Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Niesmiala
Ja już gotuje młodą kapustkę taką na krotko , do tego parę kartofelków i obiad ... Latem już wam pisałam , ze wszystko robie o świcie albo po chłodzie wieczorkiem:-D Pranie tez już jedno powiesiłam a drugie się kończy prac... Potem te upały mam odpoczynek i czas na książkę , lub spacer po parku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Radość O Poranku Jak dobrze wstać Skoro świt Jutrzenki blask Duszkiem pić Nim w górze tam Skowronek zacznie tryl Jak dobrze wcześnie wstać Dla tych chwil Gdy nie ma wad Wspaniały, piękny świat Jak dobrze wcześnie rano wstać Wiosną lat Otrząsa się Z rosy bez Chcę w taki dzień Znaleźć cię Obiecał mi Poranek szczęście dziś I szczęście dziś Musi przyjść Nie zmąci mej Radości żaden cień Wschodzące słońce Śmieje się Co za dzień Obiecuje nam ranek wszystko Co chcemy mieć Miłość ludziom Deszcze listkom Słowom sens Budzimy się do życia Naiwni tak Jak czasami porankiem bywa Piękny świat Nadzieja i jutrzenka siostry dwie Trzeba wiedzieć, że są Wierzyć w nie Dzisiaj Odnajdę Odnajdę siebie samą Dzisiaj Na pewno wyjdę za mąż Dzisiaj Dzisiaj Bo dzisiaj... ... łaj di di di baj baj Wstaje świt Taki piękny to czas Chce się żyć I chce się wstać Bo chce się żyć... ... łaj di di di baj baj Szkoda dnia To czego pragniesz Najgoręcej chcesz To tylko może W taki dzień Zdarzyć się Otrząsa się Z rosy bez Chcę w taki dzień Znaleźć cię Obiecał mi Poranek szczęście dziś I szczęście dziś Musi przyjść Nie zmąci mej Radości żaden cień Wschodzące słońce Śmieje się Co za dzień! Nareszcie znalazłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć koleżanko :-) Siadam chwilkę do kawy i tych pysznych rogalików:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez już się napracowałam w ogródku; zawsze to robie o chłodzie , bo potem niewyróbka jak zacznie przypiekać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Nie , tylko patrzyłam coś mi pralka tak gllosno wiruje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Tez pycha na takie upały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
taka z koperkiem , uwielbiam a jaki zapach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja ostatnio do krupniku dodałam kawałek słodkiej kapustki , wiesz jaki miała smak wspaniały... Tak sobie nieraz praktykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Musze tez spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
O, już pralka mi stanęła , idę rozwieszać pranie . pa pa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK ! nieśmiała, ja tez robie kierunek kuchnia , będę w doskoku wpadała:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
A ja kocham tak maj i już za nim tęsknię:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
OK ! Janko , die do garów:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
Witam wszystkie Panie na topiku!!!!! Przesyłam pozdrowienia i uściski👄 Ja tez mam cały dzień dziś wypleniony tylko dobrze , ze mam dobre wentylatory.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
dzięki, nieśmiała za kawę i rogalika:-D Smaczny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Witam was bardzo cieplutko i pozdrawiam serdecznie Dzisiaj rano miałam rozmowę z moim szefem i jestem usatysfakcjonowana...Dostałam dawno obiecana podwyżkę!!! HURA ! Stawiam dla wszystkich piwko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo tu od rana... Pozdrawiam Was WBW I zapraszam na lody właśnie ponakładałam na drugie śniadanie dzieciakom i liza a ja mam chwilkę dla siebie , ale muszę mieć wszystkich na oku:-D Bo się draniaki bija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na obiad mam dziś łazanki z truskawkami a dla małżonka mam kotlety mielone od wczoraj:-D Bo on ciepło , nie ciepło musi zjeść coś konkretnego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////
Witam - wstyd się przyznać,ale wstałam dopiero godzinę temu i zaraz do kompa , chyba to uzależnienie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×