Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Pozdrawiam kochani wszystkich... Czuje się znacznie lepiej :) Bozenko, uwielbiam wspominać i często wspomnieniami zanudzam mojego Januszka ..Chociaż twierdzi , ze lubi słuchać:) I szczerze przyznam, ze lubię wspomnienia, ale nie rozpamiętuję się w nich...:) Bo wiem,ze to tylko etapy mojego życia i już minęły bezpowrotnie... DOBRANOC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Dobranoc! Ja tez lubię wspominać , choć te moje wspomnienia nie są tak całkiem szczęśliwe...I nieraz spłynie mi po policzku niejedna łezka...:( .Dobrze , ze to już tylko przeszłość!... Słodko spijcie drogie koleżanki...👄 Jak dobrze , ze mam was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Pogaszę już światła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥♥¸.•*´¨`*•.¸♥ Na dobranoc kilka słów... Życzę Tobie słodkich snów, by aniołki się przyśniły i ode mnie pozdrowiły. Księżyc świeci dzisiaj jasno, niech Ci on pomoże zasnąć! _____ ,x.*`,x.*`,x. __,x.*`,x.*`,x. _,x.*`,x.*`,x. x.*`,x.*`,x. x.*`,x.*`,x. SŁODZIUTKICH _,x.*`,x.*`,x. SNÓW ŻYCZĘ!! __,x.*`,x.*`,x. _____ ,x.*`,x.*`,x (_¸.*(_¸.*'´—`'*.¸.*'´—`'*.¸_)'*¸_) --(_¸.*'´(_¸.*'´`''´—`'*.¸_)`'*.¸_) ----'(_¸.*'´(_¸.**.¸_)`'*.¸_) ----------`(_¸.*'´`'*.¸_) (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) `•.¸(*)DOBRANOC (*) (¸.•*(¸.•*´¨¨¨¨`*•.¸)*•.¸) (**(**(*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ \"..co za ranek- jak gdyby ofiarowany w podarku dzieciom na plaży. Co za rozkosz! Jaka cudowna kąpiel! Jak rześkie, jak ciche (...) było powietrze wczesnym rankiem; jak pluśnięcie fali, jak pocałunek fali; chłodne i ostre, a jednak dziwnie uroczyste. Spoglądała na kwiaty, na drzewa parujące mgłą, na wrony,które szybowałay w górę, opadały; stała wpatrzona w ogród. (...) tam w górze było wszystko to, co kochała : życie. Ta chwila w czerwcu\" ... ❤️ /\'Pani Dalloway\" Virginia Woolf/ 🌻 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=446713 🌻 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=446414 :-) miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Witajcie ! Co za piękne pożegnania na dobranoc Grazko👄 Co za cudowne powitania RÓŻYCZKO👄 Wspaniale z was dziewczyny... Ja tak nie potrafię , ale kocham was , oazę i ciesze się bardzo , ze mogę tu wpadać...❤️ dla WBW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli to ..... haha
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
proszę jaśniej nie rozumiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Samotna Victoria Anioł Widziała Go w pooranej zmarszczkami, bezzębnej twarzy żebraka i w bladej twarzyczce dziecka proszącego o litr mleka na parkingu przed hipermarketem Ona była Aniołem I choć na świecie było tyle zła Ona wiedziała, że pomoc trzeba szerzyć od wewnątrz I choć tyle ofiar niepochamowanych ruchów Ona była w hipermarkecie - kupowała mleko "Nie pomagajcie tym którym wszyscy pomagają Pomagajcie tym, którzy jej nie mają." Pomoc... Ona była Aniołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Milego dnia WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ptaszyny ranne👄 Kawka z rana jak ..........................! Juz pachnie>:-D WAFELKI O SMAKU KAWOWYM TEZ JUŻ POSTAWIŁAM:-D:) CZĘSTOWAĆ SIĘ PROSZĘ.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o wspomnienia to tez będą:-D Jak znajdę troszkę czasu na to, teraz rozumiecie , dom , ogród, obowiązki... Ale i na to znajdzie się czas w deszczowe dni, lub jesienne sloty... Wypogadza się wiec ogarnę wszystko w domku i pójdę po ogrodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek64
Witam wszystkie panie i całuję raczki...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasek64
A dziękuję , dziękuję zaraz sie obsłużę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasek64
OK! Janko mam tu wszystko i dam sobie rady👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasek64
