Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość ja was lubie
Granatku dziękuje za Hulewicza i za serca , kwiatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Ja tez bardzo lubię zabawy z dziećmi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Pozdrawiam Was wszystkich... Ja tez Janno, będę piekła majowego rabarbar owca z przepisu 60 siatki:-D Mam takiego smaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Do wieczorka 👄 zaraz pora na kolacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkich gorąco:) Teraz zrobiłam sobie odpoczynek i wpadłam do oazy poczytać:) Smaku sobie tez narobiłam na ten rabarbarowiec, ze ślinka mi leci:) Musze tez wziąć się za pieczenie , bo przyznaje . ze nie idzie mi to dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JADĄ ,JADĄ DZIECI DROGĄ Jadą, jadą dzieci drogą, siostrzyczka i brat, i nadziwić się nie mogą, jaki piękny świat. Tu się kryje biała chata, tu słomiany dach, przy niej wierzba rosochata, a w konopiach strach. Od łąk mokrych bocian leci, żabkę w dziobie ma. Bociuś, bociuś! krzyczą dzieci, a on Kla, kla, kla. Tam zagania owce siwe Brysio - kundel zły. Konik wstrząsa bujną grzywę i do stajni rży. Idą żeńcy, niosą kosy, fujareczka gra, a pastuszek mały, bosy chudą krówkę gna. Młyn na rzece huczy z dala białe ciągną mgły, a tam z kuˇni od kowala lecą złote skry. W polu, w sadzie brzmi piosenka śród porannych ros, siwy dziad pod krzyżem klęka pacierz mówi w głos. Jadą wioską, jadą drogą siostrzyczka i brat i nadziwić się nie mogą, jaki piękny świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Pozdrawiam WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Widze , ze topik kwitnie :) tak trzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
🖐️ co nowego w oazie? Bo u mnie po staremu:) Jutro głośne imieniny ZOFIJA kwiaty rozwija:) mamy w pracy dwie Zośki będzie kawa i ciasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Właśnie miałam odwiedziny ... wpadła siostra z siostrzeńcem, przywieźli mi jajek , i śmietany ma się rozumieć z wioski:) Mam kochana siostrzyczkę .... A Jutro na śniadanie jajecznica ze szczypiorkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
życzę WBW miłego wieczorku👄 Staff Leopold Kraj szczęścia Czyli jest kędyś ta błękitna ziemia, Gdzie się kłos szczęścia bogato rozplemia, Gdzie z czół motyle wszelką troskę płoszą I gdzie się miłość przechadza z rozkoszą W oplocie ramion i z fałdów swej szaty Sieje na ścieżki wiecznie świeże kwiaty; Gdzie złotowłose, różowe poranki Budzą uśpionych jak usta kochanki, A wieczór sennych przytula do łona Jako jej miękkie, pieszczące ramiona? Czyli gdzie żywię snów marzone cudo? Lub też sen wszelki jest kłamstwem i złudą I nadaremne są wszystkie modlitwy, Lecące w niebo jak smętne rybitwy, Które ścigają chmur puste mamidła, Aby utrudzić na śmierć białe skrzydła? - Jest w tajnej dali ta kraina złota. Wszakże cię woła do niej twa tęsknota. - Tęsknota woła w dal, gdzie znika zorza, Za widnokręgi, na nieznane morza. I-iecz niepojęty głos jej niemej mowy: Jak na dalekie te płynąć ostrowy, Przez jakie fale i jakich wód szlaki, Jakimi w drodze kierować się znaki? I kędy najpierw zwrócić błędne kroki, Do jakiej modrej, wychodźczej zatoki, Co odsłoniwszy się wędrowcom nagle Odkrywczym wiatrem nadmie nasze żagle I kędy fali tajemnicze szmery O drodze nasze powiadomią stery, Aby nagrodą szukania, błądzenia Nie była pewność nieodnalezienia? Tęsknota nęci, wabi, blada pani, Lecz z jakiej mamy wyruszyć przystani? - Jedyną przystań masz, pomiędzy wszemi: Dwie własne stopy oparte na ziemi. - Lecz cudny kraj ten wysoki, daleki. Jak sięgnąć z ziemi nad góry, za rzeki, Jak z ponadbrzeżnej skały niewzruszonej Wysłać ramiona poza nieboskłony, Jak się przybliżyć choć do tej ustroni, Aby zachwycić powiewu jej woni, Ażeby w słabym, przytłumionym echu Złowić choć oddźwięk jej słodkiego śmiechu, By choć spojrzeniem łaknącej źrenicy Błogosławionej jej dotknąć granicy? Westchnienie próżno dotrzeć się tam stara, Daremnie loty swoje zwraca wiara. Gdzie jest ta błoga, szczęśliwa kraina, Gdzie ból się kończy, a radość zaczyna? Gdzie jest ta ziemia i mleczna, i zbożna, By chociaż myślą odpocząć w niej można? - Jest ta dziedzina, ta szczęścia koleba, Wśród twych dwu ramion wzniesionych do nieba. -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Kochani jestem ... miałam awarie kompa , ale już wszystko ok! Tylko 200 stówy mnie to kosztowało.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
To znajomy koleżanki naprawiał to nie zdarł ze mnie skory:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
cześć lamma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Czesc ! kolego:-D co ty tu drzemiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Ha ha ha ! A co przeszkadza Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Alez skąd przeciwnie , dobrze mieć wartownika na straży.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
No tak; ja tu pilnuje porządku.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Lammo ; z jakich stron pochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
A cos ty taki ciekawy? wsadź nos do kawy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Cos wyszłam z wprawy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
To poczęstuj mnie kawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
A może jasne piwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Na kawę za późno, a od piwa to się głowa kiwa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×