Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Go艣膰 ja was lubie
Janne!! kochana to ty musisz mie膰 cudownie w swoim ogrodzie... a偶 ci zazdroszcz臋...馃憚 Wiosenko , wygnaj Jasia od kompa i napisz jak samopoczucie tak bardzo lubi臋 Ciebie czyta膰...馃憚 Zapominaj ko fana 馃憚 Ulala!!! super z ciebie babka馃憚 Jagodzianko, twoje wpisy tez mi si臋 podobaj膮馃憚 Saro馃憚 Ol馃憚 Skocz ko! W Polsce pi臋knie, s艂onecznie , ciep艂o , zielono i kolorowo ...馃憚 Dzika r贸偶yczko馃憚mi艂ego wypoczynku w g贸rach...馃憚 Kiedy ja je odwiedz臋:( Sabinus 馃憚czy lepiej si臋 czujesz ?... Wesolowski !!!:-D Lubie Cie...馃憚 Dorotko!!!偶ycz臋 Ci super wypoczynku w s艂onecznej Hiszpanii...馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja was lubie
Pozosta艂ych i niewymienionych oazowicz贸w i oazowiczki 艣ciskam ca艂ym serduchem馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja was lubie
I WSZYSTKIM OD A DO Z 呕YCZ臉 MI艁EGO WEEKENDU:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 50+5
Witam WAS ! I przepraszam za nieobecno艣膰, ale z powodu pracy do Oazy ma艂o zagl膮dam, ale staram si臋 czyta膰 Was na bie偶膮co cho膰, moze tez nie zawszw przyznaje sie bez bicia:-D Pisa膰 jako艣 nie mam ostatnio weny !!! Ale lubi臋 tu cho膰 na momencik wpa艣膰 i pos艂ucha膰 piosenek czy poczyta膰 wierszy... Dowcipy tez s膮 w dech臋 a fotki r贸偶yczki cudowne馃憚 艣ciskam was mocno i 偶ycz臋 mi艂ego weekendu i du偶o u艣miechu na twarzy馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 50+5
Pozdrawiam Wszystkie NOWE SUPER BABKI馃憚 I JAK ZWYKLE WBW馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 50+5
Ja tez lubi臋 zapach pomara艅czy :) Dlatego jestem pomara艅czowa:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jestem! Sami widzicie, ze z czasem u mnie nie za weso艂o...:) Musia艂am jecha膰 do bratowej odebra膰 moje nowe firany i zas艂ony do sto艂owego pokoju , ju偶 mi poszy艂a , ona ma do tego z艂ote r臋ce... Jestem bardzo zadowolona... A musia艂am je dzi艣 odebra膰 , bo oni na tydzie艅 wje偶d偶aj膮 do Katowic do jej brata ... Na chrzciny... Jestem taka spocona , ze zaraz id臋 pod prysznic:-D teraz jak zwykle pierwszy synu艣 艂azienk臋 okupuje bo idzie na randk臋...:-D Zawsze mnie cwaniak wyprzedzi:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja tez pozdrawiam wszystkie nowe dziewczyny i ciesze si臋 , ze wam si臋 w oazie podoba:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasimo..
Ja tez lubi臋 pomara艅cze:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja ju偶 jak nowo narodzona ! Wypachni艂am si臋 i teraz mog臋 odpocz膮膰:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasimo..
:-D Pisze pani na maszynie, ABC przecinek. T臋dy przesz艂y konie, a t臋dy s艂onie. T臋dy p艂ynie rzeczka, za艣wieci艂y dwa s艂oneczka. Przesz艂a pani na szpileczkach Przesz艂a ma艂a szczypaweczka. Pada艂 drobny deszczyk A ciebie przeszed艂 dreszczyk.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hahahah
Zobaczcie jaki fajny przepis w necie znalaz艂am.:-D :-D Wypr贸bujcie DOSKONALY PRZEPIS -DLA PRZYPOMNIENIA: Sk艂adniki: - 1 kostka mas艂a, - 2 szklanki cukru, - 1 艂y偶eczka soli - 4 jajka - 1 szklanka suszonych owoc贸w, - 1 szklanka orzech贸w - sok cytrynowy - proszek do pieczenia - 3-4 szklanki dobrej whisky Spos贸b przygotowania: Przed rozpocz臋ciem mieszania sk艂adnik贸w sprawd藕 czy whisky jest dobrej jako艣ci. Dobra ... prawda?Przygotuj teraz du偶膮 misk臋, szklank臋 itp. przybory kuchenne. Sprawd藕 czy na pewno whisky jest taka jak trzeba ... by by膰 tego pewnym nalej jedna szklank臋 i wypij tak szybko, jak to tylko mo偶liwe. Powt贸rz operacj臋. Przy u偶yciu miksera elektrycznego ubij kostke mas艂a na puszyst膮 mas臋, dodaj 艂y偶eszke sukru i ubjaj dalej.W miedzyszasie zprawdz czy wisky jest na pewno taka jak czeba. Najlepiej sklaneczke. Otf贸rz druga butelkie jezli czeba. Wszus do mniski dwa jajki, obje szlanki z owosami i upijaj je mikserem. Spraws jakoz wiski zepy pootem gosie nie mufili sze jest trojnoca. Wszusdo miszki szyska sul jaka masz w domu czy so tam masz szysko jedno so, f sumje fsale nie nie ma snaszenia so fszusisz ! Fypij skok sytrynnmowy. Fymjeszaj fszysko z oszehami i sukrem fszystko jedno i frzudz monki ile tam masz fdomu, osmaruj piesyk masem i wyklej siasto na plache piesyka, usaw ko na 350 stofni, saaaamknij zwiszki. Spraws jakos fiski sostanej ot pieszenia siasta i is spas.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hahahah
