Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Och, i nowa już się pożegnała... Tak to prawda odpoczynek należy się każdemu... Szerokiej drogi koleżanko...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z synowa i jutro umówiłyśmy się w mieście , pomoże mi dobrać wieczorna sukienkę na 25 lecie mojej siostry.... Jestem jakaś śpiąca ... Wiec powiem Wam już DOBRANOC 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam :-D może pogaszę już światła!?... zostawię tylko ta malutka lampkę w holu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
I gdzie tak gnasz tumanie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Moze do nocnego po loda:-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Guzik ciebie powinno to trollu obchodzi:-D ha ha ha ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Gon sie!!!! hehe he ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Z wariatami nie rozmawiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pozdrawiam was wszystkich tym wszystkim , którzy wyjeżdżają życzę miłego wypoczynku i dużo, dużo słońca👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama udaje się na spoczynek bo rano muszę wstać:-D Dobranoc... Dobranoc bo już księżyc świeci..... la la la la .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle dziś miałyście tu truskawek , ze moich już nie postawie , jutro zmiksuje, albo upiekę biszkopta:-D Kochani jutro tez mam wizytę z stomatologa muszę koniecznie usunąć zęba i cala jestem w strachu ... I jak ja będę chodzić z taka luką w gębie.!?... :-D Bo wstawiać go będę jak się dziąsło zagoi... Jasiek już się śmieje ze mnie... To drań.!:-D zapomniał jak dolną protezę miał pękniętą i oddal do naprawy.:-D ha ha ha ! Ja nawet zrobiłam mu z znienacka fotkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Spadam spać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam i widzę ze już niektóre urlopowiczki wyjeżdżają... Odpoczywajcie nad morzem i grzejcie kości w słoneczku , tylko z umiarem... My w lipcu lecimy na urlop do Grecji na cały miesiąc... z koleżanką z babińca i jej małżonkiem... Mamy tam bardzo dobrych wspólnych znajomych i u nich będziemy wynajmować pokoje za dostępną cenę, oczywiście z wyżywieniem i nawet opierunkiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja chyba już dziś ostatnia wiec zgaszę ta lampek już w holu:-D Jak oszczędność to oszczędność:-D Porządek musi być:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
🖐️ WSTAWAĆ ŚPIOCHY ! Ja już trąbię pól godziny a wy spicie jak susły:-D KAWA STYGNIE I PLACEK Z TRUSKAWKAMI:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Staff Leopold Cztery pory roku Wiosna, Odlatująca mnie stopą skrzydlatą, Pocieszała, że szczęścia rozsnuje mi krosna Lato. Jesień Przemija niczym nic darząc pielgrzyma I szepce, że mi nie da radości uniesień Zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
autor nieznany - "Świat jest dużym człowiekiem(...)" J.A. Artze ŚWIAT JEST DUżYM CZłOWIEKIEM A CZłOWIEK MAłYM ŚWIATEM [J.A. ARTZE przeklad z fr. Kamil Marek Sobtxak] świat jest dużym człowiekiem a człowiek małym światem sercem świata jest słońce a słońcem człowieka serce słońce daje światu blask i ciepło a one są jak westchnienie i rumieniec, które człowiekowi daje serce. człowiek ma swój księżyc jasny, lecz zimny - w głowie; zaś palący ogień, lecz ciemny - w podbrzuszu. a oba razem stanowią jedność, jeden jest jak ciepło i blask słońca drugi jak życie i prawda z rozpalonego serca. tam na skrzyżowaniu dróg tam, gdzie spotykają się wszystkie czasy i zimny wiatr z północy i gorący wiatr z południa i wilgotny wiatr z zachodu i suchy wschodni wiatr tam właśnie Ty i ja zjednoczymy się w samym środku i zasiejemy drzewo miłości ty i ja, a dwa będą znaczyć jedność: nas dwoje będzie pniem i osią życia, nasze korzenie pogrążone w najgłębszych ciemnościach ziemi a nasze gałęzie dosięgną najjaśniejszych wysokości niebios a naszymi owocami będą słońce, księżyc i gwiazdy. i zobaczysz, jak ptaki, co pływają w delikatnych wodach przestworzy albo ryby co latają w gęstym powietrzu oceanów znajdą przy nas miejsce gdzie odpocząć założyć gniazdo i złożyć jaja i zobaczysz, że tak jak kwiaty nieba czekają zwykle na ciemną noc a gwiazdy łąk zwykle czekają na światłość dnia będą wtedy czekać razem na nasz wspólny śpiew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
miłego CZWARTKU ŻYCZĘ WBW👄 Idę pranie rozwiesić na podwórko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiała ja już nie śpię od 6 tej... Byłam już na zakupach zakupach... Kupiłam kuraka na rosół i 2 kg piersi z kurczaka :-D Wiec dziś będzie pyszny rosół...Bo to kurak śliczny rosołowy , parę groszy droższy, ale za to jaki rosół, palce lizać:-D Kupiłam tez nektarynki i 3 kilogramy bananów , bo chłopaki jak małpy ostatnio w tych bananach siedzą:-D Wczoraj miałam odpoczynek a dziś od rana taka werwa we mnie , ze góry bym przenosiła:):-D Wypije kawkę która tak pachnie w oazie zjem placka i wezmę się tez za pransko , gotowansko i praspwansko , dopóki mam chęć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was również słonecznie i życzę miłego dnia... Tylko się nie przepracowywać... " robota nie zając nie ucieknie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×