Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Dobry wieczór!!! Rano synek przyjechał po mnie i po moją nieszczęsną cukiernice:) mówił , ze ją postara się jutro skleić... On tez zna wszystkie opowieści z nią związane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję , za współczucie i chęć wykazania pomocy... Jesteście doprawdy kochane👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Super :-D SABINKO👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
BOMBASTYSZ ---------------- FANTASTYSZ.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku:) Juz przyszli koledzy do mnie, razem będziemy oglądać mecz:-D Milego wieczorku i trzymać kciuki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !!! Oj będzie się dziś działo...!!! Wszyscy podekscytowani... Trzymam kciuki już od rana:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do ogrodu tam wszyscy na mnie czekają , wpadłam zajrzeć co u was... Dobrze , ze Sabinka się uspokoiła...Na pewno syn na to coś poradzi... Jasku ,nie za dużo piwka , bo głowa się będzie kiwać...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
WBW co to znaczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez....
buenas tardes.:-D Dobry wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez....
nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez....
W przyjaźni więcej się mieści, niż miłość w sobie zawiera. Bo przyjaźń wszystko oddaje, a miłość tylko zabiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez....
Lubie wiersze:) Miej mało pragnień, To cię uszczęśliwi. Miej mało przyjaciół, Niech będą prawdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez....
Nie bądź nigdy za poważna, Bo powaga jest nieważna, Lecz bądź zawsze uśmiechnięta, To cię każdy zapamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez....
Niejeden w świcie się radzi, Niejeden w świecie umiera, Lecz ten jest szczęśliwy, Kto ma przyjaciela. ... TO PRAWDA ; AlE DZIŚ O PRAWDZIWA PRZYJAŹŃ BARDZO TRUDNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez....
DOBRANOC OAZOWCY!!!.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
# 8 czerwca - Czasem i na Świętego Medarda wiosna jeszcze przytwarda. # Gdy deszcze w dzień Świętego Medarda padają, do dni czterdziestu częstokroć nie ustają. # Gdy Medard z deszczem przybywa, tak samo jest we żniwa. # Gdy się Medard rozpłacze, a Jaś (24.06) nie utuli, popłacze pewnie aż do Urszuli (21.10). # Jak na Medarda pada, czterdzieści dni pada. # Jak się na Medarda pogoda zepsuje, to potem dni czterdzieści niebo posikuje. # Jaki czas w Medarda majś, w taki żniw się trzymają. # Jaki Medard dzień obwieści, takich będzie dni czterdzieści. # Jakim Medard dniem zaświęci, takie będą sianożęci. # Kiedy Medard się rozwodni, będą deszcze sześc tygodni. # Medard cztery niedziele podobnych do siebie ściele. # Od Świętego Medarda czterdzieści dni szarga. # Święty Medard kropi, czterdzieści dni w deszczu chłopi. # Święty Medard w sobie mieści słot lub pogód dni czterdzieści. # Gdy na Świętego Norberta (06.06), Roberta i Medarda (08.06) deszcz leje, to lac będzie przez sześc tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
śliczne te wierszyki o przyjaźni... GRAZKO!!! WBW-------- WSZYSCY BEZ WYJĄTKU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Zaraz mecz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Ponieważ Pan Bóg interesuje się losem studentów, na początku semestru posłał Ducha Św. na Ziemię, aby ten zdał mu relację, jak to studenci się uczą. Duch Św. rzekł: - AWF nic nie robi. - Medycyna kuje. - Polibuda chleje. Po pewnym czasie, Pan Bóg znowu poprosił Duch Św. o sprawdzenie co dzieje się ze studentami. - AWF zaczyna się uczyć. - Medycyna kuje. - Polibuda chleje. Ostatnio znowu była wizyta Ducha Św. wiadomo - sesja. "I cóż porabiają nasi studenci?" - spytał Pan Bóg. - AWF się uczy. - Medycyna kuje. - Polibuda modli się. - I oni zdadzą! - rzekł Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×