Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Ha ha ha MIAŁAM NA MYŚLI BANANKI I CO MI TO WYSZŁO JAKIM CUDEM:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIMO..
Jak tu dziś odświętnie ! Ciacho pyszne!!! Oooooooooooooo! są tez witaminki dla chłopczyka i dziewczynki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIMO..
Jesteście :classic_cool: DZIEWCZYNY👄wam się należy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIMO..
Czesc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
wiosenko! TRZYMAM KCIUKA:-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
Bo to jeden ząbek co ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
Ja życzę miłego dnia.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
Dla WIOSENKI56! Super piosenki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////
autor nieznany - Dla Przyjaciela Melodia bezpłciowa, mdła jak poranne śniadanie Przybiera znajomą postać Nawet się nie zorientujesz Jak wyświetli na pełnym ekranie Znajomy obraz Przyoblecze nienazwane gesty w słowa Zanurzy Cię bez uprzedzenia we wspomnieniach Odżyją zdania wypowiedziane Uruchomi wyobraźnię i odrodzi uczucia nigdy nie wykrzyczane Takie, o których z podniesioną głową powiedzieć nie potrafisz Ta melodia - wiesz przyjacielu To siła pozornie bezosobowa My wiemy jednak doskonale, że KTOŚ nam ja podstępem podsuwa Że domaga się jej wysłuchania i zrozumienia Chce nas połączyć w jedną falą radiową Przypomnieć wspólne wypady w przyszłość I zatopić w grzechach naszej historii W widma żądz, do których wracamy jednak z uśmiechem Choć sumienie cicho napomina Hańbą nazywa to, co ja nazywam miłością Zdradą to, co zabijało Twoją samotność, przyjacielu Wiemy przecież, że spotkanie w letni wieczór Było dawno zapisane Gdzieś w chowanych przed światem księgach Marzenie teraz jedno pozostaje Pragnę choć raz spojrzeć na Ciebie bez zażenowania I zjeść wspólne śniadanie Tłumiony głód zaspokajać już tylko z Tobą Z Moim Upadkiem i Zbawieniem zaklętym w jedno istnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJJJJJU
Fajno tU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJJJJJU
:-D.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ogród Luizy W czerwcu najpiękniej ogród zakwita Luizy Którego nieistnienie zabija jak topór Zawieszony na tęczy pod gwarancją wizji Rozżarza się w olśnienie purpurowych kopuł W czerwcu najpiękniej ogród zakwita Luizy Luiza której lekkość gracja i swoboda Metal z różą a krzemień z obłokiem kojarzy Biega bezbronna w ciemnych lewadach ogrodu Serca wyryte w korze mając na swej straży Luiza której lekkość gracja i swoboda Kawalkada dąbrowy czujność sarnich blasków Gamę śmiechu Luizy powtarza gdy ona Rozrzucająca włosów rozgwiazdę na piasku Poddaje nagie gardło śmiechem zwyciężona Kawalkada dąbrowy czujność sarnich blasków Łaskę Luizy może zdobyć tylko męstwo Pewność rzutu i nerwów szaleńcze napięcie Zwycięzco umazany gęstą krwią zwierzęcą Przynieś jej lwią paszczękę i serce łabędzie Łaskę Luizy może zdobyć tylko męstwo Prostotę tajemnicy ogrodu Luizy Labiryntów i altan puszcz i klombów kwietnych Ptaszarni i rykowisk gonów gazel chyżych Pojąć potrafi tylko prawy i szlachetny Prostotę tajemnicy ogrodu Luizy Którego nieistnienie zabija jak topór Realnością śmiertelnych poczekalni ziemi Przeklęty rojeniami dzieci i idiotów Wydrwiony mgieł nonsensem ginie w neurastenii Którego nieistnienie zabija jak topór ...to jest właśnie czerwiec pachnący świeżym latem i pełen marzeń ❤️ miłego wypoczynku dla Wszystkich urlopowiczów :-) ale Wam zazdroszcze ...ale do lipca coraz bliżej ... :-D .pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nowego u was ? U mnie już rosołkiem pachnie ! wiecie co wieczorem upiekę... Drożdżówkę z migdałami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie masz pojęcia Różyczko ,jaka mi ogromna radość sprawiłaś ta piosenka...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×