Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Samotny60
Poparz, cholerka znowu telefon..:.( ktoś mi pewnie kawal robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to juz koniec snu??? opisaleś moja przyjaciólkę :) tylko włosy krótkie i blond farbowany a ja jestem starsza o ...chyba zbedne lata w wieku 40-45 byłam lżejsza o 5kg bylam i jestem mężatką, oczy niebieskie i włosy krótkie malowany blond:) czy coś jeszcze ? a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
I czekoladka dla ciebie Mari... Wiedziałem, czułem , ze jesteś mężatką... Szkoda , ale i tak będę cię bardzo, bardzo lubił👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A imie Twoje ...to pseudo czy szczere? mimo , ze zasiewam ziarno niepewności aleee kobieca intuicja podpowiada i takie pytanie Powiedz czego najbardziej nie lubisz u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Molière Strofy zalotne Pozwól, że Amor tej nocy cię zbudzi, Niech rozpłomieni cię moje westchnienie: Za dużo sypiasz, o rozkoszny cudzie, Bo niekochanie to jakby uśpienie. Wcale nie lękaj się władzy miłości, Zło nie tak wielkie, jak niektórzy głoszą: Kiedy się kocha i ból w sercu gości, Własne cierpienie bywa też rozkoszą. Cierpi w miłości ten, co ją ukrywa; Uniknij cierpień: przemów do mnie, błoga. Nie rób tajemnic, gdy cię Amor wzywa. Ale ty drżysz — lękasz się tego boga. Cóż ponętniejsze nad mękę takową, Pod jakież słodsze prawo się dostanie Ta, co powszechną będąc serc królową, Oddaje własne w Amora władanie? Ustąp nareszcie, Amaranto młoda, Poddaj się woli boskiego łucznika; Kochaj, dopóki zdobi cię uroda, Bo czas przemija — a z nim wszystko znika. Przełożył Janusz Strasburger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Tak na imię mam Andrzej... nie lubię kobiet wścibskich:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
A ty mi z tej właśnie pozytywnej strony zaimponowałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waterlily
Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waterlily
Miłość jest zagadką wszech czasów.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Witaj !Waterlili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec o nic nie pytam moge tylko pisac co czuje i co mysle bo góra z góra nie zejdzie sie, ale człowiek z człowiekiem bywa, ze tak mam wrazenie , ze gdzieś juz cos wspólnego mielismy ze sobą choc net ogromnyto jednak.... dziwnie te slowo cholerka wypadło z Twoich ust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Mari. tak po prostu poszłaś sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Bo nie lubię się wyrażać przy damach... Przeklinam tylko przy kolegach...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Ale przyrzeknij mi proszę , ze nie przestaniesz pisać do mnie wierszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Jedyny człowiek Jest tylko jeden człowiek na świecie Który mąci mi w głowie wszędzie Kiedy patrzę na niego zawsze Doznaję uczucia szczęśliwego we mnie A może wiesz kim jest ten człowiek Jedyny dla mnie na tym świecie To jesteś ty skarbie mój jedyny Za najpiękniejszy uśmiech twój Dziękuję... Autor: OlGu$!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
tak , nie mogę się pogodzić z tym rozstaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irena Jarocka » By coś zostało z tych dni Znów noc, noc, pani szalona wiruje wokół nas, znów świat, świat wzięłam w ramiona, przystanął w miejscu czas. Znowu walc we władanie swe poddał ciebie i mnie, a ja w twe oczy wpatrzona, jednego tylko chcę: Tak żyć, żyć, by coś zostało z tych dni, dni, kiedy się miało w ramionach cały świat, gdy przy mnie byłeś ty. Te chwile, nawet najbłahsze, pamiętać tak, by na zawsze zostało coś z tych dni, zostało coś z tych dni... Więc chodź, chodź ze mną pomarzyć, odszukać pomóż mi ten czas, czas, co równoważy szaro przeżyte dni. Jedna chwila wystarczy nam, ocal ją, niechaj trwa, kto wie, co jutro się zdarzy, więc próbuj, tak, jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Wiesz bardzo chętnie chociaż tak jak przyjaciel do przyjaciółki bym cię do siebie przytulił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irena Jarocka » Wymyśliłam Cię Wymyśliłam cię nocą przy blasku świec, nauczyłam się ciebie po prostu chcieć. Wystarczyła mi chwila niewielka, byś imię miał, byś po prostu się stał. Wymyśliłam cię z cienia, nim nastał świt, powierzyłam się niemal aż po sam wstyd. Nie wahałam się ani minuty, byś imię miał, byś nareszcie się stał. Dobrze wiem, co oznacza samotność, osobna noc, osobny dzień... Gdy samotność dokuczy zbyt mocno, niech dzieje się co chce, co chce! Wymyśliłam cię w gniewie na parę chwil, nauczyłam się ciebie - no cóż, to styl. Nie wierzyłam w to ani przez moment, byś imię miał, byś naprawdę się stał. Pomyliłam się - tak przecież bywa też, wymyśliłam cię, więc zostań - jeśli chcesz. Wystarczyła mi chwila niedługa, byś imię miał, byś na zawsze je miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Mari! napisz proszę czy lubisz wieczorne spacery ! Jutro wirtualnie zapraszam na spacerek ...ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Znam , znam ....To mojej młodości piosenka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem juz zmykam 👄 masz racje pora , jutro ja musze do pracy a i przygotowania w proszku a wieczorem jutro i owszem bywam tu co dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×