Kurna Chata A mnie si臋 marzy kurna chata Zwyczajna izba zbita z prostych desek 呕eby odbi膰 od ca艂ego 艣wiata Od paragon贸w, paragraf贸w i wywieszek Zaszy膰 si臋 w k膮cie, w kupie li艣ci Tak 偶eby tylko czubek nosa by艂o wida膰 Nic nie zamiata膰, nic nie czy艣ci膰 Nie kombinowa膰 co si臋 jeszcze mo偶e przyda膰 Kie艂kuje tu i tam tymotka Na klepisku ro艣nie czterolistna koniczyna Nie my艣li si臋 o 艣cisku, o wycisku Nic si臋 o czternastej nie zaczyna Z wolna grubiej膮 ci paluszki I wolno rosn膮 k臋dzierzawej brody pukle Niszczej膮 zgrzebne ciuszki A tobie nie 偶al nadziewanych p膮czk贸w z lukrem A mnie si臋 marzy kurna chata I trzaskaj膮ce w kurnym piecu smolne pie艅ki I dochodz膮cy g艂os koleg贸w: p贸jd藕my wszyscy do stajenki Gdzie艣 tam prezydent zbieg艂 w szlafroku Gdzie艣 tam przyj臋li jako wska藕nik stop臋 zysku Pi臋膰 wizyt, sze艣膰 wyrok贸w Kto艣 przez pomy艂k臋 rekord 艣wiata pobi艂 w dysku A tu tymotka wprost z pod艂ogi Strzela w niebo i lwie paszcze rosn膮 dzikie I sercu drogiej nie masz tu za艂ogi Tutaj mo偶esz si臋 nie liczy膰 z nikim Budzi ci臋 le艣nych ptasz膮t duet Wi臋c si臋 przeci膮gasz, a stwierdziwszy ssanie w do艂ku Przyswajasz razow膮 bu艂臋 I zaraz l偶ej ci na tym ziemskim 艂ez pado艂ku Jan Kaczmarek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hahaha ! Czytali艣my ten przepis , znaczy ja mu czyta艂am i 艣miali艣my si臋 jak dzieci ,,,, A ja to si臋 nawet cala g臋b膮 za艣mia艂am ,,,, co Jaska do 艂ez rozbawi艂o i teraz 艣mieje si臋 ze mnie a偶 gdacze:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Co za dra艅 si臋 zrobi艂 z niego !!! tak mi dokucza ... Id臋 do wanny w zio艂ach pole偶e膰 i odpocz膮膰....:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mile panie
Bardzo lubi臋 wasz topik czyta膰:) Odpr臋偶am si臋 nerwowo:) Dzi臋kuje...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 LUkas...
:-D :-D :-D :-D :-D ;-) Przyja藕艅 mi臋dzy kobietami: Pewnego dnia kobieta nie wr贸ci艂a na noc do domu. Nast臋pnego dnia powiedzia艂a m臋偶owi, 偶e spa艂a u przyjaci贸艂ki. M膮偶 zadzwoni艂 do 10 jej najlepszych przyjaci贸艂ek .... 偶adna nie potwierdzi艂a.... Przyja藕艅 mi臋dzy m臋偶czyznami: Pewnego dnia m膮偶 nie wr贸ci艂 do domu na noc. Nast臋pnego dnia powiedzia艂 偶onie, 偶e spa艂 u kolegi. 呕ona zadzwoni艂a do 10 jego najlepszych przyjaci贸艂. 8 potwierdzi艂o, 偶e spa艂, a 2 - 偶e jeszcze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hahahah
P艂acze zgwa艂cona Maryna, podchodzi baca: - Czemu p艂aczesz Maryna? - Oj zgwa艂cili mnie zgwa艂cili! - A o pomoc wola艂a艣? - Oj wo艂a艂am wo艂a艂am! - I nikt nie przyszed艂? - Nikt nie przyszed艂! - A ku wsi wo艂a艂a艣? - Oj wo艂a艂am wo艂a艂am! - I nikt nie przyszed艂? - Nikt nie przyszed艂! - A ku halom wo艂a艂a艣? - Oj wo艂a艂am wo艂a艂am! - I nikt nie przyszed艂? - Nikt nie przyszed艂! - A ku wierchom wo艂a艂a艣? - Oj wo艂a艂am wo艂a艂am! - I nikt nie przyszed艂? - Nikt nie przyszed艂! - A ku lasowi wo艂a艂a艣? - Oj wo艂a艂am wo艂a艂am! - I nikt nie przyszed艂? - Nikt nie przyszed艂! - Nikt nie przyszed艂? - Nikt, nikt nie przyszed艂! - To i ja sobie u偶yje! To od kole偶anek... Dobre nie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaska..
Po ma艂偶e艅skiej k艂贸tni m膮偶 k艂ad膮c si臋 do 艂贸偶ka m贸wi do 偶ony: - Dobranoc matko o艣miorga wrzeszcz膮cych bachor贸w. Na to 偶ona nie pozostaj膮c d艂u偶na odpowiada: - Dobranoc ojcze jednego. KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaska..
Ma przy sobie gumy mi臋towe:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×