Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość FIRCYK W ZALOTACH..
ZA SERCA I CIASTKA DZIĘKUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRCYK W ZALOTACH..
Ja ciebie Joanno, bardzo lubię👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
Witam i pozdrawiam wszystkich a zwłaszcza nowa panią cytrynkę:) To ze względu na jej kwaśność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
Żona z kuchni woła: - Czesław, jestem zajęta! ZAJĘTA, rozumiesz! A to ugotuj, a to upierz, wyprasuj, zmyj podłogę. Dzieci do szkoły, dzieci ze szkoły. Śniadanie,obiad, kolacja. I tak w kółko i tak w kółko. Nie mam czasu nawet d**y podetrzeć. - Oo..o... właśnie! O tym chciałem z tobą porozmawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
ha ha ha .:-D lukas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIMO..
dzień dobry wszystkim!!! Dziewczyny idzie lato do nas:-D W moim mieście pachnie sianem wszędzie kosza trawniki... Dziewczyny opalone jak mula teczki... Az milo popatrzeć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIMO..
Wawele - Ludzie mamy lato Leżę pod wierzbą Nic mnie nie rusza Lecą mi gruszki Do kapelusza Parę groszy to już mam No i fantastyczny plan A tu nagle skrada się To co bardzo cieszy mnie ref: Lato, lato Ludzie mamy lato I co wy wszyscy na to Słuchaj małolato Pocałuj chłopca za to Zapaliło nam się słońce Słońce zawsze jest gorące Lato, lato Ludzie mamy lato I co wy wszyscy na to Stoję przy drodze Na jednej nodze Łapię okazję Bo mam fantazję A nad moze żabi skok Czekam na to cały rok I to pewne bez dwóch zdań Co ja teraz powiem wam. ref: Lato,lato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIMO..
Refren: Lato, lato wszedzie, Zwariowało, oszalało moje serce Lato, lato wszedzie A Ty dziewcze zaraz wpadniesz w moje rece Pisze i wymyślam słowa piosenki —ebyś pomyślała jak jestem wielki I nie wiesz ?e to właśnie ja Chce daa ci wielki wina balon No i czego, czego jeszcze chcesz PowtÃ�łrzya refren Ptaki zaryczały świtem na niebie Zaśpiewałem pare d1wiekÃ�łw tylko dla Ciebie I w oczy twoje zamglone spoglądam Krzycze do ucha "Ciebie po?ądam" Tylko ciebie, ciebie jeszcze chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasimo, to ja tez coś o lecie dorzucę... Uwielbiam ta piosenke.... emuzyka.pl » teksty piosenek » Halina Kunicka » LATO,LATO CZEKA tekst piosenki LATO,LATO CZEKA - Halina Kunicka JUŻ ZA PARĘ DNI,ZA DNI PARĘ, WEŹMIESZ PLECAK SWÓJ I GITARĘ. POŻEGNANIA KILKA SŁÓW,PITAGORAS,BĄDŹCIE ZDRÓW, DO WIDZENIA WAM,CANTO,CANTARE. LATO,LATO,LATO CZEKA, RAZEM Z LATEM CZEKA RZEKA. RAZEM Z RZEKĄ CZEKA LAS, A TAM CIĄGLE NIE MA NAS. LATO,LATO,NIE PŁACZ CZASEM, CZEKAJ Z RZEKĄ,CZEKAJ Z LASEM. W LESIE SCHOWAJ DLA NAS CHŁODNY CIEŃ, PRZYJEDZIEMY LADA DZIEŃ. LATO,LATO,MIESZKA W DRZEWACH, LATO,LATO W PTAKACH ŚPIEWA. SŁOŃCU KAŻE ODKRYĆ TWARZ, LATO,LATO JAK SIĘ MASZ ? LATO,LATO DAM CI RÓŻĘ, LATO,LATO ZOSTAŃ DŁUŻEJ. ZAMIAST SIĘ PO KRAJACH WŁÓCZYĆ STU, LATO,LATO ZOSTAŃ TU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis piękny dzień i mój nastrój też się poprawił....:) Wczoraj byłam w okropnym nastroju, ale już wszystko ok:) Pozdrawiam was milutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
Ja kocham tez kotki:-D Paul Gallice Śmietanka dla bogaczy Kot bogacz, kot biedak, Kot żebrak, kot tramp, Dachowiec, poduszkowiec, Obieżyświat, wamp. Ten dziany w misce z porcelany Homara żre, ma w bród śmietany. A biedak z brudnej starej puszki Wsuwa ochłapki i okruszki. Gdzie sprawiedliwość? Co tu się łudzić Nie ma jej przecież nawet wśród ludzi. Miau: tłum. Anna Bańkowska miau,miau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Pod Budą - Moje dwie ojczyzny Jest taki kraj na południu, gdzie wyspy toną w błękitach. Gdzie Bóg zapomniał o grudniu i zawsze dźwięczy muzyka. Jest taki kraj wiecznej