Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Witam pozna pora wszystkie oazowiczki i oazowiczów....:) Wybaczcie, ale teraz mało czasu by być z wami na bieżąco ... Pracujemy z Jasiem w ogrodzie...Jasiek dziś troszkę ziemie przekopał i posiałam zagonek pietruszki i marchewki.. Posadziłam kwiatki i posprzątałam altanę... Jutro pomyje okna zawieszę czyste firanki i będzie można odpoczywać ... Tylko z pogoda coś nie tak, już cośik długo tylko kalendarzowa wiosna trwa ... życzę miłego odpoczynku :-D Dobranoc.. Posłucham jeszcze tej pięknej kołysanki...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
🖐️ Juz światła pogaszone to ja tylko posłucham kołysanek...:-D Dobranoc pchły na noc...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Wesoloski !!! ha ha ha ! dobre te dowcipy, ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
🖐️ koleżanki i koledzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
zjadłam rosołek , teraz mogę z głodnym pogadać... dziś mam na 22.00 do pracy to troszkę poprasuje i popiorę pościel... Jak to mówią " Robota złota tylko dzień krótki "...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
życzę wszystkim Pilego dnia i słonka ciepłego...(usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! pozdrawiam wszystkich milutko ! zapraszam na kawę i ciacho! Właśnie mam 5 minut na kawę i wskoczyłam was odwiedzić... Zamówcie pogodę , bo już mam dosyć :( za oknem pada i pada , chce mi się tylko spać.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weaolowski
cześć! Co tu tak cicho? Gdzie Was nosi ? ha ha h a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weaolowski
Pewnie wszyscy w ogrodach , upal na dworze słonce świeci ,krzyczą dzieci można się opalać do woli.... ha ha ha !.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weaolowski
Maryla Rodowicz » Święty spokój Kiedy będę mieć forsy jak lodu Kiedy poznam rozkosze zamęścia Czy przybędzie mi trochę rozumu Trochę szczęścia... Gdy się wdrapię na szczyt tego świata Poznam jego i czary i mary Czy przybędzie mi trochę nadziei Trochę wiary... A tymczasem leżę pod gruszą Na dowolnie wybranym boku I mam to, co na świecie najświętsze Święty spokój... A tymczasem leżę pod gruszą A świat obok płynie leniwie I niczego więcej nie pragnę Wręcz przeciwnie... Gdy zasłużę na zbrodnię i karę Kiedy wygram, co jest do wygrania Czy się będą mi starzy znajomi Jeszcze kłaniać... Gdy wybiorę się w podróż do nieba Gdy mnie złożą w ostatnie pudełko Gdy przypomni się kamyk zielony Stare szkiełko... A tymczasem leżę pod gruszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Pozdrawiam! A co ty kolego dlaczego tak ironicznie się wpisałeś ?.. czy ty aby nie jaka podszewka:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
bo nick taki jakiś niewyraźny... hi hi hi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Mnie bili dziś cały czas głowa :( naprawdę ta pogoda mnie dobija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
sorki ... wiem co to ból głowy znam go aż za dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na otwarcie stronki mleko z miodem stawiam... Zaziębiłam się w ogrodzie i mnie gardło boli ... za dozo zimnej wody dla ochłody było... hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego dopijam mleczko i do łózka zmykam... Zycze wszystkim bez wyjątku kolorowych snów... Dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×