Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość PAMELKA 55
Witam WBW! Pozdrawiam tez wszystkich :) Nowa ciasto , jak malinka , może wrzucisz przepis to będziemy wypiekały takie smakołyki:)👄 Zostawiam serduszka dla wszystkich i jadę do lekarza mam wizytę kontrolna:) Milego dnia życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto pycha, proszę o przepis:-D idę do ogródka , mam pilna robotę , może zdążę przed deszczykiem , bo się tak zachmurzyło . dobrze by było gdyby popadało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
witam i ja proszę o przepis takie ciacho WOW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
jannko👄 Ja tez powieszę na szyi :-D to będzie nasz talizman.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Ja prasuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Dziewczyny muszę pilnie do urzędu.... Ja ten przepis wzięłam:) Ciasto rabarbarowo-kokosowe Prosty przepis na większą blachę. Przepis z grupy pl.rec.kuchnia od Anny, jednak trochę zmieniłam. Bardzo smaczne. Składniki na ciasto: * 500 g mąki * 250 g masła * 180 g cukru * 4 żółtka * 1 cukier waniliowy * 8 łyżek kwaśnej śmietany * 2 płaskie łyżeczki proszku do pieczenia Nadzienie rabarbarowe: * 1 kg rabarbaru * 3 łyżki brązowego cukru * 2 łyżki bułki tartej Nadzienie kokosowe: * 200 g kokosu * 4 białka * 150 g masła * 1,5 szklanki cukru Beza: * 4 białka * 6 łyżek cukru pudru Ciasto rabarbarowe Przygotowanie: Z wymienionych składników (na ciasto) wyrobić ciasto i schłodzić w lodówce. Następnie wyłożyć ciasto na dużą blaszkę, natłuszczoną i posypaną mąką, lub wylożoną papierem do pieczenia. Ciasto ponakłuwać widelcem, posypać tartą bułką. Umyty i pokrojony rabarbar wyłożyć na ciasto i posypać brązowym cukrem. Nadzienie kokosowe: białka ubić na sztywno, porcjami dodawać cukier, następnie rozpuszczone letnie masło. Na koniec wsypać kokos i lekko wymieszać. Wyłożyć na rabarbar. Beza: białka ubić na sztywno, potem dodać cukier puder. Ubijać aż piana będzie błyszcząca. Gotową pianę wyłożyć na nadzienie kokosowe. Piec około 40 - 50 minut, w piekarniku 160 C obieg powietrza, lub elektryczny góra - dół 180 C. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich👄 Ale ciacho ja tez upiekę na sobotę:-D Pozdrawiam wszystkich i przesyłam buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
🖐️ Ja nie wiem czy mam wchodzić na topik , bo wy uciekacie jak ja się pojawiam... Traktujecie mnie jak przygłupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
W nocy pomyślałem sobie, może się już nie będę wam naprzykrzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
WEsolowski!!! Przestań się wygłupiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
przeciez to tylko wirtualne życie , wszyscy ciebie tu lubimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Ale do Samotnego, Rafaela i innych panów się inaczej odzywacie , aja jestem traktowany jak niedobitek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
wydaje ci się:) jesteś przewrażliwiony i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Ja osobiście uważam ciebie za chłopa do tańca i różańca:-D Stateczny, wesoły i bardzo towarzyski facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Dziękuję jesteś mila 60 siatko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Juz piwa nie będę stawiał ... Postawie kosz jabłek I gatunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×