóż zostanie? Na pamiątkę, żem przez ciernie Drogi życia przeszedł wiernie I bez skargi, jak przez róże, Że nie zgięły mego czoła Żadne wichry, żadne burze, Na pamiątkę cóż zostanie? Na pamiątkę natchnień rzewnych, Com piastował w swojej duszy, I tych kilku dźwięk6w śpiewnych, Co wiatr uniósł i przygłuszy, Na pamiątkę łez ukrytych, Ideałów niezdobytych. Na pamiątkę cóż zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIOSENNA KOBIETA
Miłość jak słońce Asnyk Adam Miłość jak słońce: ogrzewa świat cały I swoim blaskiem ożywia różanym, W głębiach przepaści, w rozpadlinach skały Dozwala kwiatom rozkwitnąć wionianym I wyprowadza z martwych głazów łona Coraz to nowe na przyszłość nasiona. Miłość jak słońce: barwy uroczemi Wszystko dokoła cudownie powleka; Żywe piękności wydobywa z ziemi, Z serca natury i z serca człowieka I szary, mglisty widnokrąg istnienia W przędzę z purpury i złota zamienia. Miłość jak słońce: wywołuje burze, Które grom niosą w ciemnościach spowity, I tęczę pieśni wiesza na łez chmurze, Gdy rozpłakana wzlatuje w błękity, I znów z obłoków wyziera pogodnie, Gdy burza we łzach zgasi swe pochodnie, Miłość jak słońce: choć zajdzie w pomroce, Jeszcze z blaskami srebrnego miesiąca Powraca smutne rozpromieniać noce I przez ciemność przedziera się drżąca, Pełna tęsknoty cichej i żałoby, By wieńczyć śpiące ruiny i groby. DOBRANOC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
Zycze wszystkim oazowiczom i oazowiczankom kolorowych snów👄 dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Kochani 👄 ja mam gości do poniedziałku będę maila mało czasu... Pozdrawiam❤️jestescie WBW:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Klaro👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Witam dziewczyny ! nie czytałam bo nie miałam czasu, zawsze piątek , sobota to nie wyrabiam z czasem :) Czy tylko ja taka niezdarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
A może jestem po prostu głupia z tym sprzątaniem? Jak raz po łebkach bym posprzątała to by tez nic się nie stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Czesc dawno mnie tu nie było ::: Pozdrawiam WbW 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Nowa Dobranoc!!! spieszę się bo wyjeżdżam do koleżanki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Szerokiej drogi Niezapominajko !!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Necik jak żółwik:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
O teraz poszło jak po maśle:-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Dobranoc ja tez się pożegnam słuchałam piosenek o mamie i tak mi się smutno zrobiło...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne te piosenki Jacka Lecha , a szczególnie te o matce... Tez łzy mi się cisnęły do oczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Nawzajem listeczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani tak to już 26 DZIEŃ MATKI tak to wielkie święto nie da nam zapobiec o nich... zresztą maj zawsze mi się kojarzy z tulipanami , bzem i Dniem matki... Pamiętajmy o nich i biegnijmy do nich z naręczem kwiatów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spicie już ? Bo już późno:) A ja jak zwykle komputer wolny, to skik do Was:) ha ha a !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze , ze nie próżnujecie tyle stronek na trzaskanych... Ho ho ho ! Jeszcze Oaza nie ma roku a tak dużo wpisów , ze się w głowie nie mieści:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholewka tyle się napisałam i mi zeżarło, aż się płakać chce😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to napisze w skrócie:) Wieczorem popadał deszcz i 2x zagrzmiało, ale wiatr rozpędził wszystko, a szkoda bo ziemia sucha... Jutro jesteśmy z mężem zaproszeni do małżeństwa z Polski , zapoznaliśmy się w Polskim kościele ... Bardzo fajni ludzie mieszkają dwie ulice daej od mojej córci... Potem my ich do siebie zaprosimy i zawsze jest jakiś kontakt, tym bardziej, ze oni są miej więcej w naszym wieku to znajdziemy wspólny temat napewno:) Dobranoc moje ślicznotki spijcie słodko[usta}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się trafiło !!! Postawie wam kruche rogaliki z marmoladą jagodową napiekłam dwie tace jutro parę zaniosę do nowych znajomych... A ,ze jest bardzo późno to zawinę tace folią jutro na śniadanie będzie jak znalazł:-D Jesteście WBW:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×