Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość OL
Napijesz się ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Z przyjemnością OLU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
No to na zdrowie przyjacielu ...YY...I spadam co pracy na 14:00...pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Milego dnia koleżanko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani pozdrawiam was wszystkich i życzę miłego majowego dnia:-D Cieszmy się deszczykiem i patrzmy jak w ogrodach kolory pięknieją i ożywają... A było już sucho i naprawdę jak to mówiła moja babcia deszcz majowy skarb na plony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obiadek zrobiłam śledzie w śmietanie z dużą ilością szczypiorku i kartofelki pieczone w foli, mówię wam co za zapach palce lizać:-D Dzis upiekę rabarbarowca....Tak strasznie rodzince smakuje a , ze nie ma słońca to można w kuchni się popiec ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolski co z tobą , serce mi podpowiada , ze tam jesteś:-D Jak coś zawinnilam to przepraszam.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieram się za robotę wpadnę wieczorem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Sara ja się na nikogo nie gniewam... jak co to tylko do siebie mogę mieć pretensje , ze się nietaktownie do swojego wieku zachowywałem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Dla mnie jesteście Wszyscy bez wyjątku :classic_cool:i tak trzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Cos dla poprawy humorku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
- Dlaczego milicjant kazał sobie postawić piec na samym środku pokoju? - Żeby mieć centralne ogrzewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Pyta cieć do ciecia: - Która godzina? - Ciecia...ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Po skończonym badaniu lekarz z zafrasowaną miną pyta: - Niech pan powie szczerze. Często odczuwa pan gwałtowną chęć picia? - Ależ skąd, panie doktorze! Do takiego stanu nigdy nie dopuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Rozmawia dziadek z wnuczką: - Ja jak byłem w twoim wieku, to musiałem nosić ubrania po starszym rodzeństwie. Na to wnuczka: - Ja też muszę nosić ubrania po Gośce!!!! Na to dziadek: - No właśnie, ale ja też miałem same siostry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Małżeństwo wybrało się na zakupy do olbrzymiego domu towarowego. Po jakimś czasie mężczyzna gubi z oczu swoją małżonkę, rozgląda się lekko zaniepokojony i nagle spostrzega niezwykle atrakcyjną, młodą kobietę. Nie namyślając się długo, podchodzi do niej z zalotnym uśmiechem. - Przepraszam, czy nie zechciałaby pani przez chwilę ze mną porozmawiać? - O co chodzi? - Zgubiłem gdzieś swoją małżonkę, a ona natychmiast się zjawia, gdy zaczynam rozmawiać z atrakcyjną nieznajomą. Do usłyszenia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ha! kawały super:-D humorek mi powrócił , bo się na rodzinkę wkurzyłam i to mocno.:-D Wykorzystują mnie aż za dużo ...każdy zje , napije się talerzyk odstawi do kuchni i odpoczynek, bo po pracy a ja jak w kuchni , w domu , w ogrodzie cały czas się kręcę to nie praca , to zabawa tak być musi:( Juz kiedyś im przed świętami zrobiłam bure , ale widać to za mało , muszę im co miesiąc ponawiać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz im dobitnie powiedziałam w weekend ja zawsze odpoczywam oni mi usługują.:-D Zobaczymy jak długo to potrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet was nie przywitałam., tak się poirytowałam:( Wiec teraz naprawiam błąd.:-D Pozdrawiam WBW 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
halo,halo!OAZOWICZOWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Zofia Terne - Kiedy znów zakwitną białe bzy Wiosna, wiosna, wiosna, Wiosenny pierwszy wiew. Wiosna, wiosna, wiosna I ciepły wiatr wśród drzew I blade śnieżyczki wychylą na świat Do słońca, całunków i lśnień I w sercu tajemny rozchyli się kwiat I po tym najdejdzie ten dzień Kiedy znów zakwitną białe bzy, Z brylantowej rosy, z wonnej mgły, W parku pod platanem Pani siądzie z panem, Da mu słodkie usta rozkochane. Kiedy znów zakwitną białe bzy, Bzów aleją parki będą szły. Pojmą to najprościej, Że jest czas miłości, Bo zakwitły przecież białe bzy (x2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Chciałam tylko dodać , ze w lutym minęła 35 Rocznica śmierci autora „Kiedy znów zakwitną białe bzy” A dokładnie:) 11 lutego mija 35. rocznica śmierci Mariana Hemara – poety, jednego z najwybitniejszych polskich satyryków i twórców kabaretowych, autora szlagierów i subtelnego tłumacza poezji Horacego i sonetów Szekspira. Bardzo podoba mi się ta piosenka wiec nic dziwnego , ze chciałam wiedzieć kto był jej autorem...A i wam niektórym jego postać przybliżę...Wspaniały czlowiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Hemar był także autorem tekstów ponad dwóch tysięcy piosenek, m.in. takich szlagierów jak: „Kiedy znów zakwitną białe bzy”, „Czy pani Marta jest grzechu warta”, „Nikt, tylko ty”, „Jest jedna, jedyna”. Pisywał także sztuki teatralne, np. graną z powodzeniem „Firmę”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semerylka
Dobry wieczór !!! piękne te piosenki , pamiętam jak mama je śpiewała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semerylka
I mnie się udało otworzyć stronę:)509 już ....ho ho ho jak te strony szybko lecą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×