Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość WESOLOWSKI
Czy wy pouciekali czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Net z literami tancuje az milo popatrzeć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
samotny 60 witaj !!! Wiesz , ze mnie z toba mylą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
I tak i nie .. Ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
No bo ty masz sswoja Marii a mnie wszyscy zapolglupka biora , tyle kobiet w oazie a zadna nie chce sie ze mna zaprzyjaźnić ? mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
To co mam zrobić by zdobyć ich przyjaźń.?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Pomyślę nad tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
No to cześć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane dziewczęta. wpadam Was przywitać WBW!!! Dziś rozsadzałam różne kwiatki i walczyłam z chwastami ... I jestem bardzo zadowolona z siebie, tak to pięknie wszystko wygląda... Ale powiem wam coś na ucho , ze roślinki trzeba porostu kochać, a one z czasem odpłacą się swoim pięknem :) Zawsze tak mówiła moja mamusia...I tak czule przemawiała do kwiatów stojących na parapecie okiennym... Widocznie to odziedziczyłam po mamie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
WITAJCIE MOJE DROGIE OAZOWICZKI !!! Jak ja za Wami się stęskniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
DLA PRZYJACIOL / Agata Budzyńska/ Kiedy was nie ma, to jakby nagle Zabrakło w moim źyciu muzyki Kiedy was nie ma, to czas mnie straszy Że przeminę źe będę chwilą Kiedy was nie ma, to jakby niebo Miało się rozstać na zawsze ze słońce Kiedy was nie ma, dosyć mam wszystkiego I pragnę stąd na zawsze odejść Moi przyjaciele, moim przyjaciele Moi przyjaciele, bądźcie zawsze ze mną Moi przyjaciele, moim przyjaciele Moi przyjaciele, z wami wiem źe wszystko mogę Że wystarczy tylko chcieć Jak mam wyśpiewać, jak mam dziękować? Jak wytłumaczyć, źe bez was mnie nie ma? Przytulam do was swoją miłość I wdzięczność moją w modlitwę zamieniam Milion aniołków narysuję I wszystkie razem postrącam z nieba Dom na górze wybuduję I zagram dla was kiedy trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
dwadzieścia cztery wylazły z moich kątów dwadzieścia cztery smutki do pierwszej lepszej knajpy poszły się napić wódki wróciły gdzieś nad ranem na nóżkach flanelowych z przytrzeszczem przyjęzycznym i strasznym bólem głowy od tamtej pory za nic gdy chciałam tę czeredę na chwilę wyprowadzić nie wyszedł ani jeden Autora nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie miłe Koleżanki i koledzy w te piątkowe popołudnie:-D Bardzo lubię siadać z kawką przy kompie, wtedy po prostu piję ją w miłym towarzystwie a nie w biegu i samotnie. Kto ma ochotę to serdecznie zapraszam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najpierw muszę pochwalić Sare za niebywałą pracowitość w ogrodzie i jej piękne roślinki ... Wyobrażam to sobie koleżanko , a rozmowy z kwiatami uważam za bardzo wdzięczne zajęcie:_D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Zbliża się DZIEŃ MAMY NIE ZAPOMNIJMY:) 🌼 Popatrz, Mamo, majowe bzy I wiosenna, słyszysz, piosenka! deszcz majowy ciepły jak łzy I wiosenny pąk, który pęka. Piękny, Mamo, ogród i sad, Piękne kwiaty w Twoim ogródku, Kocham Ciebie, Ty kochasz świat, To obroni wszystkich od smutków. Ty nam w serca nasypiesz gwiazd, A te gwiazdy są tak gorące. Jesteś skrzydłem z rodzinnych gwiazd, Jesteś życia naszego słońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam kochane moje babsztyle 👄 Dżentelmenów oczywiście tez... Milo tu u was o i niezapominajka już wróciła:) śmieszko! O mamach pamiętamy , ale nigdy nie zaszkodzi przypomnieć... Saro, ja tez walczyłam dziś z chwastami i z kwiatami tez rozmawiam, widzisz mamy coś wspólnego:-D Jutro będę miała babiniec i chlopiniec na ogrodzie:-D trwają ostatnie przygotowania:-D Jaś porozwieszał nawet kolorowe chorągiewki żeby było ładniej , myślę, ze pogoda tez będzie znośna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla was tez postawie kawę i biszkopta z truskawkami:-D bo nie będzie mnie aż do poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×