wiosny, pachnący wiatrem i morzem, gdzie miłość to wiersz miłosny, nienawiść to pchnięcie nożem. Lubię tam być, lubię tam być, w słońcu najlepiej marzyć, chłodną jak noc ambrozję pić i witać świt na plaży. Lubię ten zgiełk, zapach i smak, i szum radosny w głowie, w cyprysach zaplątany wiatr, gorące oczy kobiet. Jest taki kraj tu nad Wisłą, pod nieba szarym ołowiem. Tu moje imię, nazwisko, tu w ziemi moi ojcowie. I chociaż wciąż narzekają, że stąd daleko do świata, to tylko w tym jednym kraju potrafię kochać i płakać. Bo tylko tutaj sprzedają chleb, który z dzieciństwa pamiętam, skrzypi pod nogą wczorajszy śnieg i najpiękniejsze są święta. I choć mnie czasem zalewa krew i myśli mam niezbadane, to tutaj wrosłem po wieków wiek drzewem którego nie złamiesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
GAJ W splątanym gaju rąk i nóg szepczemy słowa święte, jak szeptał kiedyś Młody Bóg bogini niepojętej. Ole, ole, ole, ola, oli, bogini niepojętej. Ole, ole, ole, ola, oli, bogini niepojętej. W czerwonym żarze rzewnych żądz płoniemy jak pochodnie i opadamy w niebo, śniąc niewinnie i łagodnie. Cyt, cyt, cyt, niewinnie i łagodnie. Cyt, cyt, cyt, niewinnie i łagodnie. W żałobnym chłodzie znanych ust szukamy pocieszenia, słuchając, jak nam stygnie puls i mylą się znaczenia. To nic, to nic, to nic, to mylą się znaczenia. To nic, to nic, to nic, to mylą się znaczenia. Dopóki demon smutku śpi, niech żyją młode żądze. Dopóki życie w nas się tli, dopóki są pieniądze. Ole, ole, ole, ola, oli, dopóki są pieniądze. Ole, ole, ole, ola, oli, dopóki są pieniądze. Ole, ole, ole, ola, oli, dopóki są pieniądze. Ole, ole, ole, ola, oli, niech żyją młode żądze Cyt, cyt, cyt, dopóki są pieniądze. Ole, ole, ole, ola, oli, niech żyją młode żądze. Ole, ole, ole, ola, oli, dopóki są pieniądze. To nic, to nic, to nic, niech żyją młode żądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL...
Witam wszystkie Babeczki na tym topiku i pozdrawiam milutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL...
Nasze nastroje Najbardziej niestałe ze wszystkiego są nasze nastroje, zależne od tylu rzeczy, od chemii naszego ciała, nawet od pogody. Huśtawka. Powierzchnia morza. A przecież rzeczywistość jest jedna. Pozostajemy jej wierni mimo przypływów i odpływów naszego wewnętrznego morza. Trzeba o tym pamiętać i nie brać nastrojów za odbicia rzeczywistości. Chwile martwoty i jakby bez-czułości - to nie znaczy, że przestaliśmy kochać lub że Bóg nie istnieje. Egzaltacja, łzy - to nie znaczy, że jesteśmy bliżej prawdy i istoty rzeczy. Trudno się tego nauczyć. Uczę się już prawie pół wieku. Anna Kamieńska I ja znalazłam się na takiej huśtawce nastrojów....👄 Odezwę się jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Jak już wiecie wrocilam, myślałam, ze się uporam z czytaniem, ale jak wiecie prane , prasowanie , sprzątanie i nie będę mogla szybko tego nadrobić... Wiec wpadłam na ślepo :) by ucałować was wszystkie i serdecznie pozdrowić👄 zresztą , znacie mnie zawsze nie wiedziałam co pisać:) Nie mam porostu weny do tego...I nie jestem zbyt wylewna:-D Wieczorkiem wpadnę was poczytać i pogasić światła:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Pewnie wszyscy w ogrodach pielą.:-D Idę się przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Panie i panów:) szczególnie gorąco witam dawno nie widzianą starszą:) Ciesze się, ze już jest wśród nas... Bo brakowało mi jej codziennych nocnych wpisów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postawie na otwarcie stronki lody kalipso!!!:-D Pamiętacie takie duże były kiedyś jak kostka masła... Jak ja je uwielbiałam... A jak nie było już w budce czekoladowych brałam waniliowe i mocno posypywałam je kakaem:) Jak to wszystko wtedy pięknie pachniało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×