Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość FIRCYK W ZALOTACH..
Ale pościłem sem wiatraka i już mi lepiej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRCYK W ZALOTACH..
Zielona lipka Chciałabym nie wracać jeszcze z Piszu, nim się czerwienią spłoni las, zanim na straty nas odpiszą, radbym zobaczyć dawnych nas. Chciałbym też ujrzeć mgły na Praniu, kiedy jak płótno czysty świt, ładnego pana z ładną panią, ładnego czasu ładny mit. Zielona lipka, czerwony bór, niebo srebrzyste w palcie z chmur. Skąd ja to wiem, skąd ja to znam - Chyba z dzieciństwa, z młodości bram. Chciałbym w Karwicy stać pod pocztą do nieobecnej wrzucić list, potem do kota puścić oczko, który na płocie przysiadł dziś. Potem w jeziora toń zieloną rzucić dyskretnie jedną z łez, bo się pamięta, czyją żoną Ta nasza młodość dzisiaj jest! AGNIESZKA OSIECKA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRCYK W ZALOTACH..
AGNIESZKA OSIECKA... Jak kropla, która rzeźbi różę Takie dziś oczy mam niebieskie jakby po walcu lub po chmurze, taką mam w sercu kruchą łezkę jak kropla, która rzeźbi różę... Nie widać na mych smutnych włosach śladów twej dłoni niecierpliwej, nie słychać żalu w śpiewce kosa i dobry Pan Bóg się nie dziwi. Ach, nie mnie jednej, ach, nie mnie jednej to się zdarzyło - co się zdarzyło, ach, czemuż tylko w rozmowie sennej nie pamiętałam słowa: "Miłość"? Spoglądam w nieba abecadło, wstyd zostawiłam na posłaniu, czemuż nie przeszły mi przez gardło te proste słowa o kochaniu? Nie wprowadzajcie się z rzeczami między wieczorem a wieczorem, jeśli te słowa o kochaniu nie przyjdą na myśl w samą porę. Ach, nie mnie jednej, ach, nie mnie jednej to się zdarzyło - co się zdarzyło, ach, czemuż tylko w rozmowie sennej nie pamiętałam słowa: "Miłość"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRCYK W ZALOTACH..
KTO CHCE polizać loda? Mam truskoweg:-D pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani👄 Facet wraca z pracy do domu. Siada wygodnie w fotelu, bierze pilota, włącza telewizor i krzyczy do żony: - Kobieto, przynieś mi piwo, zanim się zacznie! Żona przynosi mu piwo, ale za kilka minut znowu słyszy to samo: - Szybko, przynieś mi piwo, zanim się zacznie! Kobieta jest zła, ale przynosi mu flaszkę. Mija dziesięć minut i facet znowu: - Kobieto, no rusz się i przynieś mi piwo, zanim się zacznie! Rozdrażniona małżonka: - Czy to wszystko, co masz mi do powiedzenia? Przychodzisz z pracy, nie mówisz ani słowa, tylko siadasz przed telewizorem i pijesz piwo! Czy to się kiedyś skończy?! Jesteś skończonym draniem, pijakiem i leniem! A mąż na to: - No i się zaczęło! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien facet wybierał się na ryby. Wstał raniutko, bardzo, bardzo wcześnie. Spakował sobie kanapki, wędki i przynęty. Cały ten szajs zapakował do samochodu i wyjeżdża z garażu. Nagle zerwał się ostry i zimny wiatr, zaczął padać deszcz ze śniegiem, ogólnie pogoda pod psem. Facet zawrócił z powrotem do garażu i przesłuchał prognozę pogody - "w regionie pogoda fatalna, zimno, wietrznie, opady deszczu ze śniegiem". W tej sytuacji facet spasował. Wypakował graty, rozebrał się i wskoczył do łóżka. Przytulił się do żony i szepcze jej do ucha: - Straszna pogoda na dworze... brr... Rozespana kobitka przysuwa się do niego i mruczy: - M hmm... a mój mąż idiota... jak zwykle na rybach... ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna babka spotyka dziewczynę, która jakiś czas temu pracowała u niej jako gosposia. - Ech, żałuję, że przestałam u pani pracować! - wzdycha dziewczyna. - A co, niezadowolona jest pani z nowego miejsca? - Oczywiście że tak. - Więcej obowiązków? - O wiele, u pani to był raj. - No, ale na pewno więcej pieniędzy? - A gdzie tam. - A jak z urlopem? - Nie ma żadnego urlopu. - To gdzie pani pracuje?! - Nigdzie, za mąż wyszłam ....... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahah
Fajne, SABINKO:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRCYK W ZALOTACH..
I ja coś mam:-D Do restauracji wchodzi kobieta ze swoim drugim mężem. W hallu natykają się na jej pierwszego męża. Były mówi do aktualnego (z przekąsem): - No i jak smakuje używany towar? Aktualny spokojnie odpowiada: - Pierwsze 5 cm rzeczywiście używane, ale reszta - nóweczka ha ha h a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Witajcie moje słoneczka.:) Pogoda dopisuje i humorek :-D Super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię lammo ludzi roześmianych, wesołych i optymistycznie nastawionych do życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko to jest normalne , ze i takim zdarzają się doły i dołeczki... Takie jest po prostu życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
ŚWIĘTA PRAWDA👄 WBW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Kochani! witam was i pozdrawiam... Ja czuje się dziś niezdrowo mam nos zasmarkany i bardzo kręcą mnie nogi ... Tak jakby na zmianę pogody ach , na stare lata i reumatyzm się przyczepia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Wam życzę miłego wieczorku, nasmaruje nogi bursztynowym spirytusem i do łóżka...:) Do jutra kochani...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Ty wypij spityt a korkiem asie nasmaruj kochana.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Milo witam wszystkich:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda...
Hej babeczki !!! Czytałam wiele topików i mam mieszane uczucia... Ale tutaj tworzycie cudowne klimaty... powodzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Siedzi se dwóch żuli, siorbią wódeczkę i jeden czyta na głos gazetę: - Tu piszą, że picie alkoholu skraca życie o połowę... Ile masz lat Stefan? - 30. - No widzisz, jakbyś nie pił miałbyś teraz 60! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam milusieńko i pozdrawiam ... Ja Was lubię , wracaj do zdrowa... mnie tez rwa nogi , pewnie przyjdzie deszcz.. .A już naprawdę potrzebny bo ziemia sucha jak piernik... Ja już się do swojego uzębienia przyzwyczaiłam i zapominam , ze zęba nie mam , Jasiek tez się do mnie już przyzwyczaił... Wszystko zdawałoby się , ze wróciło do normy a jednak jak w lustro spojrzę to wzdrygam się i zniechęcam do wyjścia z domu... Jeszcze dobry tydzień muszę się tak męczyć:) A potem mam nadzieje , ze będzie tylko lepiej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×