Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość FIrcyk w zalotach..
W jednym z pokoi akademika studenci wciąż wznoszą toast: - Za Janka, żeby zdał! W pewnym momencie do pokoju wchodzi Janek. Koledzy krzyczą: - I co Janek zdałeś??? - Zdałem, zdałem. Tylko jednej nie przyjęli bo miała szyjkę obitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Wchodzi student na egzamin do profesora. Otwiera walizkę, wyciąga trzy flaszki wódki, stawia na stole. Wyciąga indeks i mówi: - Proszę TRZY pokwitować. A profesor na to: - Dwie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Co powinien wiedzieć student? - Wszystko! - Co powienien wiedzieć asystent? - Prawie to wszystko, co student. - A adiunkt? - W jakiej książce jest to, co powienien wiedzieć student. - Docent? - Gdzie jest ta książka. - A co powienien wiedzieć profesor? - Gdzie jest docent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Na egzaminie zaliczeniowym na biologii zdają student i studentka. Pytanie: - Jaki narząd u człowieka może powiekszyć swoją średnicę dwukrotnie? Student: - Źrenica. Studentka: - Penis Profesor: - Panu gratuluję zdanego egzaminu, a pani wspaniałego chłopaka. SPADAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaszę kompa :-D i będę oglądać w skupieniu tak jak wszyscy... Pewnie już tu teraz nikt nie przyjdzie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Sabinko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Szkoda poszła sobie:) To i ja powiem dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Chciałam ja zapytać co z ta cukierniczka!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Ja tez trzymam kciuki za naszych.... Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
dzie Niebo Ewa Szelburg-Zarembina Idzie Niebo ciemną nocą, ma w fartuszku pełno gwiazd. Gwiazdy błyszczą i migocą, aż wyjrzały ptaszki z gniazd. Jak wyjrzały - zobaczyły i nie chciały dalej spać, kaprysiły, grymasiły, żeby im po jednej dać! - Gwiazdki nie są do zabawy, tożby Nocka była zła! Ej! Usłyszy kot kulawy! Cicho bądźcie!... A, a, a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
Ptaki wiosenne Ptaszek na sztachecie sąsiedniego ogrodu piłuje szklaną piłą piosenkę żałosną.- Przed chwilą grał na flecie z melodyjnego lodu, lecz słońce flet stopiło i w kroplach rozniosło. - Tam, znów inny, wyżej, uparcie jak chińczyk kiwający głową trzęsie dzwonkiem ze szkła.- Krokusy rosną chyże, w kolorowej słodyczy, jakby na ziemię płową cała tęcza zeszła. - Trawa wzrasta nagle jak ciągnięta ręką, pachną niewidne kwiaty, powietrzne balsamity, a kos w czarnem gardle toczy nutkę piękną, zaczerpniętą przed laty w studni Meluzyny. Pawlikowska-Jasnorzewska Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Ja wole ptaki niż mecze:-D Ale życzę dobrze naszym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
DOBRANOC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Zniechęciłam się patrzeć na mecz:( Milo witam wszystkich bywalców oazy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda piękny słońce świeciło i piekło ... Cały dziec spędziliśmy na dworze ... Troszkę się zaróżowiłam od słońca, ale nie dużo , bo boje się opalić na żółwia... Stara skora taka opalona to jak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne te wierszyki o ptakach:) ja je zawsze czytam potem dzieciom... Ja tez kocham ptaszki bo to śliczne stworzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie nowe koleżanki Jagodziankę i Grazke i wszystkie nowe nicki serdecznie w oazie witam....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na otwarcie stronki , stawiam wodę z lodem i sokiem truskawkowym :) I likier wisniowy YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×