Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Wesolowski
Wpadaj do nas BOZENKO🌼 Bardzo ciebie proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Na otwarcie strony postawie, ciasteczka i ptasie mleczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Oczywiście zapraszam, częstujcie się wszyscy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Mąż rano patrzy w lustro i mówi do żony: - Co sobie pomyślałaś wczoraj, jak przyszedłem pijany do domu z tym sińcem? - Jak przyszedłeś do domu, to go wcale nie miałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Ha ha ha ! Oto co mówi mąż do żony w kolejnych latach małżeństwa, przechodząc przez ulicę: Rok 1. Poczekaj kochanie aż samochód przejedzie. Rok 2. [tu imię], poczekaj bo samochód! Rok 3. Czekaj, samochód. Rok 4. Nie widzisz samochodu??? Rok 5. Cholera, ślepa jesteś??? Rok 6. (to juz tylko do siebie) Jak jesteś ślepa to właź pod koła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
W szpitalu: - Dlaczego do tej pory nie odwiedziła pana żona? - Bo ona też leży w szpitalu. - Tragedia rodzinna? - Tak, ale ona pierwsza zaczęła:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Przychodzi facet do domu i widzi żonę z jakimś włóczęgą w łóżku. - Nnnnoooo.... Co ty tu robisz? - Ten pan mnie prosił, żebym mu dała coś używanego po mężu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Przychodzi facet do domu, patrzy, a tu żona kocha się z innym. Podchodzi i zaczyna żonie wypominać: - Jaka ty jesteś. Chciałaś futro - kupiłem Ci, chciałaś biżuterię - kupiłem, chciałaś samochód - kupiłem Ci, chciałaś... Czy mógłby pan przestać kiedy ja mówię??? Do wieczorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Czesc ! Pozdrawiam was wszystkich serdecznie👄 Pozdrawiam NOWEGO kolegę i nowa koleżankę BOZENKE... Wpadajcie do nas , jesteście cudowni już po waszych pierwszych wpisach... będzie nam bardzo milo jak dwa nowe ❤️ ❤️ dołączą do nas:) Wesolsk!i Jesteś Super wesołkiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry WBW! U mnie się wypogadza i zaraz pójdę troszkę połazić po sklepach... Miałam taki wczoraj piękny dzień , ze serce moje bije dziś jeszcze mocniej... Kochane chłopaki posprzątali wieczorem cale mieszkanie , obiad mam od wczoraj , wiec dziś mam labę na całego, bo moje chłopaki tak sobie zaplanowali wcześniej z mężem , ze muszę mieć więcej czasu dla siebie... Wczoraj przy kolacji wręczyli mi ogromny bukiet róż i kopertę z pokaźną sumka, na tylko moje wydatki:-D Przyznam , ze byłam bardzo zaskoczona i wiem teraz , ze to już nie mali moi chłopcy z laurka i tulipankiem:) tylko dorośli i odpowiedzialni mężczyźni... Tak bardzo ich kocham... Wiec ja dziś im zrobię mila niespodziankę, dlatego wybieram się do miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowa koleżankę i kolegę i zapraszam do nas , wpadajcie będzie nam bardzo milo , bardzo szeroko otwieramy drzwi naszej oazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolski , rozweselił mnie na cały dzień , częstuje się ptasim i ciasteczkiem , popijam Nowej 50 kawka i lecę pobuszować po sklepach:) Pa , pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka....
Ja tez wybieram się do sklepu ... Pozdrawiam nowych i starych bywalców 👄 Milego wtorku życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
CZESC! WBW całuję bo lubię! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Witaj! Mam pytanko Lubisz nas? Czy lubisz się całować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Ha ha ha ! LUBIE I TO I TO I nawet tamto:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
.-D ho ho ho ! jesteś super laska :) O tamto już nie będę dobitnie pytał:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
No no no Kolego , kto pyta nie błądzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Wiem; ale nie śmiem, może poczuła byś się skrępowaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
jeśli tak , to lepiej nie pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
to pa ! kolego , die do garów zamieszać! Bo po przypalam wszystko:) hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
OK! Ja idę zupkę sobie odgrzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No super, jest jabłecznik, ptasie mleczko więc ja - łakomczuszka, chętnie się przyłączę. .. Podjem sobie , bo mnie została tylko babka i kawałeczek serniczka , a to wczoraj miałam:) Widze tez nowe nicki i ciesze się , ze wszystkim się OAZA podoba... ZAPRASZAMY WBW !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze sos mi się przypomniało! Rano padał deszczyk i było zimno, teraz wychodzi słoneczko i się troszkę ociepliło... A mnie w nocy śnił się śnieg taki bialutki i puszysty i pamiętam , ze był to maj i tak się dziwiłam i bardzo cieszyłam i jak za dziecięcych lat robiłam Anioły na śniegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i idę nastawić ziemniaczki... Bo zaraz głodni się zleca:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha...
Śnieg - zapowiada to chwile twego osłabienia Ale" sen mara BÓG wiara" Pozdrawiam wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 50
Kochani, to ja nie było mnie tu bardzo długo, nie miałam komputerka teraz sprawiłam sobie prezent i mogę być znowu z wami:) Ostatnio tez odnowiłam kontakty z moja klasa maturalna i w sobotę byłam na wspanialej imprezie Było to super spotkanie , ale przyznam , ze nie których kolezanek nie mogłam rozpoznać... .Pozmieniała się większość i wyglądała dla mnie dostojniej... Zjazd był po 25 latach od ukończenia szkoły... Czy wy też byłyście na takich spotkaniach i jakie miałyście odczucia jak było ?. Napiszcie proszę.. pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×