Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość WESOLOWSKI
Na wiejskiej zabawie pijana mysz podchodzi do orkiestry, kładzie stówę na stół i mówi: - Panowie! Grajcie "Myszerej"! - A co to jest? - Płacę to wymagam! Grajcie! - No dobrze, ale jak to idzie? - Myszerej pancerniiii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Do Antka przyjechała ekipa telewizyjna, żeby zapytać go, jak doszedł do tak wysokiej wydajności mleka od krowy. - Ja tam nic nie wiem - mówi Antek - Krowami to się moja Jaguś zajmuje. - Zawołajcie ją gospodarzu, zrobimy z nią małe interwiew. - Jagna, chodź tu. - Czego? - Panowie z TV chcą ci zrobić interwju. - A co to takiego? - Nie wiem, ale lepiej się podmyj. ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamaa
Wesolski , hi hi hi ! .-D dobre naprawdę dobre:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaha...
ja tez się usmialam.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Chciałem was rozbawić i osiagnolem cel:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wyprasować swoje bluzeczki bo nie będę miała na jutro do pracy.. :-D ale mam lenia.... Nic mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
A masz pizdolet:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Listeczku, oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
OK!!! BIERZ SIĘ MAŁA DO ROBOTY:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACIEJ...
Dzien dobrywieczor...!!!! Jutro wyruszam w plener , zobaczyć jak świat w lesie wygląda...Kto ma ochotę na leśną wycieczkę?.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliiss...
Witam serdecznie i ciepło, a nawet upalnie.👄 Nic dzisiaj nie można robić, tylko oddać się spokojnemu lenistwu, lizać lody, pić mrożoną kawkę i poczytać książkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliiss...
Przyniosłam sobie kawę i będę Was trochę czytać, gdyż mam zaległości.... Teraz jest tak przyjemnie, że najchętniej siedziałabym na balkonie całą noc.... Taka byłam zdechła w dzień,a teraz mogłabym drzewa wyrywać.... Skąd u mnie ta werwa? W dzień nie zmrużyłam oka przecież!?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaha...
W wiejskiej chacie rozespany chłop mówi do żony: - Miećka, albo żeś się odkryła, albo żeś obory nie domkła.... ha ha ha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaha...
Dwóch podróżników brnie przez pustynię.Dawno skończyła im się woda;są wycieńczeni.W pewnej chwili jeden z nich powala drugiego na ziemię i krzyczy: -Powiedziałeś,że masz wodę w kolanie.Gadaj w którym!! ha ha ha ha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz poprasowałam swoje bluzeczki teraz maż swoje koszule prasuje:-D wyszkoliłam chłopa co?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już niedługo Opole ? 🌼 A U MNIE DZISIAJ NIE BYŁO ANI DESZCZU ANI BURZY.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na otwarcie stronki stawiam pierwsze czereśnie z ogrodu córci:) Zezwalam dzisiaj już ze dwa kilo.... Ale gdzie niegadzie zwierzątko siedzi :-D Uważajcie na to białe mięsko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×