Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość hahahahahaha...
hahahahahahhh! jaki to super topik:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Pa! pa !jarzębinko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Co tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Ile mam czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Bo się wnerwię ahahahahahahaahahhhaahh ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mogę być...
?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Możesz być:-D jak najbardziej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam z doskoku :-Djak maż wyjdzie to ja już kic do Was:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz przeczytałam Jarzębinko, szerokiej drogi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
cześć wszystkim!!! Ja świętuje dzisiaj, nic nie robię nawet do netu mi się nie chce:(mam dziś lenia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
A piosenki granatku, śliczne👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Pozdrawiam❤️.. 10 przykazań człowieka szczęśliwego 1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje, aby odpoczywać. 2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego. 3. Odpoczywaj w dzień, abyś mógł spać w nocy. 4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu. 5. Praca jest męcząca więc należy jej unikać. 6. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, będziesz miał dwa dni wolnego. 7. Jeśli zrobienie czegoś sprawia Ci trudność, pozwól zrobić to innym. 8. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadzi(ł) do śmierci. 9. Kiedy ogarnia Cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż Ci przejdzie. 10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia. Lammo !!! 10 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
Witajcie wszystkie dziewczęta!:-D Naprawdę milutko u Was, jesteście takie pełne ciepła, serdeczne ja po prostu nie mogę się czasami oderwać od waszych wpisów... milo tu jak zawsze zresztą.... Jesteście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Pamiętacie pewnie ten piękny i pouczający wiersz....:) Przyjaciele Nie masz teraz prawdziwej przyjaźni na świecie; Ostatni znam jej przykład w oszmiańskim powiecie. Tam żył Mieszek, kum Leszka, i kum Mieszka Leszek. Z tych, co to: gdzie ty, tam ja, - co moje, to twoje. Mówiono o nich. że gdy znaleźli orzeszek, Ziarnko dzielili na dwoje; Słowem, tacy przyjaciele, Jakich i wtenczas liczono niewiele. Rzekłbyś; dwójduch w jednym ciele. O tej swojej przyjazni raz w cieniu dąbrowy Kiedy gadali, łącząc swojo czułe mowy Do kukań zozul i krakań gawronich, Alić ryknęło raptem coś koło nich. Leszek na dąb; nuż po pniu skakać jak dzięciołek. Mieszek tej sztuki nie umie, Tylko wyciąga z dołu ręce: "Kumie!" Kum już wylazł na wierzchołek. Ledwie Mieszkowi był czas zmrużyć oczy, Zbladnąć, paść na twarz: a już niedźwiedź kroczy. Trafia na ciało, maca: jak trup leży; Wącha: a z tego zapachu, Który mógł być skutkiem strachu. Wnosi, że to nieboszczyk i że już nieświeży. Więc mruknąwszy ze wzgardą odwraca się w knieję, Bo niedźwiedź Litwin miąs nieświeżych nie je. Dopieroż Mieszek odżył... "Było z tobą krucho! - Woła kum, - szczęście, Mieszku, że cię nie zadrapał! Ale co on tak długo tam nad tobą sapał. Jak gdyby coś miał powiadać na ucho?" "Powiedział mi - rzekł Mieszek - przysłowie niedźwiedzie: Że prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie". Adam Mickiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55+5
Lo, matko! Parodniowa nieobecność na topiku powoduje, ze nie jestem w stanie nadrobić lektury wszystkich stron, ależ się tu dzieje.... Nie mam czasu tu częściej wpadać, ale myślami i sercem jestem zawsze z Wami. Ostatnio jak wiecie troszkę dorabiam tu i tam baby związać koniec z końcem:) Jeszcze troszkę i wypocznę sobie... Bo będę miała w czerwcu 2 tygodnie urlopu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55+5
Zycze miłego wieczorku WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Dziękuję za życzenia jestescie WBW SUPER❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu! Widzisz jak te latka lecą :-D Ledwo przyszło się na świat :-D dziś podrosło, się co nieco ma się te 60.. siat lat:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×