Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Dajmy się zaskoczyć miłości Nie kupujmy marzeń jak mebli, nie bądźmy zanadto przebiegli, nie wstydźmy się własnej nagości, tylko dajmy, dajmy, dajmy się zaskoczyć miłości. Nie paktujmy z panem Bogiem, z panem diabłem, nie mówmy, że jest głupie, to co nagłe, zamknijmy stare życie na klucz, na dwa, wystarczy spuścić ze smyczy to słowo "ja", "ja", "ja"... Nie kupujmy nieba na kredyt, nie planujmy szczęścia ni biedy, nie grajmy w dwa życia jak w kości, tylko dajmy, dajmy, dajmy się zaskoczyć miłości. Niech przyjdzie zbyt nagle zdyszana, niech nie da dotrwać do rana, niech przyjdzie nie na czas, nie w porę, niech krzyknie: "Gore... gore, gore, gore..." Zamknijmy stare życie na klucz, na dwa, na trzy, wystarczy spuścić ze smyczy to słowo, jedno słowo: "my", "my", "my"... Niech przyjdzie znienacka zdyszana, niech nie da doczekać do rana, niech przyjdzie nie na czas, nie w porę, niech krzyknie: "Gore, gore, gore, gore!..." A.Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Witam WBW! Oglądam mecz , ale na razie to nie wygląda za wesoło !!! Jednak mam cicha nadzieje i mocno zaciskam kciuki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Jutro mam na rano do pracy wiec 👄i dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Granat !!!! dziekuje za przywitanie !!!!! Kurcze na razie 0 >1 na nasza niekoryzsc !!!!!! nie moge !!! po raz pierwszy ogladam mecz !!! nigdy mnie to nie interesowalo !!! a teraz kiedy jestem w Niemczech cala dusz pragne naszej wygranej !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROMY...
Hallo dziewczyny!!! Jestem po 50-ce i jeszcze młody chłopak, czy mogę się do was dołączyć? Lubie wiersze i ptaki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROMY...
cześć Grazko! nabiłaś mi guza:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROMY...
"Czerwiec" Czerwiec sady owocami okrasił najwcześniej, czerwienieją w środku czerwca słodziutkie czereśnie. Jeszcze swoich drzwi za nami nie zamknęła szkoła a już las się nieciepliwi, do siebie nas woła. Czekaj lesie, wytrzymaj jeszcze czerwiec w mig przeleci i po twoim mchu zielonym będą biegać dzieci! Jeszcze tydzień, jeszcze drugi - skończy się nauka i w zielonych wrotach lata kukułka zakuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROMY...
Drzewa - to chmur zgęszczenia, pod nimi dzwoni ziemia, nad nimi rwą wezbrane planety z brązu lane. Lasy - smutku zielone serca w szmer przemienione, pod nimi piły lament białymi jęczy kłami. Drzewa bawoły złote dymiły rudym potem, z pomrukiem ciała kładły ku ziemi, aż upadły. Drwale w śmiechu sypali zęby jak sznur korali. To piłą - ciszy przytną, to śmiechu białą brzytwą. Liście jak oczy wydrą lśniące zieloną krzywdą, to korę ciemną z ciała, aż tryśnie krew dojrzała. A nocą w sen zagięci - - w warczący wir pamięci zobaczą drwale w lęku, przykuci nocy ręką, idące na nich prosto topory sosen ostre. Krzysztof Kamil Baczyński DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Szlak by to :( buuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutno...
To już koniec... Szkoda tak się wkurwiłam , ze ryczeć się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutno...
żeby choć jednego strzelili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutno...
A tak teraz liczyłam, ale MM mówi , ze jeszcze nigdy Polska reprezentacja nie wygrała z Niemcami.. Szkoda bo chleb jędzą wszyscy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
O Boze !!!!! 2 do 1 ten mecz jest jak moje zycie !!!! tak bardzo sie staram i g ..... wychodzi !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Mnie tez Grazko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Spadam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
a oni mowia gute spill nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mecz nie był taki zły , szkoda bo mogli choć jednego strzelić, troszkę mi smutno:( dobranoc👄 trudno \" piłka jest okrągła a bramki są dwie \"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka..
Dobry wieczór! Nie smućcie się kochani , bo jak z innej strony na to popatrzeć to i tak Polak został bohaterem tego meczu...:) Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka..
Dobranoc SARO👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
No i choć troszkę uspokoiłaś mnie cytrynko.... Kobiety na wszystko znajda wytłumaczenie... MILEJ NOCKI WBW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Kaska nie wszystko stracone !!!!!! moze kiedys ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×