Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość damatrefl
A to było piekne ,dziękuję !Myślałam ,że dzisiaj nie zdołam się usmiechnąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam - 53...
super historyjka marzy mi sie, aby kiedys jakis siwiejący pan tak miło rozczarował sie mną... :D (o ile sie odważę spotkać z nieznajomym!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dałam rade wpaść na momencik... Jak tu ślicznie i wesoło, śnieżna wiosenka nam świąteczną atmosferę dostarczyła... Ja uwielbiam takie piękne zimowe dekoracje... Wpadaj do nas mila i sympatyczna śnieżna panienko to w sobotę będziemy nasza oazę dekorować... Ja już się kładę bo jestem dziś mocno podenerwowana i zmęczona... Wiecie , ze nie ma domu bez ulomu... Dobranoc jesteście wszyscy :classic_cool:👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WBW no i Ciebie Andrzejku ,szkoda ze nie mówiłes wczoraj o tej godz dziewiątej :) a taaaaktyle spóźnieniaaa buuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Mari ! Wybacz proszę ale dostałem niespodziewanych gości... Małżeństwo z Berlina zostają u mnie dziś na noc... Właśnie biorą prysznic, wcześniej pisałem , ze załatwiam coś bardzo ważnego i oni mi w tym pomogą... Ale ty tez widzę, ze jesteś bardzo zajęta:) Pozdrawiam i życzę miłych snów... http://www.forst-kasten.de/grafik/weihnachtszeit/biergarten2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Mari wybacz , może jak położą się goście spać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
👄 może o 23:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta Górniak » Kiedy tęsknię Kiedy tęsknię zamykam powieki i jesteś tak dobrze jest czuć twoje serce gdy we mnie jak ptak zrywa się Kiedy tęsknię wyciągam do ciebie bezwiednie bezradne jak noc moje ręce dosięgnąć chcą twoich rąk Kilometry głuchych słów między nami w słuchawce głos pogubił kolor twych ust Lecz choć dzisiaj tak daleko nam do siebie wiem jedno, na pewno, zobaczę cię znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
już jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Jantar » Kto umie tęsknić Dwie tęsknoty ukazały się w mym śnie, Dwie bliźniacze siostry odwiedziły mnie, A z tych tęsknot jedna Twoja, a ta druga była moja, Z tęsknotami jest bezpieczniej, gdy są dwie. Kiedyś ze mną także były po sam brzask Nierozłączne, jakby przykład brały z nas, Przypomniały mi tej nocy, o czym dawno przecież wiem, Że kocha ten, kto poznał je. Kto umie tęsknić ma bogatsze sny, Kto umie tęsknić tak jak ja i Ty, Ten posiadł miłość najprawdziwszą z wszystkich jakie są Zatęsknij raz, a poznasz ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Fajnie ze jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Wiesz szukałem piosenki dla ciebie, ale gdzieś mi zniknęła...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
BLISKA MOIM MYŚLOM 1. Bliska moim myślom, chciałbym ci powiedzieć Wszystko w życiu miałem już, wszystko oprócz ciebie Bliska moim myślom a dłoniom daleka Chyba nawet nie wiesz, że, że na ciebie czekam Ref. Daj mi dzień, jeden dzień, jedną noc i jeden sen To powinno znów wystarczyć mi do jutra Daj mi dzień, jeden dzień, jedną noc i jeden sen Chociaż wiem, że chyba noc będzie za krótka 2. Bliska moim myślom, marzeniom daleka, Może nawet nie wiesz, że, że na ciebie czekam Bliska moim myślom, pragnę ci powiedzieć Że doprawdy wszystko mam, wszystko oprócz ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Biesiadne Bela donna Bela, Bela Donna wieczór taki piękny chodźmy więc nad morze do maleńkiej kawiarenki będziemy w altance pili słodkie wino i całując ją z uśmiechem powiesz ach bambina Wszyscy śpią wokoło ( nie budź ich, nie budź ich ) tylko w starym porcie ( w starym, w starym) nuci pieśń wesołą (słuchaj więc, słuchaj więc) marynarzy chór ( o bela, bela, bela donna) Bela, Bela donna, wieczór taki piękny chodźmy więc nad morze do maleńkiej kawiarenki Popatrz cyprysów gaj, kołysze wiatr i niesie miłą woń kwiatów i morskich traw na niebie srebrem lśnią tysiące gwiazd spójrz jaki urok ma wieczorny świat Bela, Bela donna wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
To pewnie dlatego nie moglem wejść do oazy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Jantar » Najtrudniejszy pierwszy krok Chociaż to zdarzenie przeżył każdy z nas, Chcę je opowiedzieć dzisiaj wam, hej, hej hej! Maj przystrajał ziemię w kolorowy płaszcz, Gdy poznał się z panią pan. Ref.: Najtrudniejszy pierwszy krok, zanim innych zrobisz sto. Najtrudniejszy pierwszy gest, przy drugim już łatwiej jest. Najtrudniejszy pierwszy krok, potem łatwo mija rok. Najtrudniejszy pierwszy dzień, sam jutro przekonasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE 👄 Irena Jarocka » Kawiarenki A kiedy już przyjdzie czas, pełne po brzegi są kawiarenki. Pod okna ich, pełne gwiazd, gdzieś w zakamarki wielkich miast ciągnie nas. Kawiarenki, na, na, na, kawiarenki na, na, na Małe tak, że zaledwieś wszedł, zniżasz głos aż po szept. Mimochodem, kamien w wodę, wpadnie coś z bardzo wielkich spraw w czarną toń małych kaw. Kawiarenki na, na, na, kawiarenki na, na, na Z cienia w pół i ze światła w pół ty i ja, i nasz stół Za witrażem szklanych marzeń ledwo świat poznajemy już, choć jest tuż. Miejsc wkoło nas coraz mniej, już dymi z okien złotym obłokiem I barman już woła: \"Hej ! Już kawiarenka rusza w rejs, wielki rejs\" Kawiarenki na, na, na kawiarenki na, na, na Stolik nasz w nieważkości lamp krąży tu, krąży tam. Filiżanki - białe ptaki -lecą wprost w kolorowy dym, płyną w nim, giną w nim. Pan i pani zaszeptani, któż to wie, gdzie naprawdę są, ona z nim i on z nią. Kawiarenki, kawiarenki, porwą gdzieś w siódme niebo aż stolik nasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Czerwone wino Znają nas knajpki i koty w zaułkach letnią nocą lubimy włóczyć się. Zgubić nas łatwo i łatwo odszukać śmiech przed nami biegnie i gitary dźwięk. Refren I: Już późno a nam się wcale nie chce spać głęboka północ zegarów graniem wita nas. Znów dzień przeminął - dał może mniej niż pragnął dać. Czerwone wino będziemy sączyć aż po brzask. Nasze piosenki zbierane z ulicy mają wszystko co nam przynosi dzień: szczyptę radości i kroplę goryczy łzy miłości lub zawodu cień. Refren I. Refren II: Już późno a nam ta noc nie daje spać głęboka północ cygańską drogą wiedzie nas. Znów dzień przeminął - nie wszystkim jutro szczęście da. Czerwone wino będziemy sączyć aż po brzask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×