Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

:-D Szkoda , ze tych serduszek nie można zjeść:-D Jestem taka głodna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorbie sobie papu i wpadnę Was poczytać:) Sle pozdrowienia dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Witam , wrocilam opalona i wypoczęta:-D Pogoda była super ... Rodzina moja się za mną stęskniła... Niech wiedza , ze bez zony i matki na dłuższą metę trudno by było wytrzymać:-D Ale porządek w domu jest , nie mogę narzekać , moje kochane dzieciaki , bo Małżonek więcej w ogrodzie robił:-D Jutro wszystko zobaczę:-D Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczorku👄WBW!;:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się najadłam, ja mam taki nawyk , ze przy jedzeniu zawsze was czytam.:-D Powiem tylko Jesteście wszyscy Super:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Co porabiacie? Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
może teraz się ktoś skusi ?! ha ha ha a ah aha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
będzie koniak :-D namawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Jestem niecierpliwy!!! Sam tam wchodzę, może poznam jakaś samotna !?:-D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ciepłym wieczorkiem:) myślałam , ze człowiek w dojrzałym wieku będzie spokojniejszy tryb życia prowadził, ale u mnie zawsze jak w młynie... A to wpadnie sąsiadka do ogrodu na kawę , albo mnie ktoś do siebie zaprosi na pogaduchy.... A to komórka dzwoni i zaraz wpadną do mamy dzieci i tak w kolo Macieju . ale ja nie narzekam lubię taki tryb życia , bo czuje , ze jestem potrzebna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz mniej mam czasu na książki TV czy na internet ... Ale jak dożyję :-D to późną jesienią wszystko nadrobię:-D Teraz trzeba być bardziej aktywną i znaleźć troszku , bo troszku czas na wszystko, dlatego nie zaniedbuje Was i wpadam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie udaje mi się czytać zawsze wszystkiego dlatego przymrużcie oko kiedy coś pomylę:-D Ale ważne jest to , ze was wszystkie wirtualnie poznałam i polubiłam nawet powiem bardzo:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Cześć kochani ja tez się melduje i pozdrawiam was wszystkich:-D Tak, jak pogoda to się w domu nie chce siedzieć... Ja tez więcej na działce niż w domu:-D Ale spać się boje, mąż nie lubi spać w ogrodzie i w tym problem... Bo ja chętnie:) bym tam jak wiosenka nocowała:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
A rano naturę i ptaki bym obserwowała , nawet kupiłam sobie lornetkę:-D Hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Spijcie słodko! 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
hallo, hallo !:) Właśnie ostygło mi:-D Majowe ciasto z rabarbarem... Mimo późnej pory spróbowałam :.. Mowie wam niebo w gębie:-D I dla was kawałek tu zostawiam ... pychota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
jak na stronce ślicznie i kolorowo,jakby było jakieś ogrodowe święto:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
Dobry wieczór👄 60 siatko, zaczął się sezon rabarbarowy , mam tyle w ogrodzie... jeśli nie sprawi ci to kłopotu to podaj przepis na to majowe ciasto... OK ? Sle pozdrowienia dla wszystkich:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Klaro !to przepis z netu , ale zaraz go poszukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Oto ten przepis:) Majowe ciasto z rabarbarem Dla dziecka od: 1 roku Składniki: - szklanka mąki pszennej - 1/2 szklanki mąki ziemniaczanej - kostka masła - 4 jajka - szklanka cukru - łyżeczka esencji waniliowej - 2 łyżeczki proszku do pieczenia - około 60 dag rabarbaru - na blachę: olej i tarta bułka Sposób przyrządzania: Roztop masło i odstaw, aby ostygło. Utrzyj żółtka z cukrem, a białka ubij na sztywno. Do kogla-mogla domieszaj stopione masło. Dodaj esencję zapachową. Gdy masa będzie jednolita, powoli wsypuj obie mąki i proszek do pieczenia. Cały czas mieszaj, żeby nie było grudek. Delikatnie połącz z ubitą pianą. Nagrzej piekarnik do 175 st. C. Blachę posmaruj olejem i wysyp tartą bułką (albo wyłóż pergaminem). Wlej ciasto do formy. Rabarbar oczyść, odrzuć włókna, pokrój na kawałki długości około dwóch centymetrów. Na wierzchu ciasta ułóż ciasno kawałki rabarbaru. Piecz ok. 45 minut. Po upieczeniu możesz posypać ciasto cukrem pudrem. Zamiast rabarbaru możesz użyć innych świeżych owoców sezonowych lub osączonych owoców z kompotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Hura !!! 500 stronkę otworzyłam:-D Stawiam nalewkę domowej roboty :-D ...........YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY::::::::::::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×