Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Go艣膰 Samotny 60
Nic teraz nie m贸w,tylko przytul si臋 do mnie MARI馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Pomilczymy tak kochanie troszeczk臋:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Wiesz MARI! Naprawd臋 偶a艂uje bardzo , ze to nie jest w 艣wiecie realnym...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Krzysztof Krawczyk i Edyta Bartosiewicz Trudno tak Trudno tak razem by膰 nam ze sob膮 bez siebie nie jest l偶ej Ulice odbijaj膮 szary smutek nieba w sercu czuj臋 ch艂贸d samotnej nocy zapach czarnej kawy fili偶anki ciep艂o jak przysta艅 gdy woko艂 burzy si臋 szale艅stwo Zas艂oni臋te okna cieniste podw贸rza tych cichych dramat贸w sceny nie zliczone gdy si艂 mi brak 艣ni臋 o s艂onecznych czasach tak wsp贸lnie z tob膮 sp臋dzanych Trudno tak razem by膰 nam ze sob膮 bez siebie nie jest l偶ej lecz trzeba nam trzeba dba膰 o t膮 mi艂o艣膰 nie wolno straci膰 jej nam nie wolno straci膰 jej W twoim 艣nie jestem gwiazd膮 ze starego romansu twe 艂zy niczym ko艂dra na moim nagim ciele smak kawy ci臋 budzi a minuty wci膮偶 p艂yn膮 my艣li ci膮偶膮 bardziej ni偶 wczorajsze wino Zas艂oni臋te okna cieniste podw贸rza tych cichych dramat贸w sceny nie zliczone gdy si艂 mi brak 艣ni臋 o s艂onecznych czasach tak wsp贸lnie z tob膮 sp臋dzanych Trudno tak razem by膰 nam ze sob膮.... nie wolno straci膰 jej(2X) nam nie wolno straci膰 jej(2X) Trudno tak razem by膰 nam ze sob膮... (2X) nam nie wolno straci膰 jej (2X) lecz trudno tak nam nie wolno straci膰 jej trudno razem by膰 (3X) trudno tak razem by膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Jeste艣 Boska馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Biesiadne » Czerwone wino Znaj膮 nas knajpki i koty w zau艂kach, letni膮 noc膮 lubimy w艂贸czy膰 si臋. Zgubi膰 nas 艂atwo i 艂atwo odszuka膰, 艣miech przed nami biegnie i gitary d藕wi臋k. Refren I: Ju偶 p贸藕no, a nam si臋 wcale nie chce spa膰, g艂臋boka p贸艂noc zegar贸w graniem wita nas. Zn贸w dzie艅 przemin膮艂 - da艂 mo偶e mniej, ni偶 pragn膮艂 da膰. Czerwone wino b臋dziemy s膮czy膰 a偶 po brzask. Nasze piosenki zbierane z ulicy maj膮 wszystko, co nam przynosi dzie艅: szczypt臋 rado艣ci i kropl臋 goryczy, 艂zy mi艂o艣ci lub zawodu cie艅.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Sport na 1 miejscu, podr贸偶e, ksi膮偶ki, no i oczywi艣cie Teraz ty jeste艣 moim Lekiem na serce:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
A ty czym si臋 zajmujesz? je艣li wolno mi spyta膰...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Mari, czy偶by net znowu dziwnie nam przeszkadza艂?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Moze , tez masz problem z wej艣ciem?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Thinkadelic » Jeste艣 lekiem na ca艂e z艂o Tu Thinkadelic, tu Thinkadelic Ref.: Jeste艣 lekiem na ca艂e z艂o I nadziej膮 na przysz艂y rok Jeste艣 lekiem na ca艂e z艂o I nie wa偶ne kto, nie wa偶ne co Zawsze znajdziesz lek, by zwalczy膰 z艂o Gdy g艂upota z bied膮 ju偶 ci臋 maj膮 Odwracasz si臋 i patrzysz jak inni udaj膮, Bzdury gadaj膮, chc膮 bra膰 wszystko Nic nie daj膮 Na koncertach krzyczysz: wi臋cej czadu Bo szukasz zmian Ja te偶 to uczucie znam, nie jeste艣 sam Szukasz leku? Ja ten lek tobie dam Lubie pomaga膰 ludziom przedewszystkim

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Pi臋kne to:) Zauwa偶y艂a艣 , ze rozumiemy si臋 bez slow...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Irena Santor » Serce Pyta艂e艣 czemu w oczach moich blask 艢wiat pe艂en s艂o艅ca l艣nie艅 i prawd Dlaczego pie艣艅 rozbrzmiewa I rado艣nie d藕wi臋czy 艣piewa W nas promienny czas Dlaczego mi艂o艣膰 otuli艂a 艣wiat Ptak piosnki nuci pachnie kwiat Jest jedno ma艂e s艂owo Co zmieni艂o w ba艣艅 t臋czow膮 艣wiat Znasz s艂owo to Serce to najpi臋kniejsze s艂owo 艣wiata Serce to w 偶yciu najcudniejszy skarb Serce - mi艂o艣ci hymn co w s艂o艅ce wzlata To ba艣艅 skrzydlata to szcz臋艣cie i zakl臋ty czar

