Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość OL
🖐️ 👄 POZDRAWIAM I WITAM WSZYSTKIE NOWE KOLEŻANKI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę , ze odpoczywacie , pracujecie , albo na plotkach u sąsiada :-D ha ha ha ... Ja właśnie teraz skończyłam wizytę sąsiedzką... W skrócie wam ja opowiem.... Rano zadzwonił do mnie sąsiad z prośbą, czy bym mogla godzinkę zaopiekować się jego malutkim pieskiem ...:):-D gdyż on musi pilne wyjść do urzędu ,a jego gosposia zachorowała... Naturalnie , ze nie odmówiłam i miałam radochę z tym maleńkim psiaczkiem:-D Gdy przyszedł odebrać pieska , w rewanżu przyniósł mi pyszne czekoladki... Głupio mi było bo ja to bezinteresownie , ale tak nalegał ,ze przyjęłam i zaprosiłam go na kawę, nigdy jeszcze tak długo z sobą e nie rozmawialiśmy , zawsze tylko dzień dobry, dobry wieczór, uważałam go zawsze za starego gbura, jednak pozory mylą, bo to naprawdę bardzo miły starszy człowiek... A jak zachwycająco opowiadał o swojej zmarłej zonie i synu... Moze kiedyś wam opowiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam cię OLU...👄 Ja tak na raty pisze bo gotuje:-D I będą tez dziś u mnie naleśniczki z truskawkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz lecę :) dalej coś robić , bo dużo czasu dziś zbałamuciłam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
CZEŚĆ!!! Dziękuję za zaproszenia , milo to z waszej strony , ze jesteście takie serdeczne dla wszystkich nowych koleżanek... Ja tez należę do ludzi otwartych i mówię to co myślę ... Dlatego ciesze się ogromnie , ze do was trafiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
Pozdrawiam wszystkie panie i życzę miłego dnia:) Nie mam czasu... Bo pracuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTA 55
Witam wszystkim od A do Z :) Jestem zabiegana i trochę spraw się nazbierało... Kochani jutro wyjeżdżam na dwa tygodnie na urlop do Hiszpanii i ciesze się bardzo.... nie pisałam Wam o tym , bo myślałam , ze nici będą z tego urlopu , ale się wszystko pookładało po mojej myśli...:) życzę Wam wszystkim słonecznych dni , a tym , którzy już na urlopach miłego wypoczynku... Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia po urlopie!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
🖐️👄Pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Witam WBW! DZIŚ 6 czerwca ... Siej na Świętego Norberta, będzie jęczmienia sterta. Norbert cztery niedziele po sobie ściele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
w czerwcu się okaże, co nam Bóg da w darze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Bo od czerwca dużo zależy, czy żniwa będą jak należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszyscy Nowi i Starsi Bywalcy :-) jak to miło ,że ciągle ktoś nowy tu zagląda i zostaje :-) ja wpadłam na chwilke przywitać sie i pożegnać ,jade w góry na cały weekend :-).bardzo się ciesze .trzymajcie się Wszyscy cieplutko ... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=446833 🌻 Hej w góry, w góry, w góry Popatrz tam wstaje blady świt Jeszcze tak nieporadnie chce ominąć szczyt. Hej, miły panie czekaj, wkrótce my też będziemy tam, Nie będziesz musiał schodzić z połoniny sam. Muzyka gór, moją miłością jest Upaja mnie zapach lasu, Potoków szum, leśnych ptaków śpiew Wspomnieniem są wspaniałych czasów. PAPA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Witajcie kochani co nowego? U mnie wszystko ok:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Różyczko 👄 Pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Różyczko 👄 Pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka56
