Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Hahahah
A miłość niech kwitnie , kochani ja lubię was czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
cześć , milo witam WBW👄 Ten wierszyk znalazłam w necie piękny:) Kiedy wspomnisz te młode chwile, które odeszły w mroczną dal, a które dały ci szczęścia tyle, uczujesz w sercu cichy żal, Zatęsknisz wtedy do tej przeszłości, w której ci jaśniał cały świat, bo zapamiętaj, że czas młodości to najpiękniejszy życia czas. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Witam WBW ,a szczególnie Bożenkę i nowego:) Wpadajcie do nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie. Widze, ze dobrze się bawicie. Polewajcie winko czerwone... Wiec do Was ochoczo się przyłączam...Y:) Jestem wypoczęta , bo się przespalam... Teraz poczytam was troszkę i mam nadzieje , ze się rozweselę , bo coś mi dziś tak smutnawo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam dziś tej piosenki, ale znalazłam tylko test:) KRZYSZTOF KLENCZON Hej, słowiki, słowiki :) Rude ognie brzóz płoną już z wszystkich stron W górze gdzieś ptaków zawisł klucz W dole lśni zieleń łąk W górze gdzieś ptaków zawisł klucz W dole lśni zieleń łąk Hej słowiki, słowiki nie śpiewa bez was las Hej słowiki, słowiki wracajcie do swych Hej słowiki, słowiki wracajcie do swych Białe grzywy chmur z pustych wzgórz zrywa wiatr Mieni się jak korali sznur Pierwszy liść, pierwszy kwiat Hej słowiki, słowiki nie śpiewa bez was las Hej słowiki, słowiki wracajcie do swych gniazd Hej słowiki, słowiki wracajcie do swych gniazd Złoty słońca pył pada na pierwszy kłos Z barwy dnia, z mijających chwil Splata się ludzki los Hej słowiki, słowiki nie śpiewa bez was las Hej słowiki, słowiki wracajcie do swych gniazd Hej słowiki, słowiki wracajcie do swych gniazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam WBW Andrzejku rozchmurz się 👄❤️ 🌼 Czemu ten pluton tak krzywo stoi?!? – pieni się kapral. – Bo ziemia jest okrągła – mówi jeden z żołnierzy. – Kto to powiedział?!?! – Kopernik. – Kopernik wystąp! – Przecież umarł. – Czemu nikt mi o tym nie zameldował? 🌼 Pewien student miał egzamin pisemny. Siedział sobie w ostatnim rzędzie więc mógł spokojnie pisać. - Pss...! Masz pierwsze? - usłyszał w pewnej chwili za plecami. - Mam - To daj - student przepisał zadanie i podał do tyłu po kilku minutach. - Pss...! Masz drugie? - Mam - To daj - student znowu przepisał zadanie i podał do tyłu po kilku minutach. - Pss...! Masz trzecie? - Mam - To daj - sytuacja się powtórzyła Po chwili, student słyszy zza pleców cichy, stłumiony głos: - Zdał Pan, poproszę o indeks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
:) -Sąsiadko-woła Kowalska-przyszli do mnie goście.Czy może pani pożyczyć trzy krzesła? -Mogę,ale są bardzo ciężkie. -To może w takim razie przyjmie pani moich gości u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Babciu,jak się poznałaś z dziadkiem,skoro nie było internetu,ani Gadu-Gadu? No wiesz,na początku dziadek czatował na mnie pod kościołem,a potem było gadu-gadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarenkowa kolezanka
Dzika różyczko, dziękuje za uśmiech👄 Cudowny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiarenkowa Koleżanko ❤️ bardzo ciekawie jest \"tworzyć\" takie przyjemnie,ciepłe i radosne miejsce jak nasz Oaza :-) jeśli lubisz Anne Jantar to na pewno te pisenki też Ci się spodobają: ❤️http://nova2000.wrzuta.pl/audio/9bYbwMEkfo/zapomnialam-urszula_sipinska ❤️ http://www.wrzuta.pl/audio/zTjcCGJipt/urszula_sipinska_-_poziomki ❤️ http://www.wrzuta.pl/audio/3ttVdb4nsn/urszula_sipinska_-_nim_zakwitnie_tysiac_roz_grammatik_-_friko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko do was powiedzieć wam, ze was kocham bo jestescie WBW wspaniali 👄 Nieraz naprawdę nie mam czasu by wpadać tutaj i tak sobie myślę, pal go sześc z topikiem, przecież to mrzonka, świat nierealny ... A za chwile rzucam wszystko i do was lecę:) Myślę , ze to już za późno , ze was tam gdzieś w mojej j głowie a ściśle mówiąc w moim rozumku już na dobre sobie zakodowałam:) :) Maz i dzieci śmieją się ze mnie a ja i tak robię swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzika różyczko👄 Kawiarenkowa koleżanko👄 Usmiechu👄 Prosta kobieto👄 Lammo👄 Sabino👄 60 siatko👄 samotna 50👄 Kaska..[usta) Kasimo.👄 samotny 60👄 RAFAEL👄 Wesolowski👄 Sara56👄 Haluszka...👄 Ja was lubie👄 Fircyk w zalotach👄 Janna.W👄 Niesmiala👄 Dorotko👄 granat👄 /////////////👄 Ennka👄 56 wiosenka👄 Nowa 50👄 NOWY 60👄 kawa rozpuszczalna👄 BOZENKA 57👄 Tamarko 👄 Aliss👄 Jarzębinko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZENKA 57
Bardzo dziękuję za mile przyjecie, jestescie naprawdę kochani👄 Zycze wszystkim miłych snów :) Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
Witam wieczorkiem wbw! Wieczory chłodne jak na koniec maja .. Buuu! Ja się dziś na ogródku tak się wymarzłam .... A jak przyjechałam do domu to się wymyłam , najadłam i przysnęłam przykryta po sama głowę puchową kołdrą:-D I teraz zaraz wskakuje do ciepłego łóżeczka , jutro was poczytam:) Dobranoc kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarenkowa kolezanka
Dziękuje różyczko! jakaś ty kochana👄 Ta piosenka głęboko zapisana jest w moim sercu i pamięci:) Dobranoc kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza 65
A ja pogaszę światła:-D ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
🖐️ Właśnie pije kawek :) Kto wpadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×