Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kasimo...
Zjem kawałek czekolady... tak mam na nią chęć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Ja tez chce kosteczkę czekolady:-D A piosenka piękna, tylko ja już dedykował Rafaelo dla pięknej róży:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha! ja tez na czekoladę trafiłam:-D kto pierwszy ten lepszy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez już się przygotowałam na jutrzejszy dzień :) upiekłam wiedeńskiego serniczka i zrobiłam drożdżowe rogaliki ... A jutro zrobię pyszny obiadek :) a jest dla kogo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile panie
Witajcie miłe panie. Moc uścisków i serdecznych życzeń dla wszystkich mam na świecie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semerylka
WITAM WBW! Jutro, w tym szczególnym dniu jadę do mojej najukochańszej Mamuśki z kwiatami , by osobiście ją uściskać i podziękować za wszystko.... A potem na pewno jak co roku wpadną moje dzieciaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semerylka
Sorry !!! za pomylke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Dla mamy Mamo kochana mamo, Ty jesteś jak kwiat Przy Tobie życie jest łatwiejsze Z Tobą piękniejszy świat Dziś w dniu Twojego święta Gnę przed Tobą kolana I krzyczę ze wszystkich sił Dobrze, że jesteś mamo kochana❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Nie mogłam wejść do oazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Ale piękne to co czytam , łzy mi się cisną do oczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Kochani , ja tez już nie mam mojej mamy 9 lat... i brak jej będę odczuwała cale życie:) jutro zaniosę jej kwiaty do "Wiecznego Miasta" tak nazywam cmentarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Ja niestety , ze względu na bezsenność o tej porze mogę pozwolić sobie tylko na NIKE:) Pozdrawiam KAWKO! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
A jeśli ktoś tak lubi to oczywiście , ze może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Dobranoc kochani 👄 i 🌼 dla wszystkich mam i matek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! To nic,ze późno :) Lepiej późno niż wcale:) dziś bardzo byłam zajęta, jeszcze nie czytałam Waszych wypowiedzi. Wiem, że każda z nas myślami jutro będzie przy jednej osobie, tej najukochańszej, najcudowniejszej, najcieplejszej .... Kochanej Mamie❤️ Ja już dziś się spłakałam wspominając moja najukochańsza mamuśkę:) Och, jak ja tęsknie za nią... Mam tutaj jej fotografie ... Jak mi ciężko to wyciągam tą pożółkłą fotografie mojej mamy i rozmawiam do niej... I o dziwo czuje się wtedy naprawdę o wiele lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam to nic , ze późno :) dziś bardzo byłam zajęta, jeszcze nie czytałam Waszych wypowiedzi. Wiem, że każda z nas myślami jutro będzie przy jednej osobie, tej najukochańszej, najcudowniejszej, najcieplejszej .... Kochanej Mamie❤️ Ja już dziś się spłakałam wspominając moja najukochańsza mamuśkę:) Och, jak ja tęsknie za nią... Mam tutaj jej fotografie ... Jak mi ciężko to wyciągam tą pożółkłą fotografie mojej mamy i rozmawiam do niej... I o dziwo czuje się wtedy naprawdę o wiele lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×