Znalazłem tekst pięknej piosenki... TO TAK NA UWADZE JEŚLI CHODZI O WSPOMNIENIA:) NIEBIESKA CHUSTECZKA - MAŁA NIEBIESKA CHUSTECZKA- TA,KTÓRĄ NOSZĘ OD LAT, MOJA NIEBIESKA MAŁA CHUSTECZKA, MGŁĄ PRZESŁONIŁA MI ŚWIAT... REF: CZY TU - CZY TAM, STALE PRZY SOBIE JĄ MAM, BO TĘ NIEBIESKĄ MAŁĄ CHUSTECZKĘ, TYŚ OFIAROWAŁ MI SAM. MAŁA NIEBIESKA CHUSTECZKA, MOKRA JUŻ BYŁA OD ŁEZ. KIEDYM NA WOJNĘ Z TWEGO MIASTECZKA, ODJEŻDŻAŁ NA ŚWIATA KRES... REF: CZY TU - CZY TAM, STALE PRZY SOBIE JĄ MAM, BO TĘ NIEBIESKĄ MAŁĄ CHUSTECZKĘ, TYŚ OFIAROWAŁ MI SAM. NIE TRZEBA WRACAĆ DO WSPOMNIEŃ - BÓL SERCA UKOI CZAS. NASZEJ GORĄCEJ MIŁOŚCI PŁOMIEŃ, DAWNO NA ZAWSZE JUŻ ZGASŁ. REF: CZY TU - CZY TAM, PO ŚWIECIE BŁĄKASZ SIĘ SAM, ONA PO TOBIE MAŁĄ CHUSTECZKĘ - JEDNĄ PAMIĄTKĘ DZIŚ MA. Bez komentarza proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasek64
Ja rowniez WBW miłego wtorku życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
Pozdrawiam serdecznie 👄 Piekę właśnie ciasto drożdżowe z migdałami... łatwe , szybkie i tanie:-D Przepis... 500 g maki 60 g cukru. 1 jajo szczypta soli 80 g masła, 50 g drożdży ************** Na polewę... 125 g masła 250 g cukru 1 żółtko 1 białko szczypta soli 100 g migdałowych płatków... +++++++++++++++++++++++++++++++ za chwilkę napisze jak wykonać to ciasto:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
zarobić ciasto drożdżowe z podanych produktów... tak samo jak na drożdżówkę... Zostawić ciasto na 20 minut do wyrośnięcia.. Miedzy czasie robimy polewe:) . masło+ cukier +1 żółtko miksujemy na pulchna masę... Do białka dodać szczyptę soli i ubić na sztywna piane, białko dodać do masy wymieszać wszystko ... polewę wylać na ciasto, które już wcześniej rozłożyliśmy na wysmarowanej blaszce, dużej bo ciasto ma być cienkie i polewamy wszystko masa na wierzch pozsypujemy płatki migdałowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
Piec w nagrzanym piekarniku do 180 stopni, około 25 minut... Po upieczeniu , zostawiamy ciasto na 5 minut w przetartym piekarniku:-D A potem już nie pozostaje nic innego jak tylko jeść i oblizywać się... SMACZNEGO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Jagodzianko !!!! Dziekuje , pryepis jest prosty i na pewno go wykoryzstam nawet dzis. Napisz mi tylko czy ta polewe to leje sie na nie upieczone ciasto ? Bo ja ze wszystkich ciast to najlepiej miesiwa umiem....a moje panny kochaja slodycze ..... moye w wolnej chwili od czasu do czasu podyielicie sie Panie prostymi pryepisami na ciacha albo specjalite de la meson domu * nie wiem jak sie to pisze po francusku Boc nie tylko poezja czlowiek zyje Niesmiala !!! ja tey nie umiem tak slicznie malowac , pozegnanie skopiwalam , a ze bylo ładne wiec podzielilam sie z Wami !!! mysle ze to nic zlego. Twoja kartka jest wspaniala !!!! dziekuje w imieniu wszystkich . Widzisz POTRAFISZ !!!!!!!!! Jasiek jak zwykle szarmancki Pan. Dziekuje ci za ta piosenke , jeszcze brzmi mi w uszach ..... ale pryzpomniales mi ze jak bylam mala ... o kiedy to bylo to moim popisowym numerem byl Zloty pierascionek KOlejny dzien siedze murem w domu i czekam na pryesylke z moim mowym laptopem. A tu slysze ze w Germanii na poczcie okradaja i to jak , ponoc maja 10 mln euro strat z powodu odszkodowan. Wiec sie nie martwie za bardzo ze yginal , tylko te procedury...., a spryecior potryebny mi jest od zaraz no i nie moge sie doczekac !!!! moj pierwszy laptop. \Wy tam sobie gadu gadu , a ja siedze jak na szpilkach. Moja starsza corcia dzisiaj noddaje do dziekanatu swoja prace mgr, we wtorek obrona / nastepny. Tak sie boje , bo wprowadzili nowe standarty obrony i pytaja z calego okresu srudiow , a historia obfituje w fakty i trudno zeby cos nie umknelo.Co prawda corka miala pryey wswzystkie te lata stypendia naukowe / uczyla sie nie najgoryej , ale nerwus z niej ..... Druga tez w trakcie sesji a ja tutaj daleko ..... Oj pryepraszam ze taka prywata ......tak jakos mi sie zebralo ... mam za duyo czasu ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIMO..