Dziewczyny ja żyje:-D ha ha ha ! Ale co to za życie.:(BUuuuuuuuuuuu Przymusowe siedzenie w domu , przez taka małą okruszynkę:-D Wpadnę później👄 Wiecie Jasiek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! U mnie się właśnie rozpadało, ale przedpołudnie było piękne więc do południa siedziałam na tarasie z kawusią i czytałam książkę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej chwili nie zaskoczyłam , ze to o ząbek chodzi Wiosenko i pomyślałam , ze masz kotka , albo pieska:) hi hi hi ! Aha, kieckę sobie kopiłam i do niej nowe buciki , klipsy i korale ...Syn z synowa mówili , ze się o 10 lat odmłodziłam:-D Ale ja mam lusterko w domu i ono mi prawdę mówi:-D hi hi hi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mnie trak w głowie puka , pewnie spadło mi ciśnienie i będę się musiała koniczka napić... Zwykle tak mi spada na zmianę pogody... Zaraz zmierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialam , ja to zawsze wyczuwam:) mam 110/65 jak na mnie to za niskie, ja mam przeważnie 140/90 to wtedy się dobrze czuje... Stawiam po malutkim:-D YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY na zdrówko kochani:) Do usłyszenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Hallo !!! Jest tu kto? :-D Pewna kobieta, spowiadając się mówi do księdza: - Proszę księdza, siedem razy zdradziłam swego męża... - Oj, piekło, córko, piekło! - odpowiada ksiądz. - Nie piekło, ino swędziało... Ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Żona do swojego kochanka w łóżku: - Pamiętaj, jak wejdzie mój Mąż to udajemy, że się nie znamy.. //////////////////////////////////////////////////////////////// W czasie rozprawy rozwodowej sędzia zwraca się do męża: - A więc zawsze wieczorami, kiedy wracał pan do domu, zastawał pan w szafie ukrytego jakiegoś mężczyznę? - Tak jest. - I to było powodem nieporozumień? - Tak, bo nigdy nie miałem gdzie powiesić ubrania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...
Czesi ! jestem jak wiecie tu nowa i podoba mi się wasz styl prowadzenia topiku... Ja nie nie nawadze czarnego koloru , a wszędzie do kolorowych jakiś uraz maja ... Tu myślę , ze będę bezpieczna , nie przeczytałam wszystkich stron , ale 43 już zaliczyłam i tam wyraźnie ZŁOTA JESIEŃ zaznaczyła , ze to topik dla wszystkich... Mozna się wpisywać cala dobę i panuje tu jedność i swoboda wypowiedzi ... Podoba mi się to , ze nie ma tu zadawanych zbędnych , czy prywatnych pytań ... To mnie przeważnie na topikach denerwowało:) Byłam na jednym takim , to ledwo weszłam i jeszcze nie zdarzyłam rozejrzeć się to, już spadła na mnie lawina pytań i warunków... 1. czarna sukna obowiązkowa... 2, kiedy urodziny, imieniny, z jakiego miasta pochodzę ,podać e- maila , Numer GG, Skype... Tu zaznacz tam napisz... tu wyślij... Poczułam się jak w szkole ... Tu nikt mnie o nic nie zapytał tylko krótko , dano do zrozumienia , ze jestem mile widziana w oazie... I za to wam dziękuje kochani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...
A MOTTO TO ZAOWOCOWAŁO ;ZE TU JESTEM!!! JEST NAPRAWDĘ:classic_cool: " Śmiej się wśród ludzi Płacz tylko w ukryciu, bądź lekka w tańcu lecz nigdy w życiu." 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...
Zycze wszystkim miłego weekendu !!! jaszcze muszę pojechać do słępu po wodę mineralna... ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, nie było mnie troszkę , a tu tyle do czytania ... Nie mam czasu już nawet na oazę , tyle mam pracy w ogrodzie ... Odnawiamy cala altankę , zrobiliśmy nowe oczko i plot maż z synem postawił nowy ... Jeszcze będzie nowa pergola postawiona... Ale ogród to moje hobby i zawsze tak coś wymyślam i upiększam... Wpadnę za chwilkę , bo telefon dzwoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam . ale wypadło mi coś ważnego ,jak dam rade to jeszcze wpadnę👄 Pozdrawiam NOWE DZIEWCZYNY👄 I WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×