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Ale do emerytury to jeszcze daleko prawda..? Ryszard Rynkowski - Za m艂odzi za starzy Nie pytam pani膮 o lata I Pana nie pytam te偶 Zreszt膮 jakie to ma znaczenie Ka偶dy b臋dzie mia艂 nowy wiek Najlepsze dopiero przed nami 艢wiat dobry jak dobry sen Wi臋c 艣pieszmy si臋 z toastami Ten toast odm艂odzi Ci臋 Za m艂odzi na sen za starzy na grzech Wypijmy przy stole by tu na dole 藕le nie dzia艂o si臋 Za m艂odzi na sen za starzy na grzech Wypijmy przy stole za b艂臋dy na dole by ich by艂o mniej Wypijmy za b艂臋dy na g贸rze Tam nie zmienia si臋 nic mimo lat Znasz prawd臋 o g艂owie i murze Daj spok贸j za pi臋kny 艣wiat Nie dajmy si臋 te偶 zwariowa膰 A gdy jest naprawd臋 藕le Pod dach przyjaci贸艂 si臋 schowaj I ten toast z nami wznie艣 Za m艂odzi na sen za starzy na grzech Wypijmy przy stole by tu na dole 藕le nie dzia艂o si臋 Za m艂odzi na sen za starzy na grzech Wypijmy przy stole za b艂臋dy na dole by ich by艂o mniej Wypijmy za b艂臋dy na g贸rze Tam nie zmienia si臋 nic mimo lat Znasz prawd臋 o g艂owie i murze Daj spok贸j za pi臋kny 艣wiat Nie dajmy si臋 te偶 zwariowa膰 A gdy jest naprawd臋 藕le Pod dach przyjaci贸艂 si臋 schowaj I ten toast z nami wznie艣 Za m艂odzi na sen za starzy na grzech Wypijmy przy stole by tu na dole 藕le nie dzia艂o si臋 Za m艂odzi na sen za starzy na grzech Wypijmy przy stole za b艂臋dy na dole by ich by艂o mniej Za m艂odzi na sen za starzy na grzech

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Bardzo lubi臋 piosenki z moich m艂odych lat...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Krystyna Pro艅ko » Poca艂uj na dobranoc NOC WCALE NIE JEST PO TO ABY SPA膯. W NOCY NAJLEPIEJ S艁YCHA膯 CISZ臉. POCA艁UJ MNIE NA DOBRANOC, POCA艁UJ , POCA艁UJ NA DOBRANOC. ZA OKNEM CZYHA ZGROZA, ZA DRZWIAMI STRACH.. ZOSTA艃 TU ZE MN膭 NIE CHC臉 BY膯 SAMA. POCA艁UJ MNIE NA DOBRANOC, POCA艁UJ,POCA艁UJ NA DOBRANOC. PAMI臉TAM JAK SZLI艢MY POD G脫R臉, STROM膭, SKALIST膭. CODZIENNIE MOG臉 SI臉 WSPINA膯 RAZEM Z TOB膭. PRZEZ CZTERY PORY ROKU, NIEPEWNE I POGODNE, POD NIEBEM OTWARTYM B艁臉KITEM WYTARTYM GDZIE STRASZY SI臉 PIEK艁EM. NOC WCALE NIE JEST PO TO ABY SPA膯. W NOCY NAJLEPIEJ S艁YCHA膯 CISZ臉. POCA艁UJ MNIE NA DOBRANOC, POCA艁UJ, POCA艁UJ NA DOBRANOC. POCA艁UJ, POCA艁UJ , POCA艁UJ NA DOBRANOC.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Ryszard Rynkowski - Intymnie Lubi臋 nasz膮 samotno艣膰 we dwoje, Niepokoje schowamy w pokoje, zanurzymy si臋 w fotele, Tak niewiele potrzeba, tak niewiele. Lubi臋 nasz膮 samotno艣膰 we dwoje, Naszych uczu膰 leniwe postoje, Ty po艣cielisz sobie 艂贸偶ko, Czas pocieknie w膮ska str贸偶k膮, Ja si臋 wsun臋 w cisz臋 Jak w ciep艂e bambosze Przepraszam Prosz臋 Intymnie Intymnie Ja Tobie I Ty mnie Intymnie Intymnie Ja sam I Ty przy mnie Wreszcie czas na malarstwo w艂oskie, Na te nud臋, 偶e ... rany boskie ! Zacytujesz w my艣lach Burs臋, Ja po uszy sobie usn臋. I poczujesz przez sk贸r臋, najpro艣ciej, 呕e powietrze si臋 sk艂ada z czu艂o艣ci, Wyciszymy serca 艂oskot I zajmiemy si臋 wsp贸lnie ... beztrosk膮. Ty si臋 wsuniesz w cisz臋 Jak w ciep艂e bambosze. Przepraszam Prosz臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
witaj Dzika r贸偶yczko..鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Piosenka wspania艂a:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Hmmm! To jeste艣 jeszcze m艂od膮 babk膮...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Dzika r贸偶o ! Fotki super:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Co jest dziewiczy? Dlaczego si臋 nie odzywacie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×