Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość 60 siatka
Super !!! każdy lubi witaminki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
czy wiesz może która z topi czanek to Zosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
nie jestem pewna . ale myślę , ze to starsza 65...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
W każdym bądź razie złóżmy Zośkom życzenia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Dobry pomysł. zaraz coś poszukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Kochana ZOSIU👄🌼 Imieniny - dzień radosny, Pełen kwiatów, zapach wiosny, Wszyscy złożyć chcą życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci I niech czas radośnie leci! Niech odejdą smutki, złości I powróci czas radości! Te życzenia, choć z daleka, Płyną jak wzburzona rzeka I choć skromnie ułożone, SĄ dla Ciebie przeznaczone! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
A teraz pozdrawiam Was WBW serdecznie i życzę miłego czwartku👄 Głowa do góry wesolski❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Jesteś kochana 60 - siatko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolowski!!! przestań się wygłupiać... Jesteś lubiany , powiem nawet bardzo w oazie ...Jabłuszkiem się poczęstuje, ale możesz stawiać i piwko... Mnie to absolutnie nie przeszkadza:-D Wiersz o konwaliach super 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Zosi👄🌼 Zosia samosia - autor wiersza: Julian Tuwim Jest taka Zosia, Nazwano ją Zosia-Samosia, Bo wszystko "Sama! Sama! Sama!" Ważna mi dama! Wszystko sama lepiej wie, wszystko sama robić chce, Dla niej szkoła, książka, mama nic nie znaczą - wszystko sama! Zjadła wszystkie rozumy, Więc co jej po rozumie? Uczyć się nie chce - bo po co, Gdy sama wszystko umie? A jak zapytać Zosi: - Ile jest dwa i dwa? - Osiem! - A kto był Kopernik? - Król! - A co nam Śląsk daje? - Sól! - A gdzie leży Kraków? - Nad Wartą! - A uczyć się warto? - Nie warto! Bo ja sama wszystko wiem i śniadanie sama zjem, I samochód sama zrobię I z wszystkim poradzę sobie! Kto by się tam uczył, pytał, Dowiadywał się i czytał, Kto by sobie głowę łamał, Kiedy mogę sama, sama! - Toś ty taka mądra dama? A kto głupi jest! - Ja sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSIU👄 Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, pogody ducha do następnych Imienin - za rok przedłużę swoje życzenia, wielu nowych przyjaciół, albo nie tak wielu, ale za to sprawdzonych oraz żebyś była zawsze uśmiechnięta i szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Zosi życzę wszystkiego najlepszego👄 Dzwoni śpiewa serce moje, Że dziś Imieniny Twoje Więc ja składam Ci życzenia Zdrowia szczęścia i powodzenia!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu👄 W dniu Twojego święta Jest ktoś kto o Tobie pamięta Pamięta o Tobie I śle Ci życzenia By spełniły się wszystkie Twoje marzenia Żyj w szczęściu i radości A uśmiech niech Ci życie uprości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka....
Bardzo dziękuje za przepisy na ciasto👄 Wiedziałam , ze można na was liczyć👄 Pozdrawiam was serdecznie WBW I życzę Zosi dużo zdrowia i szczęścia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochani...
Nie chciałam rozgłosu na topiku i nie ogłaszałam mojego imienia:-D Ale widzę , ze się i tak rozeszło tak Zośka mi dano na chrzcie... I już tak zostało...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Sorry! To ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Dziękuje wam bardzo za życzenia ... Jutro będę miała gości :) ( Sama rodzina) dziś właśnie przygotowuje żarełko, będzie grillowanie , ale sałatkę jarzynowa pokroje już dzisiaj , właśnie gotuje warzywa... A dziś o 16:00 przyjdą moje 4 sąsiadki , zawsze tak od lat chodzimy do siebie ... Dla was mam dużego torta i kawę rozpuszczalna oraz butelkę nalewki porzeczkowej... Wypijcie na moje zdrowie👄...YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Milego dniaWpadne jak mi się uda wieczorkiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
dzięki za poczęstunek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Ja dam Wam tylko po 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×