Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Xl
nIesmiala nie uciekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Ja nie ucieklam ja placze... Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
O Biedna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xl
Oj wpisalam W zla rubryke:-) Mialo byc ! Niesmiala Biedna Ty [usta ) SoRRki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xl
na rorweselrnie ....http://th.interia.pl/50,ba08135b51761934/kwiatek.jpg No juz dobrze usmiechnij juz sie:-D O tak szeroko:-D papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim jest co poczytać więc biegnę ze szklaneczką soku wisniowego i wafelkami kto dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie drogie koleżanki prxzyznaje ze nieczytałam Was - duzo tego :) ale chciałam powiedzieć, że uwielbiam jesien i to nietylko pogodną kolorową. jesień ciemna ponura deszczowa tez jest piękna. uwielbiam w takie ciemne dni posiedziec pod kocykiemz pyszną kawką lub herbatką smkową posłuchac muzyki - uwielbiam stare przeboje i pomyśleć, powspominac:) pomimo tego ze mam 27 lat, no ale wspominac jest juz co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam wszystkim Dzisiaj taki piękny dzień, jak letni prawie...o jesieni przypominał mi tylko szelest kolorowych liści pod stopami...niepowtarzalny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
pozdrawiam {🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy wszystko szafnelam , ale sie na glowkowalam :) Przed 17 wrocilam, teraz czas na relaks, dobra ksiazke czy film. Przystojniak to znaczy ( moj maz) nie lubi jak ja jeszcze w domu siedze przed kompem :-D Taki juz dziwak z niego :) Ale jak uslysze , ze pochrapuje w fotelu to kto wie ? Moze jeszcze przylece ! Moj nick, wybralam bo poprostu nastala jesien ]👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milutko wszystkie kolezanki ! Sle pozdrowienia i usmiech... Pieknie tu i milutko, cichutko i wesolutko... Tak dalej trzymac.... Piosenki superowe skad wiecie, ze ja je tak lubie:) Ja bede Wasza ciotka Matylda, bo uwielbiam ta piosenke:-D Teksty » P » Pod Budą » Ballada o ciotce Matyldzie Między strychem a piwnicą w jakiejś starej kamienicy mieszka ktoś kto rozumy wszystkie zjadł.. dobrze wie co lubią kwiaty i pamięta wszystkie daty a kłopoty zna rodzinne od stu lat Ciotka Matylda cała w papilotach ma rozpieszczonego kota i nadzieję że się jeszcze zmieni świat Ciotka Matylda w podartych bamboszach Czeka wciąż na listonosza który rentę nosi i do łask się wkradł Aż pewnego dnia zastukał a za drzwiami cisza głucha Zniknął ktoś kto rozumy wszystkie zjadł nie podlane zwiędły kwiaty w zapomnienie poszły daty a na moje biurko mały kamyk spadł Ciotka Matylda do niebieskich kroczy bram Już podoba jej się tam i na Pana woła głośno: wpuść mnie Pan! Ciotka Matylda ma koronę z papilotów I pod pachą taszczy kota przecież biedak nie mógł zostać całkiem sam Tylko ja mam Psa hihihihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenkowa kolezanka
Kochana wesola Alisarka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Prośba o wyspy szczęśliwe A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź, wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj, ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań, we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu. Pokaż mi wody ogromne i wody ciche, rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi usłyszeć zielonych, dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul, myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością. » Pod Budą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Kiedy na jesień nie ma rady nic tylko usiąść i zatęsknić wtedy wyjmuję z dna szuflady najstarszy szkolny swój pamiętnik Dotykam rogów z sekretami których nie wolno za nic ruszyć i łączę twarze z imionami zapisanymi w kącie duszy Gdzie ich po świecie wszystkich rozwiało ilu do dzisiaj ma byczą minę czy się udało czy się udało szczęcie wydusić niby cytrynę Co z tych dzieciaków dzisiaj zostało i co tam robią w najdalszej dali czy się udało czy się udało pamiętać zawsze jak obiecali A kiedy jesień dookoła zapala drzewa pańskim gestem to mam ochotę głośno wołać że tutaj czekam że tu jestem Że jeśli też potrafią tęsknić za czasem który skryła mgła to niech popatrzą w swój pamiętnik jak jedna Anka z trzeciej A Gdzie ich po świecie... Pod Budą » Nasz pamiętnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Miło tu po być... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Mialam taki pamietnik, teraz zostaly tylko wspomienia:( Jak dobrze mieć wirtualnych i przyjaciół... pamietacie to? Ku pamięci, niech ci diabeł łep ukręci, niech ci kręci przez trzy lata, aż sie z ciebie zrobi szmata...:-D "Na górze róże, na dole fijolki my sie kochamy jak dwa aniolki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGor111
Kiedy przechodzi ladna dziewczyna, Zaraz mi Amor luk napina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGor111
W nocy nachodzisz mnie w łóżku, napastujesz moje ciało, wyszukujesz jego ulubioną część i zaczynasz pieścić... Pieprzony komar !!!!!!!!!! HAHAHAHAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGor111
Grzeczne dziewczyny ida do nieba. a te niegrzeczne staja sie slawne **** Nie chcę Cię szokować ale mnie to boli gdy dziewczyna którą kocham zachowuje się jak szmata zazdrosna o mojego własnego brata. **** W nocy w sobote Wiele dziewczyn traci cnote Dziewczyny są jak pralki automatyczne. Jeśli się włączą do rozmowy to kręcą i kręcą bez końca. **** Masz racje. Jestes najpiekniejszym stworzeniem na Ziemi. Mozesz to sobie powtarzac w nieskonczonosc. Az w koncu uwierzysz, bo nie ma nic lepszego niz dobre samopoczucie **** Pytasz czemu twa Beata z golym tylkiem w knajpie lata? Coz, widocznie twa partnerka to po prostu striptizerka.. **** Sorry!jesli kogos obrazilem , ale to tylko wierszyki o Was mile damy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Ja tez z Toba pomilcze :) Potrzebny mi teraz spokój.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombaaa
chyba nie wybuchneeee :D:D:D ale miło poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D W samolocie lecą dwie blondynki, murzynka i reszta pasażerów. Nagle pilot samolotu oznajmia, że samolot nie wyląduje i że prawdopodobnie wszyscy zginą. W samolocie zaczyna się panika, ale jedna z blondynek zaczyna zakładać na siebie biżuterię, blondynka siedząca obok niej pyta się: - Czemu zakładasz na siebie tą drogocenna biżuterię? - Bo gdy zginiemy najpierw będą szukać tych bogatych. Słysząc to, druga blondynka zaczyna się malować i robić manikure i pedicure. Widząc to ta pierwsza blondynka pyta się: - Dlaczego się malujesz? - Bo gdy zginiemy sadzę że najpierw będą szukać tych najpiękniejszych. Murzynka słysząc to zdjęła majtki, oparła się o fotel znajdujący się przed nią i bardzo mocno się wypięła. Obydwie blondynki widząc to pytają się murzynki: - Dlaczego siedzisz nago i tak bardzo się wypinasz? Murzynka na to: - Moim zdaniem jak zginiemy to najpierw będą szukaćczarnej skrzynki! Admin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posmiejmy sie razem:-) Admin Nauczycielka: - Kazałam wam zrobić przez weekend dwa dobre uczynki. Jasiu, opowiedz nam o swoich czynach. Jasio: - W sobotę pojechałem do babci i babcia bardzo się ucieszyła. A w niedzielę wyjechałem od babci i babcia jeszcze bardziej się ucieszyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek48
hahahahahah! Fajne slimaczki :-D 🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×