Wzdycha starszy pan siedzący w tramwaju: Zero kultury, straszne chamstwo, żadnych wartości, zero szacunku dla starszych osób. - Ale o co panu chodzi, przecież ustąpiliśmy panu miejsca! - No tak, ale żona stoi... Witam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIMO..
Jakich cech oczekuje kobieta od mężczyzny ORYGINALNA LISTA (20 lat) 1. Przystojny 2. Uroczy 3. Finansowo ustawiony 4. Uważnie słuchający 5. Bystry 6. Dobrze zbudowany 7. Gustownie ubrany 8. Obdarowujący kosztownymi "drobiazgami" 9. Pełny zaskakujących przemyśleń 10. Pomysłowy, romantyczny kochanek LISTA POPRAWIONA (w wieku 32 lat) 1. Miły wygląd (brak zakoli itp.) 2. Otwiera drzwi samochodu, przysuwa krzesła 3. Ma dość pieniędzy na miłe obiady 4. Słucha więcej niż mówi 5. Śmieje się z moich żartów 6. Nosi torby z zakupami 7. Ceni stały związek 8. Docenia dobry posiłek 9. Pamięta o urodzinach i rocznicach 10. Romantyczny, upojny wieczór co najmniej raz w tygodniu LISTA POPRAWIONA (w wieku 42 lat) 1. Niezbyt brzydki (łysa głowa - OK) 2. Nie ruszy samochodem aż nie wsiądę 3. Ciężko pracuje - ale czasami zabierze na okazjonalny obiad 4. Kiwa głowa kiedy mówię do niego 5. Czasami opowiada dowcipy, które już opowiadał 6. Jest w stanie poprzesuwać meble 7. Brzuch nie wystaje spod t-shirta 8. Wie, że nie kupuje się szampana, który zamiast korka ma zakręcany kapsel 9. Pamięta o opuszczeniu deski w toalecie 10. Goli się dokładnie w czasie weekendu LISTA POPRAWIONA (w wieku 52 lat) 1. Ufortyfikowane wieże włosów w nosie i uszach utrzymuje w porządku 2. Nie beka i nie drapie się publicznie 3. Nie pożycza pieniędzy zbyt często 4. Nie zasypia kiedy wietrzę sypialnię 5. Nie opowiada zbyt często tego samego dowcipu 6. Jest w stanie dobrze wygnieść kształt w tapczanie podczas weekendu 7. Potrafi dobrać skarpetki do ubioru i nosi świeżą bieliznę 8. Docenia dobry obiad przed TV 9. Pamięta twoje imię - okazyjnie 10. Zazwyczaj goli się na weekendy LISTA POPRAWIONA (w wieku 62 lat) 1. Nie straszy małych dzieci 2. Pamięta gdzie jest łazienka 3. Nie żąda za dużo pieniędzy na utrzymanie 4. Chrapie lekko... ale tylko podczas snu 5. Pamięta dlaczego się śmiał 6. Gdy jest sam w domu potrafi czasami sam wstać 7. Zwykle nosi jakieś ubrania 8. Lubi miękkie jedzenie 9. Pamięta gdzie zostawił swoje zęby 10.Pamięta że to jest weekend LISTA POPRAWIONA (w wieku 72 lat) 1. Oddycha 2. Trafia do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×